Esileht Beebi ja mitmikud jaanuarikad, millises suuruses k/s kombe?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: jaanuarikad, millises suuruses k/s kombe?

Postitas:

millises suuruses k/s kombe ostate? minu poeg oli jaanuaris sündides 48 cm, kasvas esimese kuuga 7 cm. nüüd ei teagi, kui suurt kombet osta. talvekombe ostsin lenne 56 ja see on talle siiani kergelt suur, kuigi ta on kindlasti pikem kui 56 cm. samuti, kas loodate sama kombega ka sügisel hakkama saada või pigem ostate ainult kevadet silmas pidades?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et Lenne kombekad ongi alates nt 56 pikkusest, et siis ikka suuremad kui selles pikkuses laps. Meie beebi küll detsembris sündinud ja siiani kiire kasvuga olnud, ei julge praegu küll sügiseks kombekat osta. Suurus sõltubki ju lapse kasvamisest. Olen ette ostnud kevade ja ka suve asjad. Võibolla on suveks ostetud 68 cm pikad püksid juba kukekad:) Müüakse ehk ka sügisel neid kasutatuid normaalse hinnaga kombekaid ja väga korralikke. Uut ei ole väga mõttekas osta, kui raha üritatakse mõistlikult kasutada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin osta s 62 (31.01 sündinud plika). Meil on Huppa talvekombe s 62 ja ta täiega upub sellesse ära. Arvan m et see saab suvel alles parajaks. Seepärast 68 peale ei mõtle. Aga talvekombe? kas oktoobris sobib neile 74? Praegu on talveriiete aled ja hea oleks soodaslt ette osta….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jaanuaris sündinud poeg ja veebruaris sündinud tütar, mõlemad kandsid algul 56 talvekombet, kevadel oli 62 kevadkombe. Järgmisel talvel oli 74 kombe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud jaanuarikad, millises suuruses k/s kombe?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.