Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Jaanuarikad!

Postitas:

Kes sünnitanud? Kus sünnitasite? Kuidas rahule jäite?
Kes alles? Kus sünnitada plaanite?

Endal pühapäeval teine tähtaeg mensese järgi.
Täna käisin äe juures ja emakakaela avatus on üks sõrm ning emakakael pehme, ämmaemand ütles, et kuskil 2 päeva veel läheb:)
Ise plaanin Pelgulinna jõuda ning vannisünnitust proovida:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära sellele 2 päevale 100% panusta. Sellest võib tasapisi ka 2n saada. Ennegi neid ennustavaid ämmakaid nähtud. Aga muidu – kerget sünnitust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka veel ootan,ei jõua enam,TA oli eile, käisin UH ja KTGs,lootevett oli kuskil 10 ja poja kuskil 4.300kg +-500g aga eks paista.Loodan ikka varsti maha saada ja plaan minna pelgulinna.Homme ÄE juurde vaatab mis räägib.Edu ja kerget synnitust kes veel ootavad!!:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sain oma tibu kätte (sündis 38+6 nädalal). Läks erakorraliseks keisriks Fertis. Keisriks ei olnud vaim valmis, aga Fertiga jäin küll muidu väga rahule.
Kerget sünnitust neile, kes pole veel maha saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina ka alles ühes tükis. Mõni hommik tunnen, et jalad ja huuled on paistes, teisel päeval jällegi kõik ok. Ootan ka siin kodus vaikselt tibu sündi, puhkan palju ja olen pidevalt väsinud. Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh pole veel lootust andnud, et minek oleks. Tegelikult tahaks küll n.ö kaelast ära saada, üle küll kanda väga ei tahaks. Aga no kuna miskeid märke veel pole, siis ootame ootame 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tedret2pid, kas jäid Fertilitasega rahule? Endal paari päeva pärast seal keiser.
Mitu päeva haiglas olid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie, kes rahumeeli ootasime oma 31 kuupäeva oleme ka juba kodus. Pisike kutt otsustas nimelt 31 kuupäeva 13 vastu vahetada. Ei olnud nagu mingeid märke, ootasin ka, et paar nädalat saaks valutada enne, aga ei midagi, 13 öösel hakkasid valud, nirises natuke lootevett ning eraldus limakork. Kuni viimase hetkeni, mil enam valusid kannatada ei suutnud lootsin, et tegemist on libakatega,ega ma ju ei teadnud täpselt, millised need õiged valud on. Hommikul poole 9 aeg jõudsin Pelgulinna sünnitusmajja ning kell 12.08 oli laps käes. Kiidaks ääretult toredat ämmaemandat Tatjanat, kes terve aja toeks oli. Minu jaoks oli ääretult valus, vaatamata kahele epiduraali kogusele,ei kujuta ette veel mida nendeta teinud oleks. Pisike sündis 37+4, 51 cm ja 3,5 kg, ääretult tubli ja rahulik teine, juba sibakas kui jaksaks ning pead on väga usin tõstma.
Kõigile mõnusat ootamist ja valutut sünnitust!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 31.01 tähtaeg!

Sünnitada plaanin ITK-s.

Ausalt öeldes, enam ei jaksa olla rase. Ootan, et ehk saab ikka ka varem asjaga ühele poole, aga ühtegi tunnust küll ei ole 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne kõigile, kel tibud juba käes, mina ikka ootan 🙂 Tähtaeg oli 13.ndal ja rasedust praegu 40+5 ja reedel lähen päevaravisse kontrolli. Tehakse siis uuesti jälle UH ja KTG ja vereproovid. Emakakael ei olnud esmaspäevase seisuga üldse küps ja lastakse mul 42 täis kanda ja alles siis esilekutsumisele. Igasugune hirm on asendunud tüdimusega.

Aga enesetunne kõigub seinast seina. Üldjuhul on super hea olla, toimetan kodus ja jalutamas käime mehega. Vahest teeb nii kurvaks, et tibu ei tule ega tule ja siis need öised keeramised ja tegelikkuses jään magama alles vastu hommikut.

Aga eks nad tulevad siis kui ise valmis 🙂 Toredat ja kiiret lõppu kõigile ootajatele! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina ka ikka veel ootajate seas. Detsembris hoiatas, ämmakas, et võib varem sündida, kuid ikka ootan.
Mensese järgi oli tähtaeg eelmisel nädalal. Ultrahelide järgi sel nädalavahetusel. Libavalusid on juba mitmel ööl olnud.
Ämmaka visiidil selgus, et pea polegi veel fikseerunud. Korduvsünnitajate puhul vist tavaline asi.
Kuna pea pole fikseerunud, ei tasu mul lootagi, et midagi oleks nende valude ajal avanenud, seepärast ei ole ka vist emakakaela kontrollitud.

Sünnitama lähen Rakveresse.

Palju õnne kõigile, kes juba vanemateks saanud!
Kiiret ootusaja lõppu kõigile, kes veel ootavad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg homme 19.01.(39+1) Ootan juba 38 nädalast saadik -aga ei midagi. Eile oli kõht nagu hell ja toonuses, aeg ajal käisid mingid valud, aga tänaseks kõik endine. Mul on lootevett vähe ja üle ei soovitata lasta minna. Kui homseks ei sünnita, siis reedel lähen Pelgulinna ja vaadatakse üle, kas kutsuda esile. Lootsin nii väga, et sünnib mõni päev varemgi – aga ei…Paistab, et tahab veevalaja olla mitte kaljukits. Aga võiks siiski enne draakoni aastat ära sündida 😉 -kassiaastal 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehee ikka pean jälgima kuidas teistel jaanuari omadel läheb:)Minu tähtaeg pidi olema 14 jaanuar ,aga pisi otsustas 4 päeva ennem jöule 20 .12 välja tulla:)Sünnitasin esimest korda ja iseenesest oli see üpris raske lootsin mitte alt katki minna aga läksin:SImelik oli see ,et sul on 2 cm avanend , ml oli 36 nädalat ja öhtl kell 21.30 läksin pelgulinna sünnitusmaija oli mul avanenud 1 cm ja ma sain kohe sünnitus tuppa mitte isegi sinna sünnitseelsesse osakonda mes on väga tuttav mulle:)ning kell 12 paku oli mul juba avanenud 6 cm ja pisipoeg nägi ilmavalgust kell 13.57:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tähtaeg päevade järgi 27.01, UH-des on pakutud lisaks sellele ka 26.01 ja 29.01. Ma ei jõua ära oodata, millal pisi sünnib 🙂 Igal hommikul tõusen üles pettumusega, et näähhh, jälle ei toimunud öösel midagi 🙂 Esimene laps sündis tähtaegselt (päevade järgi), võibolla siis teine ka ikka tähtaegne. Tegelikult on ju niii vähe veel jäänud. Kui eile Pelgus ämmaka juures käisin, siis sünnitustubade akende alt mööda kõndides kostus kohutavad kriiskamist ja kiljumist … vot siis võttis korra jahedaks küll – äkki oleks siiski hea veel naaatuke oodata, mis ma ikka kiirustan 🙂 Enamasti vaevavad alaseljavalud ja voodis külje keeramine on oi kui raske. Vähkren ikka korralikult öösiti küljelt küljele. Ja käia eriti ei jaksa, vahepeal jalad justkui sureks ära ja hakkavad valutama. Aga noh, nagu öeldud – nii vähe on ju veel jäänud, tuleb ära kannatada 🙂 Sünnitan ka seekord Pelgus. Ämmaka sõnul on see ja järgmine nädal meid seal ilmselt üsna mitmeid.

Minu poolt ka palju õnne vastsetele vanematele ja jõudu ning kannatust ootajatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ootajate seas, 39+4 🙂 Esimene tähtaeg on päevade järgi tegelikult täna. Ise lootsin selle peale, aga tundub, et midagi täna toimuma küll ei hakka:D ÄE ei ole emakakaela siiamaani kontrollinud, aga võib olla see ongi normaalne? Katsus, et pea on paigas ning vajadusel saab veel liigutada. Kõht vajus alla pühapäeval ning seda ütles ka ÄE, et epk on eelmisel korral valesti mõõdetud või on kõht alla vajunud 🙂 Seega lootust on juba 🙂
Sünnitama läheme ITK-sse.

Palju õnne kõigile, kes oma lastega juba kohtunud! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rivistan ka ikka end üles. KV järgi tähtaeg 20.-ndal, päevade järgi 23.-ndal. Olemine väga rahulik, toonuseid vähe. Kaal enam ei tõuse, kõhu mõõdud ka mitte, nii et miskit justkui toimub. Järgmises kontrollis lubati \”pukki\” ka ajada, eks siis kuuleb, kuis emakakael end tunneb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli tähtaeg täna ehk 18.01, kuid kuna lootevett oli alla kriitilise piiri alustati esilekutsumist 04.01. Esilekutsumine tulemusi ei andnud ning tüdruk sündis 06.01 erakorralise keisrilõikega. Seega reedel saab juba 2-nädalaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna EMO-s igaks juhuks, ja sain teada, et tegu ikka ettevalmistavate toonustega (ca 12 tundi oli olnud toonused vahedega 2-8 minutit), aga valusid ei olnud. Öösel läks ka kõht lahti, (muidu on pea pool rasedust pigem kinni olnud). KTG tehti, laps siputas kõik see pool tundi hirmsasti, vist ei meeldinud see üldse.. Lapse pea oli kõrgel ja emakakael veel kinni. Saadeti tagasi koju ja öeldi et tule aga jälle, kui kahtlusi on…ja kas homme või hiljemalt kahe nädala jooksul ikka sünnitus tuleb 🙂 Esimese lapsega hakkas sünnitus lootevete puhkemisega ja nende \”libavaludega\” siis ei saanud tutvust teha, nüüd siis tean neid ka… Head ootamist kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tedret2pid, kas jäid Fertilitasega rahule? Endal paari päeva pärast seal keiser.
Mitu päeva haiglas olid?[/tsitaat]

Jah, jäin küll. Ämmakas ja arst tegid minu puhul kõik, et keisrit vältida, aga lõpuks polnud varianti. Mõlemad, nii arst kui ämmakas, olid hästi toredad. Ja vaatamata sellele, et mul oli selline sünnitusplaan tehtud, kus keisriga ei olnud eriti arvestatud, järgisid nad seda maksimaalselt ikkagi ka keisri korral.
Ka opijärgses intensiivis olid kõik väga abivalmid ja meeldivad. Samuti on ainult kiidusõnu öelda ämmakate ja lastearstide kohta.
Minu meelest ütles üks ämmakas, et keisriga hoitakse üldiselt sees 4 päeva ja siis kui emal ja lapsel kõik ok, lastakse välja. Nii et ma loodan ka peagi koju saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tähtaeg 24.01 ja tegemist teise sünnitusega seekord.
Ei jõua ära oodata, nii ka näha ehk öisest kellaajast, miks ma ei maga.
Kõikvõimalikud märgid algavast sünnitusest on olemas, kõhu allavajumine juba ammmu ja libakaid olen ka tunda saanud. Eile libisesin õnnetult ja tegin spagaati poes, nüüd väga valus kõndida, ju venitasin midagi ära. Eelmise rasedusega juhtus samamoodi ja siis äe ütles, et kui verd ega vett pole ning laps liigutab, siis kontrolli minna pole vajadust. Nii siis istun siin ja ootan, nagu paljud jaanuarikad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemalgataja sünnitasin eile ära, oleme Pelgulinnas ja Lisett Sallo sünninumbrid olid 53 cm ja 3900 gr

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaanuarikad, täitke ka tibude tabelit, kes seal kirjas! Tore oleks ka sealt jälgida, palju meil poisse-tüdrukuid juba käes on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.