Esileht Kodunurk Jäätisemasin

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Jäätisemasin

Postitas:

Tere.
Soov on soetada endale jäätisemasin, milline mudel oleks parim?
Enne, kui keegi küsib, et miks poest jäätist ei osta, siis mul on piimaallergia ja poes müüdavad veganjäätised pole just kõige paremad, minu arust. ka valik pole ka kõige suurem. Ise tehes saab panna sisse seda, mida tahan ja täpselt nii palju, kui soovin 🙂

Tänan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavama otsa masinad on sellised, millel külmaelement käib sügavkülma enne. See võtab seal päris palju ruumi ja väga spontaanselt jäätisetegu ette võtta ei saa. Ma valiks selle, mis ise külmutab ka (kompressoriga). Ja kindlasti vaata masina mahutavust ka.
Enam pole aga tuttava pool oleme jäätust teinud. Oli poekraamist ikka parem küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Kitchen Aid mikser ja selle juurde ostsin ka jäätisekülmutuskausi, mis siis tuleb jah enne sügavkülma panna päevaks. Natuke hirmutav oli alguses sellega mässamine, sest jäätiselaba käib kuidagi imeliku nökatsi süsteemiga minu meelest mikseri külge, ja kartsin, et kas sain ikka õigesti aru ja midagi ära ei lõhu. Enne seda olin proovinud jäätist teha mingist kirbukast ostetud hästi odava no-name jäätisemasinaga, mis peale paari kasutuskorda üles ütles, aga noh, olin ära saanud proovida, et tuleb mul välja küll ja julgesin kallima osta.
Eelistaks muidu jah sellist kompaktset, kus nõud eraldi külma panema ei pea, Stollaril oli vist selline ilus kandilisem roostevaba masin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stollari masin on tõesti kvaliteetne.
Aga kompressoriga masin tasub osta muidugi siis, kui jäätisetegu suure tõenäosusega võrdlemisi sageli plaanis. Siis tasub see kulu end ära ja samuti ruumi osas, selle masina paigutamine nõuab rohkem ruumi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks kindlasti kallima, kus ei pea seda nõud külmutama. Sellega oli ikka jube mässamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see külmutatava nõuga jäätisemasin – Kenwood ja maksis vist mõned aastad tagasi 35 eurot. Olen rahul, jäätist teeme 5-6 korda aastas ja pole mu arust midagi ülearu mässamine sellega. Ainult jah, ainus miinus, et eelmisel päeval tuleb nõu sügavkülma panna. Samas, masin on iseenesest mõõtmete poolest suhteliselt väike, hea tõsta ja hoiustada. Ma üldiselt väldin suuri ja raskeid kodumasinaid, need tekitavad mulle stressi (aga see on minu probleem). Ahjaa, ostes peab vaatama, et nõu sügavkülma ära mahuks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Jäätisemasin