Esileht Pereelu ja suhted Jabur solvumine naise poolt

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Jabur solvumine naise poolt

Postitas:
Kägu

Ma olen ise ka muidu selline rohkem solvuvam ja ootan, et kaaslane pööraks tähelepanu ja näitaks hoolimist välja. Nii et kui käiksin arstil, oleks mingi mure, siis jätaks hoolimatu mulje küll, kui teine mingit huvi selle vastu ei tunneks.

Samas on minu jaoks sellised igal hommikul ja õhtul “tere hommikust” ja “head ööd” sõnumid mõjunud naljaka ja ebavajalikuna. Ise sellist asja pole kunagi harrastanud, aga mõni kurameerida üritanud mees on seda teinud ja mulle on see mõjunud alati natuke kummaliselt. Minu jaoks see vajalik kindlasti pole ja ei näe mõtet.

Samas, kui oleksin kaaslasega mingil põhjusel eraldi (lähetus, reis vms), siis ootaksin küll tõesti, et iga päev natuke suhtleksime. On olnud kaaslane, kes sedasi käitus, et kui oli kuskil üksi reisil, töölähetuses või olin ise eemal, siis ta ei kontakteerunudki ise pea üldse. Ja mulle jätab see paratamatult täiesti hoolimatu mulje. Võisingi teha siis vahel katseks nii, et ise  ei kontakteerunud ka üldse. Ja see lõppes sellega, et oligi 6-7 päeva (kogu lahusoldud aja) täielikku vaikust. No sorry, ei pea sellist ükskõiksust küll normaalseks suhtes. Loomulikult jätab see ju mulje, et teisele ei tule sa kordagi mõttesse, ei igatse ega tunne huvi, mis teed ega soovi ka suhelda.

Minu jaoks on toimiva ja armastava suhte märgiks ikkagi kontakt ja tähelepanu. Need ei pea olema loomulikult pidevalt, aga mina vajaks küll, et iga päev vähemalt mõni minutki oleks natuke suheldud. Inimeste vajadused, arusaamad suhtest/armastusest ning armastuse keel ongi erinevad. Minu jaoks on need füüsiline lähedus ja kvaliteetaeg. Kui teine spontaanselt üldse ei puuduta ega soovi aega veeta ning ei hoia kontakti, siis ma lihtsalt ei tunne üldse, et mind armastataks ja minust hoolitaks. Ja sellises suhtes ma rahul ega õnnelik olla ei saa. Mul on vaja hella ja hoolivat partnerit, aga kindlasti on ka individualiste, kes eelistavad rohkem omaette tegutseda ja iga vähegi suurem tähelepanu osutamine mõjub lämmatavalt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et kui käiksin arstil, oleks mingi mure, siis jätaks hoolimatu mulje küll, kui teine mingit huvi selle vastu ei tunneks.

Inimesed on ikka väga erinevad. Tsiteeritud lõik paistab olevat suhteliselt tavaline kirjeldus – käiakse arstil ja teadustatakse enne ja pärast. Ma hakkan end päris imelikult tundma, viimane, kes üldse kunagi mu tervisest kuuleb, on mu oma mees, kui tõesti on vajalik rääkida. Ma ei näe mingit mõtet tema pead oma tervisega vaevata, kui mul on selle jaoks arstid. Samamoodi ei patra ma sellest sõbrannadega – nad ei saa teha ju midagi niikuinii.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on toimiva ja armastava suhte märgiks ikkagi kontakt ja tähelepanu. Need ei pea olema loomulikult pidevalt, aga mina vajaks küll, et iga päev vähemalt mõni minutki oleks natuke suheldud. Inimeste vajadused, arusaamad suhtest/armastusest ning armastuse keel ongi erinevad. Minu jaoks on need füüsiline lähedus ja kvaliteetaeg. Kui teine spontaanselt üldse ei puuduta ega soovi aega veeta ning ei hoia kontakti, siis ma lihtsalt ei tunne üldse, et mind armastataks ja minust hoolitaks. Ja sellises suhtes ma rahul ega õnnelik olla ei saa. Mul on vaja hella ja hoolivat partnerit, aga kindlasti on ka individualiste, kes eelistavad rohkem omaette tegutseda ja iga vähegi suurem tähelepanu osutamine mõjub lämmatavalt.

Hakkab pihta. Kui ikka iga päev ei helista, siis ei hooli. Lase nüüd olla, introvert ei tähenda individualisti.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe lahutada, saab mees rahu lõpuks ja ehk ka mõistlikuma uue naise.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina olen kodus ja mees ära, siis tavaliselt vahetame mõne FB messengeri sõnumi millalgi päeva jooksul. Aga mõni päev ka mitte. Tema ei helista mulle kunagi, sest ma üldiselt lähen kell 20 juba voodisse ja kell 21 magan. Ja hommikul pole nagu midagi rääkida 🙂 Öösel midagi väga fantastilist üldiselt ju ei juhtu, miski ei muutu võrreldes õhtuga ja jagada mingit uudist pole. Ka on minu komandeeringud oluliselt tihedamad ja koormatumad kui tema omasd. Seega helistan mina, kui üldse, siis umbes ülepäeviti, kui õhtul magama sätin.

Kui teine on kuskil suvepäevadel või sedasorti piduüritusel, siis ei helista kindlasti õhtul-päeval kumbki. Milleks pidutsejat segada ja üldiselt ei pruugita niikuinii telefoni kuulda. Mis olulist infot seal jagada ikka on – “mängisime võrku, siis käisime ujumas, pärast tegime ühed kokteilid, sõime, nüüd võtsin veel kokteili ja lähen bändi kuuulama”. Milleks. Ajaraisk. See, kes ära on, tavaliselt helistab või smsib, kui hakkab tagasi sõitma. Siis vahetame infot, kas midagi on poest vaja tuua ja kas see, kes kodus on, teeb saabujale miskit suuremat süüa või pole vaja.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas just helistama peaks, aga mingi sõnum võiks ikka tulla.

Samamoodi võiks ju naine sõnumi saata, et head ööd.

2 päeva ei ole ju nüüd nii pikk aeg. Nagu öeldud, kui päevakava tihe, siis lähed õhtul väsinuna voodisse ja tõesti, ei tulegi igatsust vb peale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina helistan või Messin reeglina siis, kui on midagi väga huvitavat (tahaks jagada), või hullult igav. Kui päevad tihedad, suhtulust täis ja kiire, siis ei tule eriti meeldegi ühendust võtta. Mees samasugune, 30+ aastat koos.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Jabur solvumine naise poolt