Esileht Koolilaps Jack Wolfskin Berkley S ja trenniriided

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Jack Wolfskin Berkley S ja trenniriided

Postitas:

Kellel see kott lapsel, kuidas trenniriided mahuvad? Mu lapsel idee poolest mahuvad, aga praktikas ta ei suuda/viitsi asju kotti toppida ja siis tassib käe otsas riidest kotis. Kas saab sellele kotile mingi lisana osta trenniriiete koti, mis kinnituks seljakoti külge? Või on keegi mingi muu kavaluse välja mõelnud? Hea kui saaks seljakoti külge kinnitada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 19:17; 15.10 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2. klassis käival pojal on sama kott. Kehalise riided mahuvad ilusti sinna keskmisse sahtlisse ja käe otsas ta midagi ei tassi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu vastusest ei ole mulle kahjuks abi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 19:17; 15.10 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel küll ei mahu trenni riided kotti. Aga meil see ka, et vahetusjalatsid kotis kaasas (kerged sandaalid) kuna suur kool ja õpilased armastavad teiste asju peita ja laiali loopida ja pigem olgu kindlalt kotis kaasas. Õpikud, vihikud alati täismahus kotis, ühtegi asja koolis ei hoita. Ja kannabki trenni kotti kaasas. Ise muidugi ei kujuta ette veel koti külge kott riputada. Sel külje peal ju mingid rihmad, mida vist saab kokku tõmmata. Sinna vahele ei anna kuidagi surada, et kas need lahti ei käi ja kinni?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldi kannab kotti. Mingitel kottidel on lisakoti jaoks kinnitus, aga siis vajub seljakott kuidagi vildakaks ja läheb tasakaalust välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Jack Wolfskin Berkley S ja trenniriided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.