Esileht Ilu jadeiidirullik – kes kasutab?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: jadeiidirullik – kes kasutab?

Postitas:

Viimasel ajal on jadeiidirullikud väga moodi läinud, kes kasutab? Mul endal on see juba aastaid olemas, olen aeg-ajalt kasutanud ka (väga palaval ajal jahutuseks, või kui ärkan turses näoga), mõnikord rullin ennast vannis ligunedes ka, niisama mõnu pärast.

Nüüd vaatan, et paljud kasutavad, ja eriti kreemide ja maskide jaoks. Kes siit kasutab ja kui sageli?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd vaatan, et paljud kasutavad, ja eriti kreemide ja maskide jaoks. Kes siit kasutab ja kui sageli?

Kas te sealt oma lameda maa pealt ükskord kuhugi alla põrgusse ka ei kuku?
No kaua võib?

Mina oma ümmarguse palli peal käin ja täitsa turvaline on.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ee…. ma ei saa aru, kuidas kreemi ja maski sissehõõrumine näorulliku, mitte sõrmega, kuidagi lameda maaga seostub….?

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 18:32; 25.11 19:24; 25.11 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jadeiidirullik

Ju luges sõna jadeiit, on kuulnud et selline kivi on olemas ja tegi “osava” järelduse – mingi kristalliusuline küsib, rohkem mõelda ei suutnud.  Mul endal seda olemas ei ole, sest  usun, et sellega rullimine kreemitamisel on kindlasti hea massaaž näole, aga  ennast tundes vähemalt mina küll ei viitsi sellega igapäevaselt mässata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pidasin silmas jah neid massaažirulle, mul endal on jadeiidist, aga neid tehakse igasugu erinevatest materjalidest.

mul samamoodi viitsimise asi – oma mõnuks hõõrun, aga nüüd vaatan et soovitatakse lausa näokreemi või -õli sellega peale kanda. 1-2 korda päevas tundub kuidagi sage mulle…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 18:32; 25.11 19:24; 25.11 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtsust sel materjalil on? Lihtsalt mingi järjekordne turundustrikk.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viitsi. Olen avastanud, et mida vähem igasust jama majas, seda parem rahakotile. Viimasel ajal olen kõike vähendama hakanud. Isegi meigipintsleid ei viitsi enam osta puudrite peale kandmiseks. Pidevalt puhasta neid, investeerisin hea kvaliteediga puuderkreemi selle asemel, mida saab edukalt näkku sõrmedega kanda. Ennast tundes, see rull jääks lihtsalt tolmu koguma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu jadeiidirullik – kes kasutab?