Esileht Koolilaps Jagage kogemusi- talveriided-Trespass, Dare 2b…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Jagage kogemusi- talveriided-Trespass, Dare 2b…

Postitas:

Laps järsku suureks saanud ja Reima-Lenne-Huppa east välja kasvanud. Surfan mööda netiavarusi, otsides lapsele sportlikumaid talveriideid. Silma on jäänud Trespassi ja Dare 2b, Billabong riided, aga kas need on ka soojad?
Veepidavuse ja hingavuse näitajad on kodukatel toodud, aga soojusest ei sõnagi. Kas kellelgi kogemusi? Või milliste firmade riideid eelistate 140+ suuruses lastele talveks osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan väga Protest’i sügisjopet. Alla -10 ilmselt poissi sellega välja ei laseks, aga sellist 0 ringis tuisuilmadega nagu praegu on see suurepärane. Mõlemad oleme rahul – poisile meeldib disain ja taskute rohkus ning asetus, mulle tuule- ja niiskusepidavus.

Päristalveks on varutud täiesti \”bränditu\” sulejope (manustel kiri \”Bear. USA\”). Testitud juba eelmisel külmal talvel – on soe, ainus viga on kapuutsi puudumine, selle asemel ostsin Ilvesest läki-läki 🙂 Loodan, et enne kevadet jopest välja ei kasva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie telisime netist kogu perele siin aledega Dare 2b joped talveks ja olen küll rahul. Alguses sain kätte ja vaatasin, et jube õhukesed, aga tegelikkuses on väga soojad. Eilse tuisuga oli seljas ja külm küll ei hakanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spordipoodides on küllaga erinevaid firmasid, Rademar,Sportland, Hawai Express ja Extreme Sport. Meie lemmikuks on Hawai valik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 09:09; 15.01 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lemmikud on juba teist aastat Didriksonsi riided – tõeliselt head ja mõnusad. Laps kannab neid 0 kuni -20 kraadiga ja ei ole hakanud ei palav ega külm. No -20kraadiga on all veidi paksemad riided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lastel on juba mitmendat aastat Ticket to Heaveni komplektid.
veepidavus/hingavus enamikul toodetest 8000 mm ja soojapidavuse üle ei saa samuti kurta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka Dare2Be ga head kogemused. netist tellides tuleb tähele panna, kas jope on õhukese kapuutsiga või kobedamaga, hinnaerinevused kohe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 15:43; 16.01 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust Dare2B saab tellida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 09:09; 15.01 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme ostnud Dare2Be asju e-bayst (peab mõõtudes kindel olema), aga olen ka siin poodides näinud müügil, ei mäleta täpselt kus, peab spordipoodidest vaatama. Soomes olen ka näinud spordipoodides laia valikut Dare2Be riideid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 15:43; 16.01 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel 2 Tresspassi jopet olnud – Rademarist ostetud. Talvejope oli tõeliselt soe ning laps sai kanda seda 2 pikka hooaega. Ja kuigi oli väga hele jope, siis ei määrdunudki ära – pesus läks alati ilusti puhtaks.
Kevadjopet sai ka väga palju kantud. Päris õues möllamas sellega ei käinud, aga bussiga linnakäikudel vett ja tuult pidas küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dare2 be saadab oma kodukalt ka nüüd eesti.
Kiidan samuti seda.
Mul endal see jope, jube õhuke tundus kui ostsin (ainus mis mu kirjute talvepükstega toonilt sobis:) ja oli mul veidike eelarvamus selle kohta.
(odav oli ka , ostsin soodukaga)
Ja no täiesti uskumatu, üleeile suure tuisuga ja eile kelgutasime-kordagi polnud külm. All oli vaid puuvillane pikkade varrukatega pluus.
Seisin enamuse ajast mäe otsas paigal.
Prisma müüd dare2be-d, saad näppida ja suurust proovida, kui netist ostad. Meil on neil ikka ulmehinnad. Protest on ka väga hea!!! sõbranna poisil see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin Buduaarist selliselt müüjalt, tõi Tallinnas kohale ka. http://buduaar.ee/Turg/User/profile/131148

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.dare2b.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dare2b kodukalt saab ikka juba ammu Eestisse tellida.Vahel isegi ilma postikuluta.
Lapsel läheb kolmas hooaeg selle firma jopega.
Ma ei ülistaks seda kaubamärki aga kui soodukaga saab, tasub sellelt kodulehet osta küll. Minu lapse jope on mitmest kohast näiteks katki rebenenud. Ja see rebenemine on toimunud mitte ühe korraga vaid erinevatel aegadel. See kangas on suhteliselt õhuke ja mitte väga vastupidav. Ma ei usu neid väiteid et jopele midagi alla ei pea panema, see on ilmselge liialdus, laps paneb sellele küll alati soojale pesule lisaks veel midagi alla. Meeldib et ei ole sellinne puhvis ja paks ja kohmakas nagu mõned firmad ja mäesuuska,lumelauda sõites lapsel ilmselt mugav.
Õhukesed joped olen ka lapsele sealt lehelt tellinud. Need on meie spordipoodides müüdavate jopede hindadega soodukate ajal tõesti ulmeliselt odavam. Korraliku jope saab u.10 EUR eest.
Kui oleks head valikut, siis eelistaks Protest, O’neill, Roxy firmasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 14:05; 25.01 10:38; 25.01 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trespass laseb jubedalt tuult ja külma läbi. Billabong meil olemas ja on hea. Lemmik on didriksons.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

North Face on hea, Columbia ka enam vähem OK aga püksid pole päris veepidavad, O’Neilli oleme ka ostnud, ka päris OK. Trespassist on olnud ka üks komplekt ja see küll täiesti tuule ja veekindel- see oli mäesuusavariant. Nüüd ostsisme just Didriksoni aga pole veel jõudnud eriti \”testida\”. Siis on olnud veel Five Seasonist midagi aga ei mäleta, mis selle omadused olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme väga-väga rahul olnud Five Seasonsi ja 8848 Altitude riietega, millel mõlemal väga head näitajad (veepidavus 10 000).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

icepeaki soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Dare 2be-väga rahul. Sai ostetud nii endale kui ka lapsele. Hind oli õigel ajal ostmise tõttu väga hea ja lapse jopedega nt väga rahul. Enda asjadega ka. Kangale ei oska midagi ette heita. Üks lapse jope on paremast kangast ja teine lihtkangast (3000)-mõlemad on ideaalselt vastu pidanud. Mu muidu külmetav laps pole veel vabatahtlikult midagi jopede alla tahtnud sel talvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge, ka ühe tootja erinevate mudelite omadused erinevad ju väga palju – mõned riided on paksemad, mõned õhemad; kallimad mudelid võivad olla superhead ja odavamad palju kehvemad. Minu lapse five seasonsi püksid pole algusest peale veekindlad olnud, aga ma ei arva sellepärast, et kõik selle tootja riided sellised on – oligi odav komplekt lihtsalt.
Kahju, et talveriiete soojapidavust kuidagi numbriliselt ei iseloomustata nagu veekindlust ja hingavust. Siis oleks kohe teada, millega tegu, ja igaüks ei peaks ise kulukaid inimkatseid tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi viitsiks õpetada, kuidas see Inglismaalt tellimine käib? Pole kogemusi ja keeleoskus ka just ülihea pole. Kuidas maksmine käib, kaua kaup tuleb jne. Kardan, et igasugu pangatasude ja postikuludega tuleb asi ikka kallis ja kardan, et ei saa ette arugi, mis see lõpuks maksab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 20:19; 25.01 15:04; 26.01 13:05; 27.01 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi viitsiks õpetada, kuidas see Inglismaalt tellimine käib? Pole kogemusi ja keeleoskus ka just ülihea pole. Kuidas maksmine käib, kaua kaup tuleb jne. Kardan, et igasugu pangatasude ja postikuludega tuleb asi ikka kallis ja kardan, et ei saa ette arugi, mis see lõpuks maksab.[/tsitaat]

Keegi ei viitsi sulle põhjalikult hakata siin seletama et vajuta nüüd sellelel nupule ja siis edasi sellele nupule ja siis sellel lehel sellesse kohta sisesta oma krediitkaardi kood jne. Kui keelt ikka ei oska siis tuleb poest osta! Inglismaa on väga lai mõiste. Ei ole olemas lehekülge kust täpselt samamoodi saab kõigist Inglismaa internetipoodidest tellida. Ikka igal lehel omad reeglid.
Kui kasvõi natukenegi inglise keelt oskad, siis ei ole see tellimine mingi raketiteadus. Tavaliselt pead mingil konkreetsel lehel, kust soovid tellida ennast kasutajaks registreerima (see on elementaarne algklassi inglise keele oskus), oma andmed sisestama, seejärel soovitud tooted välja valima, mille tulemusel tekib ostukorv. Pärast vaatad ostukorvi üle. Normaalsetel lehekülgedel ütleb aadressi järgi ka postikulu Eestisse. Paljudel lehekülgedel postikulu teatud summast alates üldse puudub. Lõpuks lähed maksma, küsib krediitkaardi andmeid kui sa neid juba kasutajaks registreerides ei ole pidanud sisestama. Krediitkaardilt sisestad vajaliku koodi. Ei tule lisaks mitte mingisuguseid pangatasusid. Ainult kursivahed, millega pank sul summa krediitkaardilt maha võtab kui tellid näiteks GBP-s. Paljudel lehtedel saad enne valida mis valuutas soovid. Mõnel juhul saad valida ka kohaletoimetamise viisi. Kiirem variant on tavaliselt kallim. Normaalsetel lehtedel näitab kõik hinnad alati ära. Pakk tuleb kas kulleriga või postkontorisse.
Igatahes on netist tellimine oluliselt lihtsam kui Tallinnas mööda poode sõita ja asju otsida. Ainuke miinus, ei saa proovida ja materjali katsuda ja tagasi saatmine on reeglina tasuline ehk siis Eesti Posti kehtiva hinnakirja alusel.
Mina oma tavalise maakooli inglise keelega saan edukalt hakkama. Vaja on tahtmist, pealehakkamist, viitsimist ja üldiselt ka krediitkaarti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 14:05; 25.01 10:38; 25.01 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie perel on Brunotti riided, siiani väga rahul oleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me ostsime ka lapsele just kaubamajast Brunotti talveriided. Loodetavasti on head:) Jopel on veepidavus 8000, pükstel 5000.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 14:07; 25.01 18:29; 26.01 11:12; 30.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Keegi ei viitsi sulle põhjalikult hakata siin seletama et vajuta nüüd sellelel nupule ja siis edasi sellele nupule ja siis sellel lehel sellesse kohta sisesta oma krediitkaardi kood jne. Kui keelt ikka ei oska siis tuleb poest osta! Inglismaa on väga lai mõiste. Ei ole olemas lehekülge kust täpselt samamoodi saab kõigist Inglismaa internetipoodidest tellida. Ikka igal lehel omad reeglid.
Kui kasvõi natukenegi inglise keelt oskad, siis ei ole see tellimine mingi raketiteadus. Tavaliselt pead mingil konkreetsel lehel, kust soovid tellida ennast kasutajaks registreerima (see on elementaarne algklassi inglise keele oskus), oma andmed sisestama, seejärel soovitud tooted välja valima, mille tulemusel tekib ostukorv. Pärast vaatad ostukorvi üle. Normaalsetel lehekülgedel ütleb aadressi järgi ka postikulu Eestisse. Paljudel lehekülgedel postikulu teatud summast alates üldse puudub. Lõpuks lähed maksma, küsib krediitkaardi andmeid kui sa neid juba kasutajaks registreerides ei ole pidanud sisestama. Krediitkaardilt sisestad vajaliku koodi. Ei tule lisaks mitte mingisuguseid pangatasusid. Ainult kursivahed, millega pank sul summa krediitkaardilt maha võtab kui tellid näiteks GBP-s. Paljudel lehtedel saad enne valida mis valuutas soovid. Mõnel juhul saad valida ka kohaletoimetamise viisi. Kiirem variant on tavaliselt kallim. Normaalsetel lehtedel näitab kõik hinnad alati ära. Pakk tuleb kas kulleriga või postkontorisse.
Igatahes on netist tellimine oluliselt lihtsam kui Tallinnas mööda poode sõita ja asju otsida. Ainuke miinus, ei saa proovida ja materjali katsuda ja tagasi saatmine on reeglina tasuline ehk siis Eesti Posti kehtiva hinnakirja alusel.
Mina oma tavalise maakooli inglise keelega saan edukalt hakkama. Vaja on tahtmist, pealehakkamist, viitsimist ja üldiselt ka krediitkaarti.
[/tsitaat]

Tänud vastamast, sain targemaks küll. Pidasin silmas seda eespool kiidetud Dare2b lehte. Kuni ostukorvi täitmiseni tegin kõik ära, aga edasi tekkis väike kahtlus, et kuidas see rahadega ja krediitkaardiga õiendamine käib…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 20:19; 25.01 15:04; 26.01 13:05; 27.01 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsiks, kuivõrd vastavad dare2b tooted meie numbritele? Kui laste suurusi vaadata, kas need vastavad vanusele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 14:07; 25.01 18:29; 26.01 11:12; 30.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]küsiks, kuivõrd vastavad dare2b tooted meie numbritele? Kui laste suurusi vaadata, kas need vastavad vanusele?[/tsitaat]

Enam-vähem vastavad. Olen tellinud 4 jopet. Talvejope, mis oli suurusele 9-10, sai peaaegu 9-aastaselt ja saab kanda kolmandat hooaega ehk siis veab välja kuni 11-aastaseni.
Samas suuruses softshell sügisjopet nii kaua kanda ei saanud. Sügisel sai 10-aastasena 11-12 aastaste suuruses sügisjope ja softshelli. Tegemist on oma ea kohta täiesti normaalmõõdus tüdrukuga kes ei ole ei liiga paks ega liiga peenike. Peenikestele lastele sellise varuga osta ei saaks. Nii et kui on normaalmõõdus laps, siis kõik klapib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 14:05; 25.01 10:38; 25.01 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sai siis esimene ost tehtud läbi interneti:D Oskab keegi ütelda, kui kaua dare2b kaup Eestisse tuleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.01 14:07; 25.01 18:29; 26.01 11:12; 30.01 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju postikulu tuli?
Ja mis välismaa netipoodidest veel Eestisse tellinud olete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 20:19; 25.01 15:04; 26.01 13:05; 27.01 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise firma talveriideid oskate soovitada priskemate mõõtudega lapsele? Seni läks Lenne, aga järgmiseks aastaks ka juba midagi muud vaja otsida. Spordipoodidest kunagi vaatasin, talvepüksid tundusid väga kitsad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.01 20:19; 25.01 15:04; 26.01 13:05; 27.01 00:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Koolilaps Jagage kogemusi- talveriided-Trespass, Dare 2b…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.