Esileht Kodunurk Jagage tortilla tÀidise retsepte

NĂ€itan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Jagage tortilla tÀidise retsepte

Postitas:
KĂ€gu

Pange oma lemmikud kirja 😀 Ja muidugi valmistamisĂ”petus ka 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

RE: Jagage tortilla tÀidise retsepte

mina panen tortilla peale rohkelt rohelist salatit nt. frillice oma, aga sobib ka tavaline lehtsalat. Peale panen praetud hakkliha, mis on korralikult maitsestatud (ehk siis pisut vĂŒrtsikam ja tomatipĂŒreed olen ka natuke pannud, et vĂ€ga kuiv ei oleks). Peale laon veel Ă”hukesi tomatisektoreid. Vahest panen hoopis marineeritud kurki. Siis keeran tortilla taskuks kokku ja nĂ€mmi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Kaggu

ma teen klassikalist tortillat – muna, kartul, kui keerulisemat tahan, siis sibulat ja shorizod ka. aga tegelikult see ongi tavaline.
mingitest pealelaotud tomatitest ja tomatipyreest – sellist tortillat pole minu vanad silmad nĂąinudki.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

minu lemmikud
http://www.santamaria.ee/retseptid/texmex/aid-430/Enchilada-hakklihat%C3%A4idisega

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

kĂ€ggu, Ă€ra aja inimest segadusse, sellisest tortillast pole eestis kuuldudki 😛

0
0
Please wait...

Postitas:
Kaggu

[small]KĂ€gu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kÀggu, Àra aja inimest segadusse, sellisest tortillast pole eestis kuuldudki :P[/tsitaat]

heh, ja mina jĂąlle ei saa aru, kuhu saab midagi vahele panna, kui tortilla on kahe sentimeetrine paksune kartuliomlett.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

olen ka suur tortillasÔber, vahele lÀheb see mis parajasti kapis olemas, ehk siis never the same, alati midagi teistmoodi.
Kirsstomatid, hakkliha, krÔmps salat.
aga olen ka veiseliha (siia juurde parmesani laaste nĂ€iteks) vĂ”i kanalihalĂ”ike (kana puhul vĂ€heke fetajuustu tĂŒkke vĂ€ga hea)praadinud,
paljudele meeldib paprika seal vahel- mina isiklikult paprika lÔhna ei kannata, aga vÀrvid on sellel jÀllegi ilusad.
JA olen ka tĂ€hele pannud et vahel paneb marineeritud kurk vĂ”i pisut ananassi vĂ”i Ă”unatĂŒkke I-le punkti.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minule maitseb hirmsasti Hesburgeri kanatortilla:)
Paraku aga olen kaalujÀlgija ja ei saa kiirsööki endale lubada. Ehk oskab keegi anda nÔu, kuidas vÔimalikult kaloritevaene tortilla teha. Tortilla pÔhja muidugi ostan poest, aga mida sisse panna. Kas feta annab palju kaloreid? Ja kastmest tasuks vist loobuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Huvitav, kas siinsed tortillasĂ”brad on needsamad ‘tervisefriigid’, kes kĂ€ivad tervisefoorumis ĂŒlekaalu pĂ€rast nutmas?
Isegi nii sĂŒĂŒtu olemisega amps nagu Hesburgeri kanatortilla on 592 kcal, ehk siis kolmandik kogu pĂ€eva toidunormist, kui just elevandi mÔÔtmeid ei taha saavutada.
Hakkliha omale pange veel julgelt paarsada kcal otsa.
Head isu!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

SĂŒĂŒa tuleb mĂ”istlikult. Kui endale nĂ€dalas 1 tortilla lubada ja sams vaadata, mida lisaks sööd, pole hullu midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

[tsitaat]Huvitav, kas siinsed tortillasĂ”brad on needsamad ‘tervisefriigid’, kes kĂ€ivad tervisefoorumis ĂŒlekaalu pĂ€rast nutmas?
Isegi nii sĂŒĂŒtu olemisega amps nagu Hesburgeri kanatortilla on 592 kcal, ehk siis kolmandik kogu pĂ€eva toidunormist, kui just elevandi mÔÔtmeid ei taha saavutada.
Head isu![/tsitaat]

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

[tsitaat]Huvitav, kas siinsed tortillasĂ”brad on needsamad ‘tervisefriigid’, kes kĂ€ivad tervisefoorumis ĂŒlekaalu pĂ€rast nutmas?
Head isu![/tsitaat]

Kle, sellise suhtumisega vÔib ainult kapsast nÀrida.

Ei usu, et see tortilla nĂŒĂŒd nii ĂŒlemĂ”istuse suur kaloripomm on vĂ”rreldes teiste söökidega. Mina hakklihaks kasutan alati veisehakkliha vĂ”i ÀÀrmisel juhul segahakkliha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kaggu

[tsitaat] [small]KĂ€ggu kirjutas:[/small]

KĂŒllap sa aru said, aga esineda oli vaja;)[/tsitaat]

ikka!
ja lisaks loll nagu laujalg ja vĂąikese silmaringiga.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Kodunurk Jagage tortilla tÀidise retsepte

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.