Esileht Kodunurk Jagage tortilla täidise retsepte

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Jagage tortilla täidise retsepte

Postitas:

Pange oma lemmikud kirja 😀 Ja muidugi valmistamisõpetus ka 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panen tortilla peale rohkelt rohelist salatit nt. frillice oma, aga sobib ka tavaline lehtsalat. Peale panen praetud hakkliha, mis on korralikult maitsestatud (ehk siis pisut vürtsikam ja tomatipüreed olen ka natuke pannud, et väga kuiv ei oleks). Peale laon veel õhukesi tomatisektoreid. Vahest panen hoopis marineeritud kurki. Siis keeran tortilla taskuks kokku ja nämmi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 11:39; 27.01 18:04; 27.01 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma teen klassikalist tortillat – muna, kartul, kui keerulisemat tahan, siis sibulat ja shorizod ka. aga tegelikult see ongi tavaline.
mingitest pealelaotud tomatitest ja tomatipyreest – sellist tortillat pole minu vanad silmad nâinudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lemmikud
http://www.santamaria.ee/retseptid/texmex/aid-430/Enchilada-hakklihat%C3%A4idisega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käggu, ära aja inimest segadusse, sellisest tortillast pole eestis kuuldudki 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]käggu, ära aja inimest segadusse, sellisest tortillast pole eestis kuuldudki :P[/tsitaat]

heh, ja mina jâlle ei saa aru, kuhu saab midagi vahele panna, kui tortilla on kahe sentimeetrine paksune kartuliomlett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka suur tortillasõber, vahele läheb see mis parajasti kapis olemas, ehk siis never the same, alati midagi teistmoodi.
Kirsstomatid, hakkliha, krõmps salat.
aga olen ka veiseliha (siia juurde parmesani laaste näiteks) või kanalihalõike (kana puhul väheke fetajuustu tükke väga hea)praadinud,
paljudele meeldib paprika seal vahel- mina isiklikult paprika lõhna ei kannata, aga värvid on sellel jällegi ilusad.
JA olen ka tähele pannud et vahel paneb marineeritud kurk või pisut ananassi või õunatükke I-le punkti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule maitseb hirmsasti Hesburgeri kanatortilla:)
Paraku aga olen kaalujälgija ja ei saa kiirsööki endale lubada. Ehk oskab keegi anda nõu, kuidas võimalikult kaloritevaene tortilla teha. Tortilla põhja muidugi ostan poest, aga mida sisse panna. Kas feta annab palju kaloreid? Ja kastmest tasuks vist loobuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 11:38; 27.01 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas siinsed tortillasõbrad on needsamad ‘tervisefriigid’, kes käivad tervisefoorumis ülekaalu pärast nutmas?
Isegi nii süütu olemisega amps nagu Hesburgeri kanatortilla on 592 kcal, ehk siis kolmandik kogu päeva toidunormist, kui just elevandi mõõtmeid ei taha saavutada.
Hakkliha omale pange veel julgelt paarsada kcal otsa.
Head isu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süüa tuleb mõistlikult. Kui endale nädalas 1 tortilla lubada ja sams vaadata, mida lisaks sööd, pole hullu midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 11:38; 27.01 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, kas siinsed tortillasõbrad on needsamad ‘tervisefriigid’, kes käivad tervisefoorumis ülekaalu pärast nutmas?
Isegi nii süütu olemisega amps nagu Hesburgeri kanatortilla on 592 kcal, ehk siis kolmandik kogu päeva toidunormist, kui just elevandi mõõtmeid ei taha saavutada.
Hakkliha omale pange veel julgelt paarsada kcal otsa.
Head isu![/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 11:39; 27.01 18:04; 27.01 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, kas siinsed tortillasõbrad on needsamad ‘tervisefriigid’, kes käivad tervisefoorumis ülekaalu pärast nutmas?
Isegi nii süütu olemisega amps nagu Hesburgeri kanatortilla on 592 kcal, ehk siis kolmandik kogu päeva toidunormist, kui just elevandi mõõtmeid ei taha saavutada.
Hakkliha omale pange veel julgelt paarsada kcal otsa.
Head isu![/tsitaat]

Kle, sellise suhtumisega võib ainult kapsast närida.

Ei usu, et see tortilla nüüd nii ülemõistuse suur kaloripomm on võrreldes teiste söökidega. Mina hakklihaks kasutan alati veisehakkliha või äärmisel juhul segahakkliha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 11:39; 27.01 18:04; 27.01 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Käggu kirjutas:[/small]

Küllap sa aru said, aga esineda oli vaja;)[/tsitaat]

ikka!
ja lisaks loll nagu laujalg ja vâikese silmaringiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Jagage tortilla täidise retsepte

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.