Esileht Kodunurk Jagame lihtsaid tordiretsepte

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Jagame lihtsaid tordiretsepte

Postitas:

Tean küll, et on olemas ka kööginurk, kuid minu meelest sobib see teema ka ajaviitejuttudesse. peagi on tulemas emadepäev ja minu poolt siis üks lihtne retsept, mis on väga hea, väga magus, väga kaloririkas ja võtab magusaisu pikaks ajaks. Isegi küpsetada pole vaja! Soovitan proovida.

Vaja läheb:
Tordipõhi (pruun, mina kasutan saksa oma, kus on kolm õhukest põhja)hea küpsetaja võib selle muidugi ka ise teha
või( ikka ehtne või!) 200 g
kondentspiim 1 purk
Kõige tavalisem kakao (nt Vilma) maitse järgi
Vana Tallinn liköör ca 100 ml
hästi kange kohv( tassitäie kohta 4 kuhjaga tl kohvipuru)

Immuta tordipõhi kohvi- Vana Tallinna seguga.
sega kreem: kondentspiim, toasoe või ja lisa kakaod täpselt nii palju, millist kreemi sa soovid, mõrkjat, magusat, tumedat jne. Määri kreem immutatud tordipõhjale. Tee nii kõik järgnevad põhjad, pealt ja külgedelt kata tort samuti kreemiga, kaunistuseks riivi peale tumedat ¨okolaadi. Valmis ongi! Eriti hea on tort siis, kui seisab öö külmkapis

Nüüd loeksin huviga teie toredaid ja lihtsaid tordiretsepte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 Tasty Pavlova põhi
1 väike pakk vahukoort
kaunistuseks maasikaid, mustikaid, kiivit või konservvirsikuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiirtort:

Poest osta tordipõhja, maasikaid, vahukoort ja vanilje kohupiima.

Kõigepealt vahusta koor, sega kokku kohupiimaga. Siis lõika maasikad viiludeks (et ühest karbist välja tuleks, siis jäta ilusamad viilud peale kaunistuseks ja inetumad siis esimesele kihile).
Võta esimene kiht- määri seguga kokku pane maasikad, teine kiht ainult segu, kolmas (viimane kiht) pane kõik segu peale ja kaunista ilusate maasika lõikudega. Peale võib riivida sokolaadi, kuid ega pole ka seda vaja…

(tordipõhja võib asendada ka küpsistega)
Ma panen alati 2 suurt pakki vahukoort ja 2 topsi kohupiima, ja topin vahele niiiii palju kui annab, mis üle jääb selle pugin üksi ja salaja ära 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma teeksin Charlotte torti maasikatega. Kui lapsi pole, siis Triamisut, sest lastele millegipärast Tiramisu ei maitse.
Maasika- Charlotte jaoks küpsetad kõigepealt biskviidi, teed ta mingi hea hapuka moosika rullbiskviidiks, näiteks rabarberi moosiga.
Viilutad rullbiskviidi, täidad sellega vormi põhja ja küljed.
Siis vahustad vahukoore, olenevalt vormi suurusest siis kas 200 või 400 ml, lisad juurde maasikakompoti ja kompotivedeliku, ning vastavalt kogusele siis zhelatiini. Kallad segu vormi. Ja külma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi juhatab kust saaks head tordipritsi. Hästi sobiks mõni internetipood.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.suhkrukunst.ee/
http://www.tordikaunistused.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]sussiauk kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ma panen alati 2 suurt pakki vahukoort ja 2 topsi kohupiima, ja topin vahele niiiii palju kui annab, mis üle jääb selle pugin üksi ja salaja ära :)[/tsitaat]

kuidas sul kaaluga lood on?
(ei küsi paha, vaid tõesti lihtsalt huvi pärast)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Jagame lihtsaid tordiretsepte

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.