Esileht Pereelu ja suhted jäin kingitusest ilma

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: jäin kingitusest ilma

Postitas:

Veetsime jõulud ja aastavahetuse mehega eraldi. Töökoht selline, et tuli reisida.
Kingitustest mina väga ei hooli. Seega kui enne pühi läks jutt kinkide peale, siis ma pakkusin, et pole ehk vaja – veedaks parem peale aastavahetuset mõned päevad kvaliteetselt koos. Mees aga väljendas tungivat soovi mulle kingitus teha ning vihjas ka ise oma kingisoovi kohta. Olgu siis. Rohkem ma vastu ei puiklend. Olin kinkidega nõus ja ega ma polegi kordagi vastu olnud. Alguses lihtsalt pakkusin kinkide mittetegemise variandi korraks välja. Ning kui mees väga tahab kinki teha siis mis mul selle vastu saab olla.

Nüüd juhtus aga nii, et mina nägin väga palju vaeva tema kingitusega (millele ta ka vihjas) ning ise jäin kingituseta.
Kui minu kink tal juba paar päeva käes oli siis ta korra küsis, et kas läheduses mõnda head pesupoodi ka on ning eile kui ma poes omale parfüümi ostsin siis pakkus, et ta võib selle kinni maksta.
Pesupoe küsimusele vastasin \”Ma ei tea. Võib-olla on\” ning jutt jäigi sinnapaika. Aga parfüümi eest maksin ise vastates \”ma suudan oma ostud ise ka kinni maksta\”. No päris nii ikka minu meelest kingitusi ei tehta, eriti veel kui ma tõepoolest ei ole ostleja tüüpi ning ta teab väga hästi et shoppamise asemel teeksin ma ükskõik mida muud. Ja oma ostud suudan ma tõepoolest ise kinni maksta. Seega ei oleks tegu olnud mitte mingisuguse \”kingitusega\”.

Kingitus peaks tulema ikkagi õigeaegselt ja üllatusena.

Kuna tema oli jõuludel oma perega siis tean, et oma vanematele ja õdedele-vendadele tegi ta kõigile kingid. Ikka nii väärtuses 100¤ näkku. Ning mul ei oleks sellest midagi, kui ta ise ei oleks varem nii tungivalt soovi avaldanud mulle kingitus teha.

Muidu on meil suhtes kõik korras. Sellest kingiasjast ma ei ole ka tüli üles kiskunud. Tegelikult polegi eriti jutuks tulnud ja ega see mind alguses väga ei häirinudki – pole ju enam laps. Täna aga mees jälle korra mainis, et \”sa pead välja mõtlema mida ma sulle jõuludeks ostan\” ja läks tööle. Kui ta läinud oli sain ma kohutavalt kurjaks ja siiamaani keen. Ta oleks võinud kas õigeaegselt mulle midagi kinkida või siis selle teema juba ükskord maha matta.

Minu arusaamist mööda jäin läinud jõuludel petetuna kingist ilma ja järgmiste jõuludeni on 11 kuud aega.

Eks ma siis 11 kuud mõtlen, mida jõuludeks soovin??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 19:42; 06.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh taevakene, no ütle siis talle üks asi, mida sa tahad ja las ta ostab. Muidu on pärast pettumus, et näe, mees ostis, aga see mulle üldse ei meeldi, ei sobi jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasteaed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

njah, päris karm elu ikka kui isegi pühade aeg ei saa endale armsamaga koos olemist lubada.
no ja kingituste teema ongi päris paljudele meestele ulme. nad ei suud aoma emalegi mitte midagi välja mõelda, veel vähem siis elukaaslasele.

miks sa siis ikkagi ei lasknud lõhna kinni maksta kui sa nyyd nii solvunud oled? ja minul kyll jaanuaris enam kinki poleks vaja vaid selle pärast, et mina tegin ja teine vaeva ei näinud. aga ma ei väsiks korrutamast, et ma loodan sõbrapäevaks või naistepäevaks üllatust saada. ja yllatus võiks ikka positiivne olla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei häirigi kingist ilma jäämine vaid fakt, et tema oli see kes mulle nii väga \”üllatust\” tahtis teha. Mitu nädalat iga päev korrutas kuidas ta mulle ilusa kingituse teeb ja siis ei miskit.

Kui kinki ei tulnud ei olnud mul sellest veel midagi. Nüüd vist pooleldi süümepiinadest (kuigi mina ei ole midagi maininud) üritab \”vägisi\” midagi teha, et see koorem oma õlgadelt ära saada.

Ning see asjade kinni maksmine – natukene veider on selline kingituse tegemise meetod kui seisame kassalindi juures ja siis ta muuseas mainib, et \”ma võin ise maksta\”. No kurat! Ostnud siis seesama parfüüm mulle paar nädalat varem ära ja kinkinud. Meil kummalgi ei ole nii väike palk ka et see parfüüm mingi hull väljaminek oleks ning see kassalindi juures mulle kingitusena mõjuks.

Tänaseni oli mul sellest veel suva kuid just see, et mees ei saa sellest kingitusest üle käib mulle juba närvidele.

Olen talle mitu korda öelnud et jõulud läbi ja meil oli peale jõule koos tore ja kõik on korras. Aga see kassalindi juures pangakaardiga vehkimine hakkab juba üle viskama.

Kui kingitus siis kingitus.
Kui aga toimub lihtlabaselt millegi kinni maksmine siis ongi tegu lihtsalt millegi kinnimaksmisega.
Meil on suht ühine rahakott. Aeg-ajalt maksab tema minu asjade eest ja vastupidi. See, et kassalindi juures vehitakse kaardiga jõulude paiku ei tee maksmisest veel kingitust.

Võib-olla on mul tõepoolest lapsikud põhimõtted, kuid mehe ego tõstmiseks ma end nii odavalt ära osta siiski ei lase. Pingutanud siis rohkem või jätku juba ükskord see \”vali ja ma maksan\” teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 19:42; 06.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll mõistan teemaalgatajat. Kingitus peaks tulema ikka üllatusena, planeeritult, heast tahtest, omaalgatuslikult, südamest, läbimõeldult, mitte nii, et teeme kuidagi lihtsalt ja kiiresti, et linnuke oleks kirjas – tahad ma maksan su lõhna kinni? Mitte kiretu suhtumine -mõtle välja, mida sa tahad.
Olen kunagi midagi sarnast kogenud ja mind ärritas see kõvasti, ehkki välja ma seda ei öelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin probleemi ei näe, vaid jonni pigem. Mees on ju sulle mitu korda vihjanud/märku andnud, et sa kingi välja valiks. Ta soovib, et saad asja, mida tahad ja milles pettuma ei pea. Natuke lasteaia probleemi moodi tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 20:55; 06.01 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sarnane juhtum: mees käis välismaal ja tõi sealt kõikidele kingitused. Kõikidele pereliikmetele! Ei olnud küll kallid kingid, aga igaühele midagi välismaalt. Kusjuures suhteliselt suvalistele sõpradele tõi ka.

Mulle tõi Selverist pudeli veini ja ¨okolaadi. Ma ei ole ka eriline solvuja, aga sel korral käis küll hinge peale. Võtsingi teema üles ja vaatasin kingitud hobuse suhu. Mees hakkas vabandama, et tal oli küll mulle midagi vaadatud, aga ostis enne sõpradele-pereliikmetele kingid ära ja siis sai raha ka otsa ja… Absoluutselt ebaloogiline minu jaoks! Mina ostan ikka kõige kallimatele inimestele kõigepealt kingid ära ja siis vaatan, kas mõnele suvalisele sõbrale ka midagi välja pigistab rahaliselt. Ma lihtsalt ei mõista meeste loogikat väga sageli. Ja räägitakse, et mehed on loogilise mõtlemisega. Nii palju, kui mina kokku olen puutunud, siis enamasti käituvad nad täiesti ebaratsionaalselt ja enda käitumist selgitada ka ei mõista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 20:57; 06.01 22:52; 07.01 12:28;
To report this post you need to login first.

Inimesed on erinevad. Mina olen ka üllatuste pooldaja, kuid mu mees on just praktiline ning tahab teha vajalikke kingitusi. Olen selle teadmiseks võtnud. Arvan, et sul on ka tüüpiline mees – selline, kes võtab juttu otse, mitte ümber nurga. Kui küsib, et mis kingiks tahad ja sa vastad, et ah ma ei tea, siis võtabki ta seda nii – sul on ükskõik, kas saad kingituse. Talle tuleb öelda otse – üllata mind millegagi. Või anda selge soov, mida tahad. Ma võiks jonnida ja nõuda temalt, mida ta ei suuda – üllatada – kuid see ei vii kuhugi ja nii ma igal jõulul mõtlen mõne sellise kingi endale, mida mees võiks kinkida ja oskab osta. Mees õnnelikult ostab selle ja midagi natuke veel ja kõik on korras. Kui inimene ei oska teisiti, siis milleks kiusata. Tuleb mõista, et tema armastus ei avaldu üllatustena vaid just selliselt – minu selgeid soove täites.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma lihtsalt ei mõista meeste loogikat väga sageli. Ja räägitakse, et mehed on loogilise mõtlemisega. Nii palju, kui mina kokku olen puutunud, siis enamasti käituvad nad täiesti ebaratsionaalselt ja enda käitumist selgitada ka ei mõista.
[/tsitaat]

Nojah, tegelikult mehed ongi \”what you see is what you get\”. Miks soovitatakse lõputult, mitte hakata sügavamalt mingeid tagamõtteid otsima? Kui paigutud tema pingereas tahapoole, siis nii ongi ja küsimise peale ei ole mehel ka ratsionaalne tegu seda otse välja öelda, ikka püüab ainult mõmiseda või on vait. Mitte et ma tahaks just teie suhet praegu maha teha. Suhe võib ju olla väga hea. Aga mees võtab iseenesest mõistetevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nojah, tegelikult mehed ongi \”what you see is what you get\”. Miks soovitatakse lõputult, mitte hakata sügavamalt mingeid tagamõtteid otsima? Kui paigutud tema pingereas tahapoole, siis nii ongi ja küsimise peale ei ole mehel ka ratsionaalne tegu seda otse välja öelda, ikka püüab ainult mõmiseda või on vait. Mitte et ma tahaks just teie suhet praegu maha teha. Suhe võib ju olla väga hea. Aga mees võtab iseenesest mõistetevalt.[/tsitaat]

Kui ma tema pingereas tagapool olen, siis miks ta piinab ennast nii kehva naisega, kes tema elus esimesel kohal pole? Võiks ju uue kiiresti otsida. Jälle minu jaoks ebaloogiline käitumine. Mina küll ei tahaks olla koos mehega, kelle vastu mul tugevaid tundeid pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 20:57; 06.01 22:52; 07.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui ma tema pingereas tagapool olen, siis miks ta piinab ennast nii kehva naisega, kes tema elus esimesel kohal pole? Võiks ju uue kiiresti otsida. Jälle minu jaoks ebaloogiline käitumine. Mina küll ei tahaks olla koos mehega, kelle vastu mul tugevaid tundeid pole.[/tsitaat]

ta ei piinagi ju. ja kui tõesti saabub tal eluteele naine, kes ta hingetuseks rabab, küll siis läheb. seniks oled sina ja muud sinu klassi mimmid…

sinu mees nimelt ei mõtle täpipealt nagu sina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu arust täiesti imelik situatsioon teil. Ise räägib pikalt mitu päeva järjest kinkidest ja vihjab oma kingisoovile ja sisi lihtsalt jätab kingi tegematta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli sel aastal kokkulepe, et läheme poodi ja ostame mida tahame, et kingituseks. ladusime asjad korvi ja panime siis kuuse alla.
igavad inimesed, eks 🙂
sellega ma üritasin välistada seda,poleks pettumust, et mõlemad saaks asjad, millest on ka rõõmu. ja et üllatus poleks halb 😛
pärast kuuse all olid ikka need asjad ja mees oli veel ühe kuradi kalli kingi juurde ostnud. (paraku halb üllatus), st minule ei meeldinud.
ise ütles, et muidu ma oleks äkki solvunud, et üllatust polnud.
no kas ma olen selline? ma olen nii praktilise mõtlemisega, et aastaid koos elades, peaks ta mind juba küll tundma. ma tahaks üllatuseks pigem panni, kui ehteid 🙂
õnneks selle kingi ümber vahetda. sest mõtlesin et kui ma seda nagunii ei kannaks, on raha juba raisatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 23:19; 07.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka selline, kes soovib kingiks asju, mida mul ka reaalselt vaja läheb või raha (ostan siis midagi ise või ei osta). Ei taha elamisse enam ühtegi mittetarvilikku asja, sest neid juba niigi kogunenud, tõsta ühest kohast teise, võtavad ruumi ja ei tea kuhu panna või kuhu realiseerida. Mõningad tähtsad mälestusesemed on muidugi teine teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 20:55; 06.01 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]õnneks selle kingi ümber vahetda. sest mõtlesin et kui ma seda nagunii ei kannaks, on raha juba raisatud. [/tsitaat]ja sellega sa ei solvanud oma meest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind ei häirigi kingist ilma jäämine vaid fakt, et tema oli see kes mulle nii väga \”üllatust\” tahtis teha. Mitu nädalat iga päev korrutas kuidas ta mulle ilusa kingituse teeb ja siis ei miskit.

Kui kinki ei tulnud ei olnud mul sellest veel midagi. Nüüd vist pooleldi süümepiinadest (kuigi mina ei ole midagi maininud) üritab \”vägisi\” midagi teha, et see koorem oma õlgadelt ära saada.

Ning see asjade kinni maksmine – natukene veider on selline kingituse tegemise meetod kui seisame kassalindi juures ja siis ta muuseas mainib, et \”ma võin ise maksta\”. No kurat! Ostnud siis seesama parfüüm mulle paar nädalat varem ära ja kinkinud. Meil kummalgi ei ole nii väike palk ka et see parfüüm mingi hull väljaminek oleks ning see kassalindi juures mulle kingitusena mõjuks.

Tänaseni oli mul sellest veel suva kuid just see, et mees ei saa sellest kingitusest üle käib mulle juba närvidele.

Olen talle mitu korda öelnud et jõulud läbi ja meil oli peale jõule koos tore ja kõik on korras. Aga see kassalindi juures pangakaardiga vehkimine hakkab juba üle viskama.

Kui kingitus siis kingitus.
Kui aga toimub lihtlabaselt millegi kinni maksmine siis ongi tegu lihtsalt millegi kinnimaksmisega.
Meil on suht ühine rahakott. Aeg-ajalt maksab tema minu asjade eest ja vastupidi. See, et kassalindi juures vehitakse kaardiga jõulude paiku ei tee maksmisest veel kingitust.

Võib-olla on mul tõepoolest lapsikud põhimõtted, kuid mehe ego tõstmiseks ma end nii odavalt ära osta siiski ei lase. Pingutanud siis rohkem või jätku juba ükskord see \”vali ja ma maksan\” teema.

[/tsitaat]

Ma arvan, et kui te omavahel ei suuda seda teemat selgeks rääkida siis pole teil ka suuremate probleemide tulek enam mägede taga.
No on sul raske siis mehele otse öelda, et jõulurong on juba ära sõitnud ja jääme siis järgmist ootama? Täna pole enam mingit kingitust sul mõtet välja mõelda ega öelda.
Võid ju lisada, et ise ta oli see, kes tahtis kangesti kinki teha ja sina olid kohe selle mõtte vastu, kuna oli ette teada, et üleandmine läheb keerukaks.
Üldsegi oleks teil hoopis aeg laste saamisele mõelda. Kaoksid elutühised probleemid elus ja saaksite lähedasemateks või hoopis läheks teed lahku .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ja sellega sa ei solvanud oma meest?[/tsitaat]
ma mõtlesin küll, et see on solvav. nooremana poleks ma midagi sellist julgenud teha, sest kingitud hobuse suhu ei vaadata ja peab tänama ja olema viisakas. olen ju ka ometi kasvatatud viisakaks.
siis ma hakkasin mõtlema, et kas see võltsviisakus ja võltstänu on ikka parem, kui ma jätan asja lihtsalt seisma lihtsalt viisakuse pärast.
ääriveeri, vabandades, süütundega võtsin end kokku ja ütlesin et see asi pole ikka päris see. mehel oli t¨ekk alles. saba jalgevahel läksin poodi ja seal vaatasin t¨ekki. see asi oli 300 euri!
siis ma leidsin et tegin ikka õigesti, et võtsin julguse kokku ja minetasin viisakuse kingitud hobuse suhu mitte vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 23:19; 07.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma mõtlesin küll, et see on solvav. nooremana poleks ma midagi sellist julgenud teha, sest kingitud hobuse suhu ei vaadata ja peab tänama ja olema viisakas. olen ju ka ometi kasvatatud viisakaks.
siis ma hakkasin mõtlema, et kas see võltsviisakus ja võltstänu on ikka parem, kui ma jätan asja lihtsalt seisma lihtsalt viisakuse pärast.
ääriveeri, vabandades, süütundega võtsin end kokku ja ütlesin et see asi pole ikka päris see. mehel oli t¨ekk alles. saba jalgevahel läksin poodi ja seal vaatasin t¨ekki. see asi oli 300 euri!
siis ma leidsin et tegin ikka õigesti, et võtsin julguse kokku ja minetasin viisakuse kingitud hobuse suhu mitte vaadata.
[/tsitaat]

Kas sa ei avaldaks, mis kingitus see selline siis oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 20:57; 06.01 22:52; 07.01 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haa, sama läbi elatud variatsioonidega. Tegin peikale jõuludeks toreda kingi, mis talle väga meeldis, temal mulle kinki ei olnud, ütles, et lähme koos poodidesse, valigu ma ise. Kuidas see siis välja nägi – seisis igavleva näoga väljas ja vaatas, kuidas mina ehtepoes valisin. Valisin odava, aga väga stiilse ehte, mis talle ei meeldinud. Maksis kinni. Mis järgnes – ta oli vihane ja pettunud, et ehe TALLE ei meeldinud, et see oli liiga odav jne. õhtul voodis väljendas ülimat kurbust ja pettumust, kuidas tema jõulutunne on rikutud minu pärast. Pidin teda lohutama. Selliseid idiootseid situatsioone oli meie suhtes palju, aeg-ajalt ma tundsin, et olen kuhugi absurdsesse sket¨i sattunud, aga armastus oli nii suur, et olin täiesti pime.
Aga teemaalgatajal on nats teine lugu, mees ma usun tõesti tahtis midagi ägedat kinkida. Aga siis ei jäänud aega, said mõtted otsa, mehed on ju üldse enamasti kehvad üllatajad ja ostlejad. Ka mul on samamoodi juhtunud, piinlik on küll, aga no mis sa teed! Austusega pole siin midagi tegemist, pigem omaenda käpardilikkusega. Aga kui mees veel juttu teeb, siis telligi mingi tore ja hinnaline asi, saad selle teema mõlema jaoks maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäin ka kingist ilma ja ootan kinki siiani.

Aga ilma kibeduseta.

Mees oli terve jõuluaja rakkes, olime perega haiged, tema pidi veel mõned päevad tööl käima, lapsi kantseldama minu haiguse tõttu jne.
Hea, et saime neile kingid tehtud, kellele pidi tegema.

Ma ei tea, ma küll solvunud pole. Ja tema kingi võtan loomulikult ka märtsis vastu, kui see peaks tulema 🙂 Mul on konkreetne asi, mida kingiks soovin.
Aga no ootan juba küll, et ta ära ostaks, sest mul on seda asja lihtsalt vaja 🙂

PS Mees minult kingi sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted jäin kingitusest ilma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.