Esileht Koolilaps Jakob Westholmi Gümnaasium?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Jakob Westholmi Gümnaasium?

Postitas:
Kägu

Oskab keegi öelda, kas sel aastal avatakse seal ka 3 klassi ja kas neil on mingid suunitlused?
Üldse, kuidas kooli õhkkond on?
Igasugustest edetabelitest paistab, et kool on üsna keskpärane, mis te arvate, kas sinna on palju tahtjaid eelmistel aastatel olnud? Loodaksin Uue Maailma linnaosa elanikuna tütre just sinna panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Jakob Westholmi Gümnaasium?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oskab keegi öelda, kas sel aastal avatakse seal ka 3 klassi ja kas neil on mingid suunitlused?
Üldse, kuidas kooli õhkkond on?
Igasugustest edetabelitest paistab, et kool on üsna keskpärane, mis te arvate, kas sinna on palju tahtjaid eelmistel aastatel olnud? Loodaksin Uue Maailma linnaosa elanikuna tütre just sinna panna.
[/tsitaat]

See, mis oli varem ei puutu ju kuidagi asjasse. Kui HA otsustab, siis ta määrab sinu lapse sinna, kui ei, siis saad mujale. Tahtjaid on kindlasti, kuna kesklinn on ju logistiliselt mugav paljudele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

keskpärane ta kindlasti pole, edetabelis vähemalt esimese paarikümne seas, koole ju ligi 400. eelmine aasta oli konkurss 1:6, see aasta haridusamet määrab. ma ise tahan oma last sinna järgmine aasta panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]keskpärane ta kindlasti pole, edetabelis vähemalt esimese paarikümne seas, koole ju ligi 400. eelmine aasta oli konkurss 1:6, see aasta haridusamet määrab. ma ise tahan oma last sinna järgmine aasta panna. [/tsitaat]

Seda ma loodangi, et nüüd kui HA määrab, on sinna lihtsam saada. Huvitav, kui suurele piirkonnale nad seda kodukoolina arvestavad? Kristiines on juba oma koolid, südalinnas GAG, Liivalaia ja 21. KK, see peaks JWG olema siis puhtalt Uue Maailma ja Kassisaba lastele?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie laps käib mainitud koolis – on olemas inglise keele klass, majandusklass ja muusikaklass. Õhkkond koolis väga meeldiv, meie lapse klassijuhataja sümpaatne ja hooliv, samas ka piisavalt nõudlik. Ühesõnaga, olen õnnelik, et laps just selles koolis õpib ja ka laps on väga rahul. Eelmisel kevadel sinna kooli konkurss päris suur, avati 4 esimest klassi (nendest 2 majandusklassi). Tasemelt jääb pigem tugevate Tallinna koolide poolele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore kool. Praegune HA plaan tekitab küll peataoleku, aga eks näeb, mis saab… Muusikaklass (kusjuures ajalugu muusikavallas missugune!) ja inglise keele klass kaotavad sisuliselt oma mõtte, kui valida pole võimalik. Majanduse õppesuunaga veel kuidagi, lihtsalt lisatund reaalteadmisi. Kool muidu tore, soe, vana (algklasside maja). Probleemid uute õppehoonete ehitamisega, mida ei ole suudetud kümnekonna aastaga lahendada. Juhtimine vajaks ehk lisajõude. Meie rahul. Lastesse suhtutakse inimlikult, koormus pole liigselt ülepingutatud, rahulik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

maja on jube halvas korras, remontimata, õpetajad wc laadses pugerikus;(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uue-Maailma kool oli vanasti Ühisgümnaasium, ma arvestaksin ka praegu pigem sellega, igatahes Koidu-Väike-Ameerika ristist määrati eelmisel aastal küll Ühisgümnaasiumi. Westholmi väike maja meile ka lähim kool, aga suurde majja minek oleks peaaegu nagu Balti Jaama minek, mingit ühistransporti ka ei sõida.
Kusjuures muusikaklass ja inglise keele klass toimisid väga edukalt ka varasematelgi aastatel, kui tohtis ainult piirkonnalapsi vastu võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No väikeste majast suurde majja on 588m, vaevalt, et see 5. klassi lapsele ülejõu käiv oleks…?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piirkond on täpselt nii suur, kui palju elab lapsi sellises kauguses, et Westholm on neile kõige lähem kool ja ühtki teist kooli lähemal ei ole. Seega ikka neid tahtjaid sinna jätkub ja kindlasti kõik ei saa soovitud kooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Uue-Maailma kool oli vanasti Ühisgümnaasium, ma arvestaksin ka praegu pigem sellega, igatahes Koidu-Väike-Ameerika ristist määrati eelmisel aastal küll Ühisgümnaasiumi. Westholmi väike maja meile ka lähim kool, aga suurde majja minek oleks peaaegu nagu Balti Jaama minek, mingit ühistransporti ka ei sõida.
[/tsitaat]

No ma elasin ka kunagi Koidu-V.Am. ristis ja käisin 12 aastat Westholmi iga päev jala kooli. Üle 10-15 minuti küll ei kulunud ja Balti jaamast oli asi kaugel. Jala tuleks rohkem kõndida, oleks tervis parem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina helistasin ja pidasin nõu oma lapse aspektist, et kas on mingi võimalus sinna kooli sattuda.
Nad ütlesid, et neil on lapsi Vambola ja Lembitu tänavalt. Ma ise sealtpool linna …

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Koolilaps Jakob Westholmi Gümnaasium?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.