Esileht Ilu ja tervis Jalad haisevad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Jalad haisevad

Postitas:

Teismelistel poistel jalad kipuvad ebameeldivalt haisema, kui jalatsid ära võtavad, lehkab terve maja.
Kuidas leida lahendus, pestakse end ilusti, minu jalad küll ei haise.
Mis toimub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vist on paratamatus, teismelised poisid kipuvad tihti rohkem higistama ja sellega kaasneb ebameeldiv lõhn. Kasvavad suuremaks, siis keha protsessid hakkavad töötama teisiti ning kaob ka probleem. Ainus, mis teha saab, ongi tihe jalgade pesu, sokkide vahetus ja on olemas ka jalatsite deodorandid, mis võiksid haisu vähendada ja bakteritest puhastada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal terve elu sama probleem. Nahaarstil ka käidud, seent pole ja lihtsalt bakteriaalne probleem. Mind on veidi aidanud korrektne jalatsihooldus, mittesünteetilised sokid ja jaladeodorant.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

jalatsite sisetaldu peab ka pidevalt pesema (ja müüakse antibakteriaalseid sisetaldu).
Aga täielikult lõhna ei eemalda – tajun seda nt oma talitossude juures – higi jääb jalatsi voodrisse, ja no midagi pole teha:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka muidu ei haise, higistavad küll.
Aga teatud jalanõud(materjal) ja sünteetilised sokid tekitavad küll vastikut haisu.
Ka jalanõude taldu peab pesema, nagu eelnevalt kägu kirjutas.
Tossud(töö jalanõud, mis kõige rohkem jalas) ma pesen iga kahe nädala tagant pesumasinas 40 kraadiga. Siis kaob ka jalanõude seest hais, mida tekitavad sünteetilisest materjalist sokid. Need bakterid, mis haisu tekitavad, jäävad nii jalgde, kui ka jalanõude külge.
Seega kui jalanõud on pesemata/hooldamata, saavad nad uuesti puhaste jalgade külge haakida ja haisu levitama hakkata. Ja siis vaid jalgade puhtuse eest hoolitsemine ei aitagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas ka deodorant jalakreemid ja sprayd, need aitavad päris palju. Olen kahe poja ema ja tean millest jutt.
Katsetustega veendusime, et see on parim:
https://www.apotheka.ee/ccs-jaladeodorant-100ml-pmm0095286ee
kulu on suhteliselt väike, piisab peale pesu pihustamisest ja kui kuivanud, siis võib sokid jalga panna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama teema, kannan vaid naturaalsest nahast jalatseid. Kunstnahast jalatsiga hakkab kohe higistama. Pesen korralikult ja kasutan jaladeodoranti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu päeva jutti ei tasu sellisel juhul samu jalanõusid kanda vaid peaks saama vahetada. Haisu tekitab bakterid ja seda just õhuga kokkupuutel ja arenevad niiskes keskkonnas. Kui jalanõu on näiteks terve päeva (siseruumis, nt tossud 8h koolis jalas) siis sellest piisab ja järgmiseks päevaks ei suuda jalanõu tegelikult täiesti ära kuivada.
Lisaks siis tõesti jalanõude pesemine, sisetaldade pesemine, tuulutamine, jalatsi deodorandid jmt. Võib osta ka elektrilised jalatsikuivtajad, mis jalanõu sisse pannakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeks esimese asjana kindlaks, kas ta ikka paneb iga päev uued puhtad sokid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Jalad haisevad