Esileht Ilu Jalad kuivavad “lõhki”

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Jalad kuivavad “lõhki”

Postitas:

Kui olin viimaseid kuid rase, käisin paaril korral pediküüris – suvine aeg ikkagi. Viimasel korral tehti midagi nii teistmoodi, et nüüd on nahk jalgadel kuiv ja kõva ja ketendab KOHUTAVALT. Ükski kreem ei aita, kannad on vagusid täis, mul on valus kui jalgadega nt säärte vastu lähen, sest jalad kraabivad nahka. Enne salongi tegin pediküüri alati kodus ja ei nõudnud palju aega – paar korda viiliga hõõrumist duši all ja natukene kreemitamist. Mis võiks aidata – kas need happesokid kus vana nahk maha koorub? Muidu kaaluks parafiinihooldust salongis, aga enam ei julgegi minna..Käed on ka kuivad, aga selle ajan talve kraesse ja et kaotasin just kindad..ja kreem kätele aitab ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 13:08; 21.06 16:14; 12.04 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine nahaarsti juurde. Sellised sümptomid võivad kaasneda ka seenhaigusega. Äkki kasutas kosmeetik desinfitseerimata töövahendeid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled noor ema. Loodetavasti imetad. Kehas on toimunud tohutud hormonaalsed muutused, mis mõjutavad ka nahka. Niiskustase on varasemast erinev. Kodus käid ilmselt kas paljajalu, sokkes või lahtise kannaga jalanõudes, mis kõik soodustavad kandade kuivamist. Jalad vajavad ilmselt teistsuguse koostisega ja sagedusega kreemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need happesokid kusjuures aitavad, on ka sarnased niisutavad sokid, võid enne neid ka proovida. Mul on hästi kuivad jalad ja kipuvad ka pragunema, kasutan nii niisutavad sokke kui harvem neid happesokke ja jalad püsivad suht normaalsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan igapäevaselt peale pesu(siis eriti kisuvad) sinist Helosani kreemi. Paksult kokku ja sokid mõneks ajaks jalga.
Leevendab samas ka rahutute jalgade sündroomi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud et võiga pidi olema hea määrida või teine võimalus on oma uriiniga (kreemid sisaldavad ka uureat ehk kusihapet)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine võimalusel nahaarsti juurde, see tõesti ei ole päris normaalne. Aga enne saad ennast ise ka natuke aidata. Viili kuivalt ja hästi ettevaatlikult seda karedat nahka vähemaks. Siis pane kõige kangemat uurea kreemi ööseks kandadele igal õhtul. Umbes nädalaga ja isegi vähema ajaga peaks näha olema, kas hakkab paremaks minema. Ma olen eluaeg olnud talvel kannalõhedega hädas ja need nõrgemad kreemid ei teinud midagi. 20% uurea (teise nimega karbamiid) kreemi paksult peale, nt Lemon Juice&Glycerine “Hoitovoide kantapäille” tegi järjepideval kasutamisel minu kannad lõpuks korda. Selverites oli müügil, aga viimasel ajal pole enam saada olnud kahjuks. Schollil on ka kannalõhede kreem.
Jalaseene kreemi võid ka panna ööseks peale ja paari päevaga peaks näha olema, kas mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb jalanahk talvega selliseks, kõva ja ketendav.
– kasutan toidus sidrunimahla, jääb palju tühjakspigistatud sidrunipoolikuid üle. Õhtul kasutan need ära ja hõõrun viljalihase poolega jalatallad kokku, hiljem Helosani või muud rasvast/uureaga jalakreemi, sokid peale. Kui ei taha rasvaseid jalajälgi jätta, võid ka toidukilesse jalad mässida ööseks.
– kui sidruneid pole, siis saab teha sooja jalavanni õunaäädikaga/sidrunimahlaga/sidrunihappega jne, edasi sama- kreem, sokid
– märjalt ja leotatult kraabi ettevaatlikult, kuiva nahaviiliga on ohutum, aga tasahaaval, kui liiga palju kraabid, siis on nahk õrn ja kaitseks hakkab veel kiiremini sarvnahka kasvatama.
Jalaseen? No võib olla, aga pigem siiski lihtsalt hooldust vajav talvine kuiv nahk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, sa teed ilusalongile liiga. See, et su jalad just nüüd lõhki kuivavad, on juhus. Pigem seotud sinu sünnituse ja imetamisega, kui salongi valest tegutsemisest.
Mul ka on iga talv kannad lõhki. Mul veel halb harjumus küüned neile karvastele kohtadele taha ajada ja nahatükke lahti katkuda. Nt diivanil telekat vaadates niimoodi hajameelselt. Enne ei märkagi, kui veri taga.
Kasutan ka seda Lemon Juice Kosteuttava Jalkavoide kreemi. Must tuub, kollaste sidrunikeste ja lillekeste muster peal. Eelmisest talvest on alles poolik Scholli Cracked Heel kreemi tuub. Peaks selle ka ära tarvitama. Ma umbes 2-3 nädalat olen 2-3 päeva tagant pannud seda glütseriinikreemi ja aitab küll. Olen paar korda nädalas duši all ettevaatlikult kandu riivinud. Proovinud samal ajal jälgida, et ei rebiks narmendavaid nahatükke. On abiks küll, kannad nüüd peaaegu korras juba. Mis muidugi ei tähenda, et hooldamata jättes nad kohe käest ära ei läheks.
Huvitav, et mul on meeles, et nooremana läksid kannad korrast ära hoopis suviti, kui sai paljaste jalgadega ringi käidud. Kas vahel päris paljajalu kodumurul, aga enamasti lahtiste jalanõudega. Kanna servad sarvestusid, tekkis lausa selline terav serv, ja mustaks läksid ka muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Jalad kuivavad “lõhki”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.