Esileht Lapse ootamine Jalad lillad ja 39 ndl

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Jalad lillad ja 39 ndl

Postitas:
Kägu

Kohe kohe tähtaeg, jookseb 39 nd. Avastasin, et kui püsti mõne minuti olen, on reied lillad. Pikutades nahavärv taastub.
Laps vist surub häbemeluule ka  päris kõvasti, igatahes sealne piirkond lausa tulitab.

Kas see on ok et jalgade verevarustus niimoodi käitub? Kas laps surub kuskilt vere kinni, voi miski muu? .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mujalt paistes ei ole?

Kirjuta/helista oma ämmaemandale või helista 12252.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei paistes pole. Kaalutous on kyll suur, ca 20 kg. Helistasin antud numbril, nad ei osand midagi arvata, kutsuti “valvelauda”. Tursed tuttav teema neile, aga jalgade värvumine mitte.     Ma ei tea kas soita nyyd paarsada kilti maha …  ega autosoit on ka juba viimasel ajal minestustyndega pooleks, istuda seal sundasendis.. voi natuke ennast jalgida. Akki keegi siin on sarnase asjaga kokku puutund. Voibolla piisab kui nädal aega vett ja juurikaid syya ja lebada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähemal haiglat ei ole? Eesti on nii väike, et tundub utoopia selline vahemaa. Ämmaemandate helistasid?
<p style=”text-align: left;”>Aga eks istu kodus, kui südamerahu pole vaja, kuigi tundub et sul tegelikult suva sellest. Näiteks https://community.babycenter.com/post/a34244797/legs_turning_purple</p&gt;

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helistasin 4 kohta.

Tasuline ämmaka liin  polnud sellist probleemi kuulnud.

Itk valvearst ytles et see on okei ja pole vaja muretseda, kui valu ja tursed puuduvad.

Itk teine valvearst kinnitas sama juttu. Et muretsemiseks peaks olema tursed ja valu.

helistasin oma ämmakale. Nentis et toesti imelik probleem, et molemad jalad sinised. Kinnitas valvetoa arstide arvamust. Ta ei olnud ka selliseid täppe varem näind mis mu jalgadele ilmusid.  Aga täppide pärast ma ei muretsegi. Joudsime jareldusele, et laps surub verevarustuse kinni ja synnitus aitab. Ylekaal on ka.  tromboosiohu parast siiski ei pea muretsema, sest trombiga kaasneks valu, surve, ja lokaalne sinisus, mitte molema jala sinisus.

jargmine ndl on mul visiidiaeg, eks siis saab viienda arvamuse. Seni vedelen voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Jalad lillad ja 39 ndl