Esileht Pereelu ja suhted Jalafetiš

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Jalafetiš

Postitas:

Kui paljud siin olijad on üldse elus mingi fetišiga kokku puutunud või omavad ise mõnda? Sain tuttavaks mehega, kellel on jalafetiš. Ta ei häbene seda, et talle meeldiks, kui ma paneks oma jalgu talle näkku või suhu või kõnniks tema peal jne. Talle meeldib ka mingil määral nö ori olla. Kuid kõik lõppeks siiski seksiga. Selles suhtes ta nii jäik pole, et erutuse saab vaid jalgadest või alandusest, kõige kulminatsiooniks on siiski puhas seks:) Ok, me pole veel voodisse või selles mõttes lähedaseks saanud aga ta meeldib mulle väga ja mind otseselt see fetiši teema ei hirmuta ka, tundub isegi natuke põnev. Karta pole mul ju midagi, keegi mulle haiget tegema ei hakka. Mure lihtsalt selles, et ma pole ju kunagi sellega kokku puutunud ning ei oska ennast olukorda sobitada. Ega ta ilmselt meie esimeselt kohtumiselt kogu repertuaari ei ootagi aga mul võiks ju mingigi oskus olla. Ainus võimalus vist siis vastava sisuga filme vaadata 🙂 Äkki keegi on kokku puutunud ja oskab paar head nippi öelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt pead sellise mehe leidma, eks sa siis näed kuidas sobitute.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No põhimõtteliselt, ära tunne hirmu ja ära mõtle üle. Lase teha värske, ilus pediküür, siis tunned ennast enesekindlalt. Voodis olles naudi mängu ja muud mõtted eemale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on üks seksuaalfetiš, aga õnneks täiesti tavaline ja mitte midagi erilist, valusat, piinlikku, vaid selline tavaline asi. On eluaeg minu puhul hästi töötanud ja ilmselt töötab edaspidigi. Täpsustama siin ei hakka.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka ühte meest, kellel oli kaudne jalafetiš. Sukafetiš tegelikult. Aga ta oli ennast impoks joonud ja muud moodi ei seisnud. Jutt oli küll nagu Napoleonil.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel meestel on suufetiš (huulte-, keele-, neelamise-). Ehk siis mingil etapil seksist peaks naine ideaalis minetti pakkuma. Kuna see on tänapäeval nii tavaline, siis seda enam fetišina ei teadvustata sageli.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 17:51; 07.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalafetiš võib väga meeldiv olla kui sulle meeldib jalgade stimuleerimine. Näiteks varbavahede hellitamine võib olla väga erutav ja nauditav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 18:11; 07.01 19:09; 09.01 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalafetiš võib väga meeldiv olla kui sulle meeldib jalgade stimuleerimine. Näiteks varbavahede hellitamine võib olla väga erutav ja nauditav.

Uhhh. Kui mulle mees keele või sõrmega varbavahesid kõditama roniks, saaks kohe jalaga.

Mul üks arvas, et kõhu kõditamine erutab naisi.

Loodetavasti mehed ikka küsivad enne…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 17:51; 07.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain kunagi tuttavaks ühe mehega kellel oli, ma ei teagi mis fetiš see on, aga talle meeldis klistiiri teha samal ajal kui seksis (et see pump on tagumikus) või siis enne seksi eelmänguks. Et teeb endale ja mulle ka. See tuli siis välja kui me juba mõned korrad olime intiimsed olnud. Ma sellega kaasa ei läinud. Tema oli siis eelnevalt end vannitoas täitmas käinud.

Samas mul oli isegi kahju tast. Tore mees oli igati, edukas, kena ja tunniatas ise ka et ei leia kaaslast sest tal selline kiiks.

Vabandan et teemast mööda, tuli lihtsalt meelde.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

talle meeldis klistiiri teha samal ajal kui seksis (et see pump on tagumikus) või siis enne seksi eelmänguks.

ilmselt pakkus see anaalset stimulatsiooni.
Inimestel on igasuguseid veidraid asju, mis erutab. Ja see ei pruugi üldse kohe avalduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 18:11; 07.01 19:09; 09.01 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõnniks tema peal jne.

See on päris töömahukas, siin saad õpetusega tutvuda, valesse kohta astudes võid teise puhta vigaseks teha. Ega asjata öelda, et loll aju on keha nuhtlus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli lühike suhe mehega, kellel on jalafetiš. Alguses ma ei teadnud sellest. Ükskord ütles midagi möödaminnes, et kas ma meelega liigutasin oma varbaid vms. Siis ei saanud ma aru, mis varvastest ta jahub.
Eks siis hakkas jutt vaikselt selles suunas liikuma, et mida kõike saab varvastega teha. Mind see teema ei erutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ühel meessoost töökaaslasel vist ka jalafetiš. Olen teda korduvalt kuulnud rääkimas a`la “Kaiel on nii koledad varbad, imelik, et ta lahtiste kingadega käia tahab”, “Mari suurte nukkidega need kingad talle küll ei sobi” ja (suvel) “Nii palju koledate jalgadega naisi on endale lahtised kingad jalga toppinud”.
Ütlesin talle kunagi, et minu meelest on selline jalgade vahtimine imelik ja tema vastas, et jalalabad on esimene, mida ta naise puhul märkab.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen märganud, et naised keelduvad mehe rõõmustamiseks ära kasutamast oma meeste fetišeid ja kalduvusi, isegi kui need on süütud (nagu jalafetiš, sukafetiš jne). Ilmselt see näitab naiste suurt armastust ja suhtehoidmise oskust. Tõsi, mehed seepeale otsivad omale armukesi, kes ei tõmba nägu krimpsu, kui temalt mõnikord soovitakse “footjob” vms. Loomulikult saab armuke vastavalt ka tähelepanu ja seda, mida tema soovib, oma naine aga jääb sellest kõigest ilma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TSITEERI

Mind üldse ei eruta ükski seksiteema. Mulle meeldib seks kui kehaline ja sidet loov tegevus, aga mind ei eruta seksile mõtlemine, sellest rääkimine ega selle vaatamine.
Käte ja jalgadega võin ma paljut teha, erutus ei puutu asjasse – kui partnerile meeldib mu varvavahesid lakkuda ja varbaid lutsutada ning see pole just lausa ebameeldiv (mulle on meeldiv), siis lasku käia.
Kõik, mis pole suisa vastik, on OK, erutus ei puutu üldse asjasse. Aga ma ootan sellisel juhul, et partner teeb ka mulle seda, mis mulle naudingut pakub, eeldusel et see pole talle vastumeelne. Kas erutab või eruta, on mul jumalasta savi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 18:11; 07.01 19:09; 09.01 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt olen märganud, et naised keelduvad mehe rõõmustamiseks ära kasutamast oma meeste fetišeid ja kalduvusi, isegi kui need on süütud (nagu jalafetiš, sukafetiš jne).

Ma olen üldjoontes nõus, et paar võiks vastastikku teineteise soovidega arvestada ja lubada teisele olulist isegi siis, kui see teda ennast ei eruta. Aga seda siiski ainult siis, kui see fetiš ei ole talle endale lausa vastumeelne. Ma olen mehega igasuguseid asju teinud, võin vabalt teda vahel orjana kohelda, kui seda soovib, kuigi eelistan pigem ise see alluv pool olla. Võin erinevaid asju teha. Aga ainult selle piirini, mis mulle endale ok on. Riietumismängud ja sukad sobivad ka. Aga palun ära nimeta ühtegi fetišit süütuks, põhimõttleiselt iga asi võib kellegi nii vastumeelne olla, et see pole tema jaoks süütu. Mina nt ei luba mitte mingil tingimusel mehel mu varvaste ja jalalabadega tegelda. Mulle see ei sobi, füüsiliselt täiesti vastumeelne. Kord ühe partneri peale, kes mu ei-le ei reageerinud lausa röögatasin, no see on täiesti kontrollimatu, ma ei suuda ja kõik. See ongi vist peaaegu ainus tabu, mis mul on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ühel meessoost töökaaslasel vist ka jalafetiš. Olen teda korduvalt kuulnud rääkimas a`la “Kaiel on nii koledad varbad, imelik, et ta lahtiste kingadega käia tahab”, “Mari suurte nukkidega need kingad talle küll ei sobi” ja (suvel) “Nii palju koledate jalgadega naisi on endale lahtised kingad jalga toppinud”.

Ütlesin talle kunagi, et minu meelest on selline jalgade vahtimine imelik ja tema vastas, et jalalabad on esimene, mida ta naise puhul märkab.

Mul jalafetišit ei ole, aga arvan sama, et enamusel naistest on nii koledad labajalad ja varbad, et ei peaks neid eksponeerima. Vähemalt mitte mingeid ranna-varbapilte sotsiaalmeediasse postitama.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Jalafetiš