Esileht Väikelaps jalanõud järgmiseks talveks, palun nõu!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: jalanõud järgmiseks talveks, palun nõu!

Postitas:

Poeg praegu 2.7aastane, jala sisetallamõõt 15.5cm, ostsin järgmiseks talveks saapad ära, sisetallaga 17cm, nüüd aga hakkan kõhklema, et äkki ikka jäävad liiga parajaks.
saapad sellised http://www.rademar.ee/kataloog?catalogue_id=3&audience_id=5&page_id=325#anchor325

ja praeguseks on need saapad liiga suured, käis kohmakalt, seega 1,5cm on liiga suur varu.

kui jalg kasvab numbrivõrra, palju see cm on?
Kas ise ostaksid või ikka igaks juhuks ostaks natuke suuremad nt 17.5cm stm?

igasugune soovitus on teretulnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 09:43; 19.01 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et need võivad järgmiseks talveks väikseks jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvamus on see, et kuna lapsel on hetkel juba nii suur jalg. 14cm nagu ma aru saan. Ütleks, et aastase kohta ikka väga suur, siis ma ise millegipärast arvan, et järgmise aasta jooksul ta jalg väga ei kasva.
Mul küll tüdrukud, kuid 2,6aastasel tüdrukul jõudis jalg just sellesse mõõtu.

Ise ei julge enne suve lapsele kohe kindlasti saapaid ette osta Väikestele lastele saabaste ostmine on nagu suur ennustus.Vahel võid täppi panna ja vahel mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapse jalg kasvas u üle numbri 1-aastaga. st eelmisel talvel oli nr 22-23 saapad (talve jooksul oligi 2 paari saapaid, sest keset talve jalanr vahetus). sellel aastal on nr 25 saapad.

mina kaldun ka arvama, et see konkreetne saabas võib liiga paras järgmisel talvel olla. mõned ostavadki kohe kandmiseks ca 1,5 cm suuremad saapad. mina jätan kasuvaruks max 1 cm.
minu arvates on pisikesele saabaste ette ostmine üks paras loterii. ise ostsin ka päris alguses lapsele ühed kevadsaapad ette ära. kui õige aeg käes oli, selgus, et lapsel on kõrge jalg ja saapad jalga ei mahtunudki.

kas nendel saabastel on rademaris mingi hea hind hetkel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on 1,5cm varu järgmiseks aastaks liiga vähe. Sellise varuga soovitatakse algavaks talveks saapad osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et päris kindlasti on need järgmiseks talveks väikesed.
Meil oli ~1a jalanumber sügisel 17, märtsiks oli see juba 23. Järgmisel talvel aga juba 25-26.
Sellises vanuses (eriti käima hakkamisel) muutub jalanumber hirm kiirusega ja ma kindlasti ei ostaks talvesaabast järgmiseks talveks ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka ,et järgmiseks talveks jäävad kindlasti väikeseks. Minu pojal oli aastaselt jalanumber umbes 21, nüüd on 1a 10k vanune ja kannab talvesaapaid nr 25 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanus läks natuke valest. Num lock oli peal. aga vähemalt sain kinnitust, selles suhtes, mis isegi arvan, et liiga parajad võivad olla. Need saapad on Weekendis soodukaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 09:43; 19.01 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellises vanuses kasvas minu lapse jald 1,5 cm aastas ehk siis 3 suurusnumbrit. järgmisel talvel võib su lapse jalg olla 17 cm pikk ja saabas peaks olema vähemalt 18 sisetallaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et võib olla nii või naa. Pole võimatu, et järgmisel talvel need saapad on veel suured. Aga võibolla ka väiksed. Lapse jalg võib kasvada erinevalt.

Kui laps oleks 1a7k, siis ma nõustuks, et ilmselt jääks väikseks. Aga 2a7k on väga raske ennustada, tal võib jalga kasvada ka vaid 0.5cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
kui jalg kasvab numbrivõrra, palju see cm on?
[/tsitaat]

number ja 0,5cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

min poiss on 3a4k vana.minuarust meil oliddki eelmisel talvel nr. 25 saapad , sisetallaga 15,5 cm. Sel talvel on nr.27 ,kui talla välja võtan, siis on see mõõtes otsast-otsani 18 cm pikk.
ehk on abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikkuses on lapse jala kasvu ikka väga raske ette ennustada, kuna see on erinevatel lastel ja eri vanuses ikka väga erinev.
Toon teise äärmusena näiteks oma tütre, kes eelmisel talvel oli 2,7 aastane ja jalapikkus 15,5cm (talvesaabas siis nr.26, sisetallamõõduga 17cm).
Nüüd, aasta hiljem, kannab laps samu talvesaapaid, praegu jalapikkus 15,9cm, seega aastane kasv u. 0.5cm.
Olen loobunud igasuguste jalatsite etteostmisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps jalanõud järgmiseks talveks, palun nõu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.