Esileht Väikelaps Jalanõud kevadperioodiks

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Jalanõud kevadperioodiks

Postitas:

Kuna mu esimesel lapsel on tulemas esimene oma jalul liikumise kevad, siis palun kogenumate nõu – millised jalanõud olete soetanud või soetate oma lapsele kevadperioodiks?
Hetkel on mu lapsel Viking core-tex talvesaapad, millega tal ka talve alguse plusskraadide puhul jalg higistama ei hakanud. Huvitav, kas on võimalik minna nendelt saabastelt kohe üle kõrgema jalaosaga kevadkingadele või peaks siiski vahepeale soetama veel mingid õhema voodriga saapad või kummikud (voodriga või ilma?)? Kuna korralikud jalanõud on kallid, siis ei tahaks neid ka niisama igaks juhuks kokku soetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid talvesaabasteks Eccod (st üsna õhukesed) ja peale neid läksid kohe (Ecco) k/s nahast kingad.
Eelmine kevad olid ka õhukese voodriga talvesaapad, aga kasutuses olid need väga vähe.

Seega esimesteks kevadjalanõudeks olid tavalised kummikud ja pisut kõrgemad k/s kingad. Hiljem lisandusid tossud liivakasti. Kuna ostetud jalanõud olid nagunii varuga, siis sai jahedamaga paksema soki alla panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil praegu Superfit talvesaapad, mis ei ole hirmus paksud ja siis nahast Ecco k/s saapad ootamas. Suuremast lapsest järel ka pisikesed kummikud (ilma voodrita). Usun, et midagi vahepealset vaja ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

talvel viking saapad, lörtsiga thermokummikud siis gore-tex kõrgemad tossud-papud ja tavalised k/s nahkpapud (lemmikud on superfit)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 10:12; 23.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil läks talvesaabastest otse kinnistesse kingadesse, suveks ostsin sandaalid ja veidi hiljem crocsid, laps eelistas crocse, sandaalid seisid niisama. Sügisel ka kingadest talvesaabastesse. Kummikuid ei läinud ka vaja.

Sel aastal varutud kevadeks kingad ja suveks crocsid, sandaale ilmselt ei osta, kummikuid kindlasti mitte.

Ise astun ka talvesaabastest kingadesse ja sealt väga kiiresti plätudesse:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin ütleks paar sõna crocside kohta – need pole normaalsed jalanõud lapsele! Ärge pärast tõesti imestage kui laps kõnnib valsti ja jalalaius kui elevandil tulevikus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 10:12; 23.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma siin ütleks paar sõna crocside kohta – need pole normaalsed jalanõud lapsele! Ärge pärast tõesti imestage kui laps kõnnib valsti ja jalalaius kui elevandil tulevikus.[/tsitaat]

Mh, ei tea kuidas see crocs (ei ole muide ise eriline fänn) küll lapse jala elevandi laiuseks teeb? Et lapsel peaksid jalanõud võimalikult ümber olema ja jalga kitsaks deformeerima või? Minu lapse jalg peaks siis lausa meetrilaiune olema, sest oma esimese jalul suve veetis ta põhimõtteliselt paljajalu (veel rohkem ju ruumi \”laiaks\” vajuda, kui crocsis) :)? Tuttav ortopeed küll kiitis, et paljajalu lippamine igati hea, kui ühel korral nägema juhtus.

Ma ei tea, mis nende crocsidega muus osas on või ei ole, aga see jutt on sul küll jabur!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei poolda samuti crocse. No ei ole minu meelest jalasõbralik materjal ja jalale kasulik. Ka ise ei meeldi kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu loogika on pigem see, et kui laps kannab erinevaid jalanõusid ei tee talle küll ka crocs liiga. me elame soojas kliimas ja minu põnn käib ühtviisi palju paljajalu, sokkis, tennistega, tossudega, sandaalidega ja ka crocsidega. nii ka eelmised kaks last. mingeid ortopeedilisi probleeme neil küll pole esinenud, samuti on siin lastearstid selliste ettekirjutustega, et mis hea ja paha, hoopis tagasihoidlikumad.
pakun, et pigem pidev saabas (talvel) võib väikese inimese jalale kurnav olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lastel on olnud voodrita nahast saapakesed aastasena.nendega on väikesel inimesel soojem kui tossuga või kingaga. sõltub palju ka kevadest. kummikuid pole eriti tarvis läinud linnatingimustes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Jalanõud kevadperioodiks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.