Esileht Ilu ja tervis Jalatallaplaastrid

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Jalatallaplaastrid

Postitas:
Kägu

Kas keegi on kasutanud neid jalatalla plaastreid, erinevad sordid, aga detoxi nime alla, mida ööseks jalataldadele pannakse. Mina ostsin hiljuti, sest tuttav kasutas neid ja rääkis, et on head. Et kui mustaks läheb hommikuks, siis on see mürk, mida on sinu kehast väljutatud sealt kaudu. Ja et oli täitsa must kohe olnud, kui hommikul ära võttis. Ma ostsin apteegist ja olen kaks korda kasutanud ja tahaks nagu rääkida sellest.
Ma olen natuke pettunud ja ei usu seda väga. Sellepärast, et kui ma selle plaastri võtan, padjakese ja vaatan seda, siis see on seest täidetud ja see täidis ongi MUST. Musta värvi. Ja loogiline ju, et ta annab sealt veidi musta tooni läbi selle katte väljapoole ka, nagu lekiks natuke. Oleks et see nn padjake oleks seest valge ja siis see must värv tekib sinna tõesti ise reaktsioonina, inimese jalatallale asetades.

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oled õigesti aru saanud, puhas lollikeste petutoode.

Mis mürke sa arvad seal kehas olevat, mis välja peaks saama? Äkki tasuks toodetele raisatav raha hoopis mõne bioloogiat seletava kursuse peale kulutada.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogiline, et see on kamarajura.  Vetsus käies ja higistades ei tule millegipärast ühtki musta mürki välja, oleks ime, kui see äkki jalatalla kaudu välja imbuma hakkaks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll apteegid sellist jura müügile võtavad, nemad peaks ju ometi aru saama, et petuvärk?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll apteegid sellist jura müügile võtavad, nemad peaks ju ometi aru saama, et petuvärk?

No aga nemad ju tahavad ka kasumit teenida.  Kuiinimene usub nendesse, siis ta tunnebki, et tal on parem olla.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalatalla kaudu organism “mürke” ei erita. Sinna padja külge kleepub parimal juhul jalataldadesse aiamaal trambitud mustus. Mingit detoxi organism ei vaja,ei kleepimise ,ega sissejoomise läbi. Kōik,mis üleliigne väljub organismist ise- higi,uriini,väljaheite kaudu. Meie organism on selles osas väga nutikas. Kas apteegis tōesti keegi väidab vastupidist?

Apteeker

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline apteek sellist jama müüb? Palun kirjutage siia suurte tähtedega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://apteegiinfo.ee/search/prices?query=4744322010038

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://apteegiinfo.ee/search/prices?query=4744322010038

Selle lingi järgi selgub nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbi jalataldade eraldub öösiti kehast mingi mürk? Nagu päriselt???

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on kasutanud neid jalatalla plaastreid, erinevad sordid, aga detoxi nime alla, mida ööseks jalataldadele pannakse. Mina ostsin hiljuti, sest tuttav kasutas neid ja rääkis, et on head. Et kui mustaks läheb hommikuks, siis on see mürk, mida on sinu kehast väljutatud sealt kaudu. Ja et oli täitsa must kohe olnud, kui hommikul ära võttis. Ma ostsin apteegist ja olen kaks korda kasutanud ja tahaks nagu rääkida sellest.

Ma olen natuke pettunud ja ei usu seda väga. Sellepärast, et kui ma selle plaastri võtan, padjakese ja vaatan seda, siis see on seest täidetud ja see täidis ongi MUST. Musta värvi. Ja loogiline ju, et ta annab sealt veidi musta tooni läbi selle katte väljapoole ka, nagu lekiks natuke. Oleks et see nn padjake oleks seest valge ja siis see must värv tekib sinna tõesti ise reaktsioonina, inimese jalatallale asetades.

Loe oma teemaalgatus kõva häälega endale ette, siis saad ehk aru, kui absurdselt see kõlab 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on kasutanud neid jalatalla plaastreid, erinevad sordid, aga detoxi nime alla, mida ööseks jalataldadele pannakse. Mina ostsin hiljuti, sest tuttav kasutas neid ja rääkis, et on head. Et kui mustaks läheb hommikuks, siis on see mürk, mida on sinu kehast väljutatud sealt kaudu. Ja et oli täitsa must kohe olnud, kui hommikul ära võttis. Ma ostsin apteegist ja olen kaks korda kasutanud ja tahaks nagu rääkida sellest.

Ma olen natuke pettunud ja ei usu seda väga. Sellepärast, et kui ma selle plaastri võtan, padjakese ja vaatan seda, siis see on seest täidetud ja see täidis ongi MUST. Musta värvi. Ja loogiline ju, et ta annab sealt veidi musta tooni läbi selle katte väljapoole ka, nagu lekiks natuke. Oleks et see nn padjake oleks seest valge ja siis see must värv tekib sinna tõesti ise reaktsioonina, inimese jalatallale asetades.

Loe oma teemaalgatus kõva häälega endale ette, siis saad ehk aru, kui absurdselt see kõlab ????

Kui kõlab, siis asi mõte on ju ikka arusaadav?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast mul tossutallad ongi sitased, mürki imbun välja kui kaua püsti seisan

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka neid proovinud, mul on nimelt natuke uhuud ämm ja äi, kes elavad väljaspool Eestit ja oma kodumaalt tõid neid asjandusi ükskord kingiks kaasa. Ma tookord guugeldasin ja see mustaks tõmbumine pidi toimuma naha soojuse ja niiskuse mõjul. Et kui paned plaastri nt aurava kuuma vee kohale, läheb samamoodi mustaks. Keev vesi ju ei eralda hullusti mürke või mis arvad?????

Mäletan, et proovisime need ära ka ja läksid mustaks kah, aga muidugi ei eralda need mingeid toksiine kehast. Või no ok, higistamisega nagu vbl midagi eraldub, aga see protsess toimub ju ka ilma maagilise võluplaastrita.

Eks apteegid võivad ju igasugu tooteid müüa, mis ravimid pole, kosmeetikat müüvad ju ka. Võtsid mingi “wellness” toote nime all sortimenti ja tuleb välja, et läheb kaubaks küll…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa ja noh veel seda ka, et miks peaks see naha kaudu eraduv teoreetiline mürk olema MUST? Kas oled näinud, et su keha kunagi muidu naha kaudu midagi musta eritaks? Tumedat värvi on ainult üks inimkeha jääkprodukt ja see väljub sul taguotsast mitte talla alt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa ja noh veel seda ka, et miks peaks see naha kaudu eraduv teoreetiline mürk olema MUST? Kas oled näinud, et su keha kunagi muidu naha kaudu midagi musta eritaks? Tumedat värvi on ainult üks inimkeha jääkprodukt ja see väljub sul taguotsast mitte talla alt.

Jah, musta peaga vistrikud. Kuigi jah, nad muutuvad mustaks alles nö õhuga kokkupuutereaktsioonina.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa ja noh veel seda ka, et miks peaks see naha kaudu eraduv teoreetiline mürk olema MUST? Kas oled näinud, et su keha kunagi muidu naha kaudu midagi musta eritaks? Tumedat värvi on ainult üks inimkeha jääkprodukt ja see väljub sul taguotsast mitte talla alt.

Jah, musta peaga vistrikud. Kuigi jah, nad muutuvad mustaks alles nö õhuga kokkupuutereaktsioonina.

Päriselt? See must pea seal on tingitud igapäevasest tolmust ja mustusest jms, mitte see ei tule sinu kehast. Kui komedooni välja pigistad, siis alumine osa ei ole ju must. Jeerum küll!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on kasutanud neid jalatalla plaastreid, erinevad sordid, aga detoxi nime alla, mida ööseks jalataldadele pannakse. Mina ostsin hiljuti, sest tuttav kasutas neid ja rääkis, et on head. Et kui mustaks läheb hommikuks, siis on see mürk, mida on sinu kehast väljutatud sealt kaudu. Ja et oli täitsa must kohe olnud, kui hommikul ära võttis. Ma ostsin apteegist ja olen kaks korda kasutanud ja tahaks nagu rääkida sellest.

Ma olen natuke pettunud ja ei usu seda väga. Sellepärast, et kui ma selle plaastri võtan, padjakese ja vaatan seda, siis see on seest täidetud ja see täidis ongi MUST. Musta värvi. Ja loogiline ju, et ta annab sealt veidi musta tooni läbi selle katte väljapoole ka, nagu lekiks natuke. Oleks et see nn padjake oleks seest valge ja siis see must värv tekib sinna tõesti ise reaktsioonina, inimese jalatallale asetades.

Loe oma teemaalgatus kõva häälega endale ette, siis saad ehk aru, kui absurdselt see kõlab ????

Kui kõlab, siis asi mõte on ju ikka arusaadav?

Ma ei räägi sellest, et su tekst kuidagi arusaamatu oleks, vaid oma kirjutist lugedes peaksid taipama, kui absurselt see mürke väljutav tallaplaaster kõlab 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas talla alt saab paljajalu käies maa vägi sinusse minna?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas talla alt saab paljajalu käies maa vägi sinusse minna?

Jah, saab! Rammus must Eestimaa muld imbub jalatalla kaudu su ihusse ja pärast purskub välja musta peaga vistrikena.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Jalatallaplaastrid