Esileht Ilu ja tervis jalg kiirel kõnnil muutub valusaks

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: jalg kiirel kõnnil muutub valusaks

Postitas:

Juba pikemat aega olen käinud õhtuti kõndimas, mitte kepikõnd ega niisama jalutamine, vaid selline tempokas kõnd. viimased õhtud on aga tekkinud ühe jalaga mure millele ei oska põhjust-lahendust leida. loomulikult tean et arst oskab kõige paremini aidata, aga ehk on ka siin mõni tark kes oskab soovitada.

nimelt just kiirel kõnnil muutub parem jalg väga valusaks. altpoolt põlve ja eest. pole kramp, aga selline pinge ja torkiv tunne (justkui miljon nõela kõrvuti) mööda sääreluud alla hüppeliigeseni ja varvasteni. kõndida paha, jalg justkui ei taha painduda siis, samm kuidagi selliseks imelikuks muutub, rääkimata siis valust. on olnud kunagi varem ka juhuseid et just väga kiirel kõnnil seda juhtub, aga siis ikka mingi aja pärast möödunud. nüüd aga kaks õhtut järjest ei tõmba tagasi kui tempo maha võtan ja pärast justkui \”tulitab\” toas edasi.

on kellegi ideed mis seda põhjustada võib ja mis ette võiks võtta?

tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lööb ka kiirkõndi tehes küll pahkluupiirkonda, küll talla alla valu. Kannatan lihtsalt niikaua kuni lihased-liigesed soojad ja siis valu kaob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka võhik, aga arvan, et oled jala üle koormanud .
Näiteks mingi luuümbrise põletik, mis koormuse korral hakkab valu tegema. Põhjusi võib olla palju, läksid kõndima peale mõnda väsitavat päeva, kui oleks võinud hoopis puhata; kümetasid; teised jalanõud, mis pole nii mugavad; vill varbal või kannal, mis sundis sind ühel või mõnel korral jalga teistmoodi maha panema ja koormasidki lihaseid teistmoodi.
Mine mõne spordiarsti juurde, perearstilt vaevalt et asjalikku nõu saad (aga võibolla saad ka). Arvan, et valuga kõndimine on vale ja ainult süvendab tegelikku probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakuks samuti luuümbrise põletikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis jalg kiirel kõnnil muutub valusaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.