Esileht Ilu ja tervis jalg valutab

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: jalg valutab

Postitas:

mis võib põhjuseks olla kui 45+ naisterahval jalg juba mitu kuud valutab. enamasti põlv, aga kiirgab ka põlvest alla ja ülespoole. siiani ei ole salviga määrimine erilist tulemust andnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 11:24; 02.12 12:22; 02.12 23:05; 05.12 12:13;
To report this post you need to login first.

põlveliiges hakkab ära kuluma? või on menisk viga saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 12:09; 02.12 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist traumat või vigastust (sportides liiga teinud) pole olnud. kas liigese kulumine tekitab sellist häirivat valu? trepist käies ei ole valus, pigem tekib valu puhkehetkedel, teleka ees, voodis, vahel kiirgab isegi puusa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 11:24; 02.12 12:22; 02.12 23:05; 05.12 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist traumat või vigastust (sportides liiga teinud) pole olnud. kas liigese kulumine tekitab sellist häirivat valu? trepist käies ei ole valus, pigem tekib valu puhkehetkedel, teleka ees, voodis, vahel kiirgab isegi puusa

Mida arst arvab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ei pruugigi otsest traumat olla. meniskit võib vigastada ka lihtsalt natuke valesti astudes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 12:09; 02.12 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu perearsti poole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas homme valutab pea?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu perearsti poole.

käidud, kästi jalga ette ja taha liigutada, muud ei tehtudki, soovitati ortofeniga määrida, pakkus et liigese kulumine. röntgenit jm pole tehtud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 11:24; 02.12 12:22; 02.12 23:05; 05.12 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist traumat või vigastust (sportides liiga teinud) pole olnud. kas liigese kulumine tekitab sellist häirivat valu? trepist käies ei ole valus, pigem tekib valu puhkehetkedel, teleka ees, voodis, vahel kiirgab isegi puusa

Lihaserebend. Kui valu teeb liikudes, siis on liiges läbi. Kui puhkeasendis, siis pigem on lihase probleem.
Mul oli sama asi puusaga, olen sama vana. Lonkasin nagu kulunud puusaliigesega 80 aastane, mõtlesin endale juba luuhõrenemise ja puusaproteesi välja. Valu oli täpselt nagu luuvalu, mis kiirgas selga ja kogu jalga ja seda just puhkeasendis. Arstid uurisid ja liigesed mul kõik korras. Sportides olin enda teadmata liiga teinud, kuigi mingit traumat ega ülekoormust ei olnud. Arst kirjutas valuvaigistid välja, nädala ajaga oli pool aastat kannatatud valu unustatud. Muidugi oli asi peamiselt selles, et nii pika aja peale paranes lihaserebend ise ära. See lihtsalt võtab kaua aega, määrid, sööd valuvaigistit ja võimled, et lihaseid tugevdada. Ma sportisin liiga ühekülgselt ja olin jätnud paljud lihasgrupid hoopis tähelepanuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul valutab jalg pigem õhtuti, siis kui istun või pikali olen, öösiti läbi une olen ka valu tundnud, jube häiriv. Mis tablettidest võiks kasu olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 11:24; 02.12 12:22; 02.12 23:05; 05.12 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui valu mitmele poole kiirgab, siis võib vabalt olla ka seljas probleem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslasel on samuti krooniline jalavalu ja sellele tema puhul lõplikku ravi pole ehk siis ta peab koormuse all hoidma ja valude korral võtma ravimeid. Kuna tabletiusku ta pole, siis kasutab CBD kanepitooteid selleks. Oluliselt looduslikum kui süüa tablette iga päev.
https://www.herbik.ee/shop/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Röntgen tuleks ikkagi teha, tänapäeval on diagnoosimine ju võimalik ometi, niisama midagi soovitama ei hakkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on vaja rohkemaid uuringuid.
Ilmselt liigese kulumine, 40. eluaastast naistel, eriti pisut ülekaalulistel, väga levinud.
Endistel sportlastel, kes jooksuga põlved ära kulutanud, ka.
Glükoosamiini tabletid võiks kasutusele võtta.
Kaalust alla võtta, kui üle on.
Jalale rahu anda, aga edaspidi kavakindlalt võimelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis jalg valutab