Esileht Ilu ja tervis Jalgade haisemise teemat lugedes…

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Jalgade haisemise teemat lugedes…

Postitas:

Miks haigevad kaenlaalused mul nii hirmsasti, kui pesen neid 3 x päevas, kasutan alati deodoranti. Vahel on tunne, et deodorant nagu paneks kaenlaalused veel räigemalt higistama, kui nad muidu higistasid, aga ilma ka ei saa ju… Deodorandiks muidu Lady’s Speed Stick Lilac.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 12:02; 22.04 13:18; 22.04 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Deodorant vali selline, kuhu poleks peale kirjutatud anti-pespirant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan et sul siis tegemist söögi või rohtudest tekkinud \”halva\” lõhnaga. Väga paljud on oma haisuprobleemist just menüü vahetamisega korda saanud. Proovi, ehk aitab sindki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Deodorant vali selline, kuhu poleks peale kirjutatud anti-pespirant.[/tsitaat]

Miks see ei sobi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 15:36; 22.04 23:12; 23.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta deodoranti. SOovitaks Rexona või Fa kuiva pulka. Mul aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rexona kuiv pulk on hea

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, miks anti-perspirant ei sobi? Lady Speed Stick just selliseid teebki, äkki tõesti selles viga.

Kuiva pulka kasutan nagunii, sest märg ei hoia küll higistamist tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 12:02; 22.04 13:18; 22.04 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osade inimeste, näit. jumekamate brünettide higi ongi vängema haisuga. Ja see on tõsi, et antiprespirante kasutades satud surnud ringi, sest ilma nendeta higistad ja haised veelgi enam. Samas tavalised deodokad ei võta higihaisu ära.

Ise üritan sellest antiprespirandi ringist välja saada, mida varem igapäevaselt kasutasin. Pole nüüdseks enam mingeid vahendeid kasutanud juba 1,5a kuna olen kodune. Ega polegi muud kui pesta ja pesta, 2-3x päevas. Raseeritud peab alati laitmatult olema, sest karvad talletavad higilõhna veel eriti püsivalt ja see ei kao isegi pestes.

Oleks raha, ostaks ökopoest mingi kristalldeodorandi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristalldeodorandid maksavad kaubamajas soodukate ajal 3-4 eurot, ökopoodides samasugused kolm-neli korda rohkem.

Mul on sama probleem, mis teemaalgatajal. Kasutan Maximi ning igapäevaselt sellist deodoranti:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/03/50/garnier-mineral-men-extreme-roll-on_0_b.jpg
See on meeste deodarant, aga lõhn on väga neutraalne ja kerge. Kasutan juba aastaid, 100% rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas see kristalldeodorant ise haisema, ei kasutanud pesemata nahale, aga haisema ta hakkas. Viskasin minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 15:36; 22.04 23:12; 23.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mineraaldeodorant haises hirmsasti nagu mingi kompost (ostetud The Body Shopist).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 12:02; 22.04 13:18; 22.04 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
sõbranna andis kasutada järgmist toodet:
Seitsme päevase toimega veekindel Lavilin kreem-deodorant kehale või jalgadele -40% ja ma pean hämmeldunudl märkima, et tõesti toimib. Loe netist selle kohta, usun, et võiks proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antiperspirandid pidid ka vähki tekitama. Olen ise kasutanud siiani, aga mõtlen, et peaks deodorandi peale üle minema. Aga antiperspirantide ja vähi seose kohta annab google infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]matirka kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!
sõbranna andis kasutada järgmist toodet:
Seitsme päevase toimega veekindel Lavilin kreem-deodorant kehale või jalgadele -40% ja ma pean hämmeldunudl märkima, et tõesti toimib. Loe netist selle kohta, usun, et võiks proovida.[/tsitaat]

Leidsin sellest sellise kommentaari.
Deodorant Lavilin

Hind: 12.08

Lubab: Kehale tuleb kanda vahetult pärast du¨i all käimist õrnalt (mitte hõõrudes). Kasutada 1-2 korda nädalas. Toime kestab u 72 tundi ja säilib ka pärast kümblemist.

Toimis: Tegin täpselt nii nagu juhendis kirjas. Lõhn on mõnus ja tagasihoidlik. Pakend hüüab välja 72 tundi «lõhnavabadust». Uskudes sellesse, pidasin kinni ka hügieenireeglitest ja lubasin enesele kümblusseansse. Ei oska öelda, kas see vähendas toote mõju, kuid paraku oli tulemuseks kõige enam kaks päeva ehk 48 tundi ilma higilõhnata.
Lisaks hakkas kaenla­alune teisel päeval kleepuma – oli kohe tunda, kuidas see jäi naks ja naks kinni. Alguses oli naljakas, aga kaua sa ikka liimipulka mängida tahad.

http://www.naisteleht.ee/content/tohusaimad-higitapjad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 15:36; 22.04 23:12; 23.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teema on ju jalgade haisemisest ja seda leevenab see lavilin küll üsna edukalt. Milleks copyda teiste arvamusi siia, kui ise pole proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Jalgade haisemise teemat lugedes…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.