Esileht Hobinurk Jalgratas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Jalgratas

Postitas:
Kägu

Plaanis pärast aastatepikkust pausi taas ratas osta ja sõitma hakata. Linnas eelkõige. Aga olen täielik võhik, viimati ostis ratta isa, kui olin teismeline 🙂
Millele tähelepanu pöörata? Mis hinnaga on vastupidavad linnarattad? Guugeldades leiab rattapoodide soovitusi, aga seal enamasti igaüks kiidab oma marki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on endal perel rattaid 8tk, minul endal sh 3 tk. Mis ma oskan kosta: osta sellest spordi- või rattapoest, kuhu sul on seda hea hiljem ka hooldusesse viia ja jala tagasi koju kõmpida. :).
Osta ratas, mis välimuselt meeldib, sest siis on nägu naerul ja naerunägu toob ka hinge rahulolu, (mis siin elus muud tähtsam on kui tunda end kiires närvilises maailmas rahulik ja rõõmus, kui vähegi võimalik), ja et mugav on istuda ning käike vahetada, mis seal muud ikka nii väga valida. Arvesta vast hinnaklassiga 500 ja peaksid saama normaalsete juppidega isendi, mis ei kulu kärmelt ära.
Minu rattad on ostetud Hawaiist ja Veloteegist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui rahakott kannatab, osta Spezialized. Hästi vastupidavad mugavad rattad. Oma hinda väärt ja järelturg ka olemas, kui vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama mure. Pilk on jäänud tänavaratas/hübriidratas peale.
Ega kellegil pole kogemust Merida Speeder ratastega?
Otsin just kerget ratast. Päris maanteeratast ei taha, kuigi need on kerged.Linna-ja maastikurattad jälle suht rasked.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama mure. Pilk on jäänud tänavaratas/hübriidratas peale.

Ega kellegil pole kogemust Merida Speeder ratastega?

Otsin just kerget ratast. Päris maanteeratast ei taha, kuigi need on kerged.Linna-ja maastikurattad jälle suht rasked.

Minul on see Merida hübriidratas ja väga rahul. Veloplus poes väga head müüjad ka, oskavad soovitada.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Hobinurk Jalgratas