Esileht Väikelaps Jalgratas 110cm lapsele

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Jalgratas 110cm lapsele

Postitas:

Tere!

Küsik nõu – mis suuruses jalgratta ma peaksin oma 110cm lapsele ostma? Äkki keegi eelmisest suvest mäeletab:)
Ise piilun 16tolliseid, kuid kas see suureks ei jää?

Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et suureks jääb, mul laps sõitis sellega juba eelmine suvi. Hetkel on ta 112cm pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan ka et ei jää suureks. 12\” pole küll enam mõtet osta. Minu laps eelmisel aastal oli alla 120cm u 116-118 cm pikk ja sõitis 20\” juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 11:11; 11.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt kui ostma hakkad, siis 16 oleks täitsa paraja suurusega.
Meil kaksikud, poiss oli suve hakul 113 cm ja talle ostsime 16 tollise. Suve lõpuks oli see veel kenasti paras, aga ta oleks ilmselt sanaud hakkama ka 20 tollisega.
Kaksikõde oli suvel 107 cm ja suve lõpus sõitis ta kenasti 16 tollisega. Ehk nüüd on ta suveks ka nii 110-112 cm ja see on talle ideaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 11:14; 11.02 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselt kui ostma hakkad, siis 16 oleks täitsa paraja suurusega.
Meil kaksikud, poiss oli suve hakul 113 cm ja talle ostsime 16 tollise. Suve lõpuks oli see veel kenasti paras, aga ta oleks ilmselt sanaud hakkama ka 20 tollisega.
Kaksikõde oli suvel 107 cm ja suve lõpus sõitis ta kenasti 16 tollisega. Ehk nüüd on ta suveks ka nii 110-112 cm ja see on talle ideaalne.[/tsitaat]

Vaidleks sulle kohe kindlasti vastu.
113cm laps ei saa kindlasti 20\” sõidetud ma ei mõtle seda nn altpulka sõitmist. Nagu kirjutasin minu kutt oli alla 120cm 116-118cm ja me võtsime isegi helkuri sadulapulgalt ära, siis läks sadul madalamale. Temale oli täpselt paras, aga väiksemale ei kujutaks ette. Võib-olla on mõne ratta raam madalam, seda ma ei tea. meil kasutusel Merida Dakar rattad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 11:11; 11.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaidleks sulle kohe kindlasti vastu.
113cm laps ei saa kindlasti 20\” sõidetud ma ei mõtle seda nn altpulka sõitmist. Nagu kirjutasin minu kutt oli alla 120cm 116-118cm ja me võtsime isegi helkuri sadulapulgalt ära, siis läks sadul madalamale. Temale oli täpselt paras, aga väiksemale ei kujutaks ette. Võib-olla on mõne ratta raam madalam, seda ma ei tea. meil kasutusel Merida Dakar rattad.[/tsitaat]
Vaidle kui tahad:)
Rataste raamid on väga erinevad ja meil naabripoisil on 20 tolline. Tema oli ratast saades umbes 116-117 cm. Tal vajas ka uus ratas alguses harjumist, kuid suve lõpus sai ka meie poiss selle rattaga hakkama.
Ma ei ole öelnud ja soovitanud, et tingimata tuleks osta 20 tolline. Seda kindlasti mitte, lihtsalt kirjutasin, et \”laps oleks hakkama saanud\”.
Mulle meeldib kui lapsel on mugav sõita ja ei pea ratast kartma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 11:14; 11.02 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rataste raamid on erinevad jah. 11o cm ostaks 16-tollise. Natuke loeb ratta suuruse valikul ka lapse vanus ning oskused.

Meil poiss 6a, kuid lühike, umbes 113 cm praegu. Ometi oli juba eelmise suve lõpus näha, et 16-tolline ratas tema võimetele pisut väike. Nimelt käisime sõitmas koos rattateedel ja tema pidi oma rattaga sõitmiseks nii meeletus tempos väntama koguaeg, et lausa kahju oli. Ja aeglasemalt polnud nõus sõitma ka. Vaatame nüüd, kui pikk ta suveks on ja lähme proovime poes suuremaid rattaid- oskuste poolest käiks ta kindlasti 20-tollisest üle, kuid kasvu napib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostaks 16\” ratta.siis saab laps ka sõitma õppida. 20\” oleks veel liiga suur.
mul sel kevadel laps sama pikk ja plaan on et õpib ilma abikateta sõitma olemasoleva 12\” rattaga ja suve lõpus vaatame kas saab uue 16\” ratta või hakkab sõitma vennast jäänud 20\” rattaga järgmisel suvel ja selle suve lõpuni veab välja 12\” rattaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui laps on ca 104 cm pikk? Siiani kasutanud ta jooksuratast, eelmine suvi sai ka 12\” ratast proovida, sõitis väga ilusti. See aasta tahaks tavalise ratta ka juurde osta, aga ei kujuta ette mis suurust. Tean,e t on olemas ka 14\” rattad, aga need ei ole eriti levinud, miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu laps sai sügisel ratta, pikkust oli kindlasti alla 110 (äkki 107). On 18\” või 20\” vot ei teagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga kui laps on ca 104 cm pikk? Siiani kasutanud ta jooksuratast, eelmine suvi sai ka 12\” ratast proovida, sõitis väga ilusti. See aasta tahaks tavalise ratta ka juurde osta, aga ei kujuta ette mis suurust. Tean,e t on olemas ka 14\” rattad, aga need ei ole eriti levinud, miks?[/tsitaat]
104cm ostaks ka 16 tolli kindlasti. Meie poeg sõitis 12-tollisega vanuses 2,5-4a, pikkust oli siis algul umbes 88cm ja lõpuks võibolla tiba üle meetri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suureks ei jää 16 tolli kindlasti. Ma pakuks hoopis, et suht vähe aega saate sellega sõita, järgmisel suvel kipub juba väikseks jääma. Mul kolis mullu 115 cm-ne laps 20 tolli peale üle.
Ja 104-sentimeetrisele on 16 ideaalne suurus. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Jalgratas 110cm lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.