Esileht Hobinurk Jalgratas

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Jalgratas

Postitas:
Kägu

rummusisese käiguvahetuse eeliseks on see

No vaadates linnatänavatel toimuvat pole käiguvahetajal mingit tähtsust, olgu rattal või 36 käiku-käiguvahetajat ei kasutata -see käik mis poes parajasti sisse on jäänud sellega siis ka sõidetakse(rauad paremal) kuni saabub keti ja hammasrataste viimnepäev 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loomulikult oleneb mis sa sellega täpselt teha tahad.
Mina just ostsin endale ratta. Aga mina tahtsin metsaratast, et ka lustida. Vaatasin pidureid(ketas, mitte klots) ja ratta kaalu. Valisin siis Scott scale940. Ma olen nii rahul sellega, minu jaoks üli hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Linnas lastegaliikumiseks võta elektritõuks. Nagunii sporti teha ei taha ja niisama kaasa sõita on ka paras pingutus. Elektritõuksiga vähemalt ei pea sõtkuma, on tavalise käiguvahetajaga jalgratta hinnaklassis ja lisaaku muretsedes läbisõit pea 70 km ringis.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina just ostsin endale ratta. Aga mina tahtsin metsaratast, et ka lustida. Vaatasin pidureid(ketas, mitte klots) ja ratta kaalu. Valisin siis Scott scale940. Ma olen nii rahul sellega, minu jaoks üli hea.

Kena ratas, süsinik raam sram komponentidega poleks küll esimene valik, sama hinna eest võiks juba shimano deore xt olla. Minu arust metsas käiguvahetus tähtsam kui raam.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Metsas lustimiseks on Scale küll vale valik. Scottilt ikka Spark, või siis mõni teine päris trail ratas, dropper seat jne.

Mul on viis aastat kerge ja hea FS olnud (täissüsinik ja värgid), vahe hardtailiga on tehnilistel radadel väga suur. Asfaldil või kruusal sõitmiseks seda muidugi vaja ei ole. Sisuliselt on FS ikka kallis & edev mänguasi ning selle kõrvale on tavaliseks liikluseks veel teist ratast vaja.

Sõidetud saab Scalega muidugi, aga lustimiseks on teised rattad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Metsas lustimiseks on Scale küll vale valik. Scottilt ikka Spark, või siis mõni teine päris trail ratas, dropper seat jne.

Mul on viis aastat kerge ja hea FS olnud (täissüsinik ja värgid), vahe hardtailiga on tehnilistel radadel väga suur. Asfaldil või kruusal sõitmiseks seda muidugi vaja ei ole. Sisuliselt on FS ikka kallis & edev mänguasi ning selle kõrvale on tavaliseks liikluseks veel teist ratast vaja.

Sõidetud saab Scalega muidugi, aga lustimiseks on teised rattad.

No Scale ja Sparki hinnaklass on ju erinev. Scalest mulle täitsa piisab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sõidan erinevata Decathloni ratastega juba üle kahekümne aasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rattalaenutus on ju linnas olemas, ei ole endal mingit muret, et ratas ära varastatakse või lõhutakse. Bussi kuupiletiga saab kasutada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Rattalaenutus on ju linnas olemas, ei ole endal mingit muret, et ratas ära varastatakse või lõhutakse. Bussi kuupiletiga saab kasutada.

millises linnas?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

millises linnas?

Meil siin Tartus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

millises linnas?

Meil siin Tartus.

no vot, aga paraku me kõik ei ela teil seal tartus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

millises linnas?

Meil siin Tartus.

no vot, aga paraku me kõik ei ela teil seal tartus.

Aga võiksid kaaluda seda varianti.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Hobinurk Jalgratas