Esileht Koolilaps jalgratturi eksam, kust laps on teil õppinud

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: jalgratturi eksam, kust laps on teil õppinud

Postitas:

seis on selline, et laps on õppinud igasugu teste, liiklusmärke ja situatsioone, aga testist läbi ei saa, mis imetest see selline on, elame maakohas. Nutnud on juba kolm korda, kui läbi kukkus, õppisime selliseid teste http://liikleja.ee/jalgratas/test.htm, kuid need ei pidavat need olema, 15 küsimust pidi olema, kolmega võib eksida, ta isegi ei tea, mitmega eksis. Nüüd paari päeva pärast uus võimalus, kuid tüdruk ei julge minna, sest kardab jälle läbi kukkuda. 26-st õpilasest sai läbi 3 õpilast.
Soovitage, kust õppida ja mida me valesti teeme, et nii läheb, olgu öeldud, et laps tõesti püüab ja õpib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 15:44; 03.06 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegime autokoolis ja testid-vihikud jms sai kõik sealt. Maksis 10 eurot, õpetaja korraldas ja käidi klassiga koos tegemas. Läbi ei kukkunud keegi. Jutt Pärnust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Meil on koolis korraldatud. Tund oli lausa tunniplaanis ja kevadel oli eksam. Mõlemad lapsed on 1.katsel läbi saanud. Aga õppematerialide koha pealt ei oska aidata. Mingeid teste nad ikka kodus ka lahendasid ja töövihikut täitsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps õppis koolis, st sai sealt mingi eeskirjavihiku ja harjutusi tegi netis. paar kontakttundi oli vist ka. pea 30st nende klassi lapsest ei saanud testi tehtud vist… viis või nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 21:45; 04.06 10:56; 07.06 16:05; 07.06 16:28;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

http://www.dizel.ee/test/velo_2_est.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 22:14; 03.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel: http://www.mnt.ee/index.php?id=11560

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 22:14; 03.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil anti testid koju harjutamiseks, ja eksamil olnud materjalid ka läbikukkujal. kusjuures ausalt – testid on sellised, et mina väga eeskujuliku liiklejana vaatasin ja imestasin. Mul on autojuhistaazi 15 aastat, 2 aastat tagasi tegin ka mootorratta lube ja tegin kõik testid uuesti kõik läbi, eksamid puhtalt. Aga need jalgratturi testid olid nii hullud, et mina ei osanud ka aru saada, mis seal nüüd siis valesti läks lapsel.. Meil oli nii, et klassis mõned poisid tegid ära, tüdrukutest ei teinud keegi, isegi järeleksamil mitte. Müstika!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan linkide eest, need on kõik läbi tehtud ja laps on ikkagi 3 korda läbi kukkunud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 15:44; 03.06 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli rattaeksam sellien meeste projekt – isa ja poeg õppisid koos minuarust neidsamu liikleja.ee teste. Arutasid koos kõik testid üksipulgi läbi (mitet ainult vastused vaid ka kogu taustainfo, mis seal paistis). Autosõidud said ka nii tehtud, et lapsega rääkis isa kõik märgid ja liikussituatsioonid läbi. Eksamil olidki teistsgused küsimused olnud. Läbi said klassis tema ja veel 4 last (19st). Järeleksamil veel 3. Õppimisel läks aega umbes 4-5 päeva – igal õhtul tund-paar.

Ma arvan, et viga on ikka õppimise stiilis, mitte testides, mida kasutate. Õpite ikka koos? Arvan, et minu laps seda üksi poleks ära õppinud – teema on ikka nii väga teistsugune ja liikluseeskiri on nende vanuses veel liiga keeruline lugemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, leeni juttu lugedes meenus ka mulle, et ma istusin ikkagi lapse kõrval ja selgitasin talle, miks on just see vastus õige ja miks teised vastused valed on. 10a laps reeglina ei oska luua seoseid eeskirjapunktide ja ülesannete vahel sellisel moel nagu meie.

aga kuidas minu lapse klassil nii hästi läks, seda ma küll ei tea. siit on näha, et paljudel juhtudel teeb testi ära oluliselt vähem lapsi kui on läbikukkujaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 21:45; 04.06 10:56; 07.06 16:05; 07.06 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://jalgratturitestid.edu.ee/ meil 12-a tüdruk tegi ühel õhtul kõik need testid mitu korda läbi, juurde selgitasin kui vale vastus oli. järgmine päev sai testist läbi ka lubatud valede vastuste hulgaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat- kas 10 a laps ei tohigi ilma selle eksamita jalgrattaga sõita või milleks seda eksmait tehakse? Või kus täpselt ei tohi sõita? Natuke närvi läksin praegu, sest ei minu laps ega keegi sõpradest ei ole mingit jalgratta eksamit teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 13:54; 07.06 16:15;
To report this post you need to login first.

alla 10a laps võib minu teada ilma täiskavanuta sõita ainult õuealal. Linnaruumis võib ta sõita ainult koos täiskasvanuga.
Naabripoiss tegi just eksamid ära, kui ta juuli lõpus 10a täis saab, saab load kätte.

Minu arvates täiesti õigustatud nõue. Liiklus pole mingi lapsemäng. Muidugi võib ka 10a tagasi vaadates ja suunda näidates vibama hakata, aga tõenäosus on ikka väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan teemat- kas 10 a laps ei tohigi ilma selle eksamita jalgrattaga sõita või milleks seda eksmait tehakse? Või kus täpselt ei tohi sõita? Natuke närvi läksin praegu, sest ei minu laps ega keegi sõpradest ei ole mingit jalgratta eksamit teinud.[/tsitaat]

vana seaduse järgi ei tohtinud üle 10aastane enam kõnniteel sõita ja pidi seega luba omama, sest kõnniteel tohtis ta ainult loa olemasolul sõita. uue liiklusseaduse järgi tohib su laps endiselt rahumeeli kõnniteel sõita. mu 11aastasel on luba olemas, aga ega see ei tähenda, et ma tal sõiduteel sõita lubaksin!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 21:45; 04.06 10:56; 07.06 16:05; 07.06 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh selgitamast! Kas ma saan õigesti aru, et eksamit on vaja üksnes selleks, et laps tohiks sõita ka sõiduteel? Et kui ta sõidab ainult kõnniteel, siis eksmit ja luba vaja ei ole?
Ja sõiduteel võib sõita küll koos täiskavanuga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 13:54; 07.06 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiklusseadus

§ 32. Piirangud jalgratturi, tasakaaluliikuri juhi, pisimopeedi- ja mopeedijuhi liiklemisele

(1) Jalgrattur, tasakaaluliikuri juht, pisimopeedi- ja mopeedijuht ei tohi:
1) sõita kõnniteel, välja arvatud tasakaaluliikuri juht, alla 13-aastane jalgrattur ja tema kuni kaks saatjat ning väikelast rattatoolis sõidutav jalgrattur ja jalgrattur kui sõiduteel sõitmine tee seisukorra tõttu on oluliselt raskendatud;

§ 148. Jalgratturile ja pisimopeedijuhile esitatavad nõuded

(1) Jalgratast võib iseseisvalt sõiduteel juhtida vähemalt 10-aastane isik, kes on omandanud jalgratturi kvalifikatsiooni. 10–15-aastasel isikul peab sõiduteel sõitmisel olema kaasas sellekohane juhiluba. Seadusliku esindaja või viimase nõusolekul muu täiskasvanud isiku vahetu järelevalve all võib sõiduteel jalgratast juhtida vähemalt 8-aastane isik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 21:45; 04.06 10:56; 07.06 16:05; 07.06 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis anti lastele õppematerjal koju, koolis vist harjutasid õpetajaga ka ja kogu klassist sai 1. katsel läbi ainult minu tütar ja üks poiss. Ülejäänud klass sai 2. katsel läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis teil eksamis oli?
kas teooria, vigursõit?
kas linnasõit ka oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes neid eksameid korraldab? meil oli ka koolis tund tunniplaanis. Midagi nad seal õppisid, aga eksamit ei olnud. Nüüd ei oskagi seisukohta võtta, kas otsida ise koht ja minna ja teha need eksamid ära? Aga kuhu siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Koolilaps jalgratturi eksam, kust laps on teil õppinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.