Esileht Koolilaps jalgratturi juhiluba

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: jalgratturi juhiluba

Postitas:
Kägu

Tere! Kus teie lapsed on Tallinnas teinud jalgratturi juhilube?

Olen googeldanud ja leidnud, kuidas saab eksamit sooritada (sama info Tallinna lehel), aga mitte seda, kus saaksin lapsel käia kohapeal seda õppimas.

Enne koroonat korraldas vanema lapse kool sellist koolitust, kuid nüüd ei leia ma miskit pidi ühegi kooli lehelt sellist infot. Tean, et minu laste koolides ei tehta.

Eriti olen huvitatud kesklinna piirkonnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googelda jalgrattasõidu koolitused ning äkki leiad mõne sulle sobiva koha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui vana laps on? neid koolitusi tehakse reeglina 3.klasside õpilastele.

olen töötanud kahes erinevas kesklinna koolis ja mõlemas oli see koolitus tervele klassile. viimati tegi seda mingi MTÜ koolis kohapeal, koolis oli ka teooriaeksam, sõidueksamiks läks terve klass kuhugi nõmmele. küsi oma kooli algklasside õppejuhilt või huvijuhilt, need 2 oskavad kindlasti vastata, millal teie koolis see tuleb.

nö omal algatusel on võimalik ka sellisele koolitusele minna, nt ka Kullos on ka igal aastal vastavaid kursuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui vana laps on? neid koolitusi tehakse reeglina 3.klasside õpilastele.

olen töötanud kahes erinevas kesklinna koolis ja mõlemas oli see koolitus tervele klassile. viimati tegi seda mingi MTÜ koolis kohapeal, koolis oli ka teooriaeksam, sõidueksamiks läks terve klass kuhugi nõmmele. küsi oma kooli algklasside õppejuhilt või huvijuhilt, need 2 oskavad kindlasti vastata, millal teie koolis see tuleb.

nö omal algatusel on võimalik ka sellisele koolitusele minna, nt ka Kullos on ka igal aastal vastavaid kursuseid.

ongi 3. klassis. olen paar kuud otsinud, aga kuidagi infot ei leia.

tõesti leidsin praegu Kullost 2022 aasta kohta info. ka mingi Tln-a kooli ingo oli 2018, 2021… aga 2023 ei ole leidnud ühtegi Tallinna kooli.

meil on “uus” kesklinna kool ja 10aastaseid ning vanemaid kesklinna õpilasi selles koolis hetkel nii palju pole, neil muid korraldamisi koolis ülipalju, kahjuks jalgrattakoolitusele selles koolis vist keegi ei mõtle.

aga aitäh vastuse eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

21 kool on kesklinnas ja neil oli just täna jalgratturi kursuse sõidueksam kahele 3. klassile. nii et sa ei saa väita, et kesklinna koolidele üldse ei tehta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tõesti leidsin praegu Kullost 2022 aasta kohta info.

Kas neile helistada ja küsida ei saa, kas sügisel on plaan kursusi korraldada? Ei pea ju vaid netis oleva vanema infoga piirduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ksg oli eelmineaasta, 4 klassid.

Lapsed alustasid sügisel teooriaga ja kevadel tegid eksami. Kord nädalas toimus.

Vähesed osalesid, kuna ei viitsinud terve aasta käia, samas oli kevadel kisa, et miks laps ei saa teha, kui seletati, et sügisest oleks pidanud osalema, siis olid osad vanemad tigedad. Sügisel jagati korduvalt infot, aga vanemad ise ei lugenud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

21 kool on kesklinnas ja neil oli just täna jalgratturi kursuse sõidueksam kahele 3. klassile. nii et sa ei saa väita, et kesklinna koolidele üldse ei tehta.

aga kuidas seda infot leida? mul üks laps ka 21.k. tavaliselt tulevad üldteated ka eKooli kaudu, kuida seda teadet jalgratturi koolituse kohta ei tulnud. jah, see laps, kes 21.k käib, pole 3. klassis, aga sinna käia oleks ideaalseim variant.

küsin siis pigem järgmiseks aastaks info ette – millal hakata neid kuulutusi otsima ja millal tavaliselt kursused algavad? ja kuidas teieni see info tuli? kas klassijuhataja saatis või ikkagi läbi eKooli valitud klassidele? millist täpset sõna kooli kodulehel otsida?

ausalt öeldes konkreetsed koolid pole väg huvitatud helistavatest lapsevanematest…

KSG-st tuli mulle suure lapse kaudu (kui mul polnud õiges vanuses lapsi) mingil aastal tõesti info, aga sel aastal ei õpi meil enam seal keegi ning nüüd ka googeldasin seda lehte – ei leia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ksg oli eelmineaasta, 4 klassid.

Lapsed alustasid sügisel teooriaga ja kevadel tegid eksami. Kord nädalas toimus.

Vähesed osalesid, kuna ei viitsinud terve aasta käia, samas oli kevadel kisa, et miks laps ei saa teha, kui seletati, et sügisest oleks pidanud osalema, siis olid osad vanemad tigedad. Sügisel jagati korduvalt infot, aga vanemad ise ei lugenud.

Tõesti päris pikalt. Kui mu lapsed kunagi tegid, siis oli see ilmselt intensiivsem, aga lühemat aega kestev kursus kevadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.transpordiamet.ee/jalgrattajuhiluba – siit saab ka infot ja mingi nimekiri koolitajatest ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ksg oli eelmineaasta, 4 klassid.

Lapsed alustasid sügisel teooriaga ja kevadel tegid eksami. Kord nädalas toimus.

Vähesed osalesid, kuna ei viitsinud terve aasta käia, samas oli kevadel kisa, et miks laps ei saa teha, kui seletati, et sügisest oleks pidanud osalema, siis olid osad vanemad tigedad. Sügisel jagati korduvalt infot, aga vanemad ise ei lugenud.

Tõesti päris pikalt. Kui mu lapsed kunagi tegid, siis oli see ilmselt intensiivsem, aga lühemat aega kestev kursus kevadel.

See kõik oli liiklusringi nime all ja neil käisid erinevad inimesed rääkimas (politsei, maanteamet jne), käisid inimeste käitumist ristmikul  vaatamas, pidid oma kooliteekaardistama.

Lapsele meeldis ja sai palju uut info, et polnud ainult, et õpime nüüd märke, vaid reaalsed arutelud.

 

Meile tuli  sügisel läbi stuudiumi teade, vähemalt 2-3 korda pakuti seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps jalgratturi juhiluba