Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jälle ajakirjanik Perekoolist ainest kogumas käinud

Näitan 20 postitust - vahemik 61 kuni 80 (kokku 80 )

Teema: Jälle ajakirjanik Perekoolist ainest kogumas käinud

Postitas:
nyah nyah

RE: Jälle ajakirjanik Perekoolist ainest kogumas käinud

heljel on praegu õigus.

Jah, ajakirjaniku asi on otsida huvitavaid teemasid, ajakohaseid kysimusi & intrigeerivaid arvamusi, samuti kuulub tema töö hulka oluliste allikate täpne tsiteerimine, aga kui tema töö piirdub kooskõlastamata copy-paste’iga, siis vabandust, mille eest ta palka saab? & ma ei mõtle Langi-lugu, vaid yht tänast delfi naisteka artiklit, kuhu ‘ajakirjanik’ ise suutis kirjutada tervenisti sissejuhatava rea.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[small]nyah nyah kirjutas:[/small]
[tsitaat]heljel on praegu õigus.

Jah, ajakirjaniku asi on otsida huvitavaid teemasid, ajakohaseid kysimusi & intrigeerivaid arvamusi, samuti kuulub tema töö hulka oluliste allikate täpne tsiteerimine, aga kui tema töö piirdub kooskõlastamata copy-paste’iga, siis vabandust, mille eest ta palka saab? & ma ei mõtle Langi-lugu, vaid yht tänast delfi naisteka artiklit, kuhu ‘ajakirjanik’ ise suutis kirjutada tervenisti sissejuhatava rea.[/tsitaat]
ei, heljel on õigus ainult delfi naisteka \”artikli\” osas. ekspressis avaldatu on täiesti vormikohane ja korrektne allikakasutus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei tea, kas mul on õigus aga minu vaimusilmas on mutsamamma ja helje mõlemad 50. lähenevad sellised natukene korpulentsemad daamid. mutsa on tumeda peaga ja helje heleda peaga.
ärge solvuge aga selline pilt oln teist nende aatatega kujunenud teie postituste põhjal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav kui see perekool nii pop koht et lausa ajakirjandusse siitkaudu pääseb, siis miks Yksikmehe teemat keegi ometigi käsile ei võta?Materjali ju rohkem ja veel…[/tsitaat]Aga mis tast ikka piinata, tal nagunii raske ja ega see tema probleeme lahenda, kui asi lehte ka veel panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga kui tema töö piirdub kooskõlastamata copy-paste’iga, siis vabandust, mille eest ta palka saab? & ma ei mõtle Langi-lugu, vaid yht tänast delfi naisteka artiklit, kuhu ‘ajakirjanik’ ise suutis kirjutada tervenisti sissejuhatava rea.[/tsitaat]Mida sa silmas pead, palun pane link.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, ajakirjaniku asi on otsida huvitavaid teemasid, ajakohaseid kysimusi & intrigeerivaid arvamusi, samuti kuulub tema töö hulka oluliste allikate täpne tsiteerimine, aga kui tema töö piirdub kooskõlastamata copy-paste’iga, siis vabandust, mille eest ta palka saab? & ma ei mõtle Langi-lugu, vaid yht tänast delfi naisteka artiklit, kuhu ‘ajakirjanik’ ise suutis kirjutada tervenisti sissejuhatava rea.[/tsitaat]

naistekas ei olegi ajakirjandus selle klassikalises tähenduses, vaid selle eesmärk on vorpida võimalikult suures koguses pilkupüüdva pealkirjaga nupukesi. seda nad teevad ja hästi. miks oodata uurivat ja sisukat ajakirjandust kohast, mis ei ole selleks seatudki. mina pigem imestan, kuidas nad suudavad mittemillestki päevas kümneid nuppe treida, tublid ju.

teemaalgataja on aga pehmelt öeldes natuke piiratud, ning selle eest, et foorum ei lase unustada taoliste inimeste olemasolu, tuleb tänulik olla, sest /tsitaat algab/ erinevus rikastab /tsitaadi lõpp. tsitaat pärineb sotsiaalreklaamist ja selle kasutamiseks ma luba ei küsinud.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat]ma ei tea, kas mul on õigus aga minu vaimusilmas on mutsamamma ja helje mõlemad 50. lähenevad sellised natukene korpulentsemad daamid. mutsa on tumeda peaga ja helje heleda peaga.
ärge solvuge aga selline pilt oln teist nende aatatega kujunenud teie postituste põhjal. [/tsitaat]
hehee 😀 ei solvu, üldse mitte, seda enam, et mitte ükski sinu pakutud kriteerium paika ei pea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga kas te ei arva, et äkki ajakirjanikud püstitavadki siin teemasid, et ainest saada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nad võivad ju perekooli allikana kasutada, aga siis peavad need ajakirjanikud arvestama sellega, et neid tituleeritakse automaatselt küündimatuteks rämpsajakirjanikeks, kel isiklik peanupp ei tööta ja et oma palka ikka välja teenida, plagieerivad kellegi teise mõtteid. Ma ei saa seda kuidagi nimetada ajakirjanduseks, kui copy-paste’iga internetiavarustest leitud mõtete liitmise teel jutuke valmis kirjutatakse. Puutun ajakirjandusega liigagi tihedalt kokku, nii et olen väga hästi kursis, mis asi ajakirjandus tegelikult on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juba tüli tekitanud teemat – boikoteerida Eesti kirjanikke – lugedes sain pildi teema autorist kui erakordselt juhmist ja piiratud inimesest, kes Eesti kirjandust nagunii ei loe, kui, siis Tohvrit ja Lembet, põhimenüüs ikka Sandra Brown ja Nora Roberts.
Käesolev teema muutis mulje veendumuseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas meie suur staar yxu on juba ajalehte saanud?

Please wait...
Postitas:
helje

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]nyah nyah kirjutas:[/small]

ei, heljel on õigus ainult delfi naisteka \”artikli\” osas. ekspressis avaldatu on täiesti vormikohane ja korrektne allikakasutus.[/tsitaat]
Kusjuures ei pidanud ma silmas neid lugusid. Kirjutasin just neist lugudest, kus on otsesõnu kasutatud copy-pastet. Ja neid on siit perekoolist võetud ikka hulgi. Aga nagu ma nüüd tean, tahavad ajakirjanikud (st nn ajakirjanikud) ju ka rohkem palka ja vähem vaeva selle eest näha. tehku oma lugusid, kuidas tahavad, see on nende südametunnistuse asi, aga solvav on see küll, kui ühtäkki näed oma nime esilehel ja kui siis ajakirjanikuga ühendust võttes (olles isegi valmis koostööd tegema) selgub, no ta läks libedamale teele, sest tal ka väiksed lapsed pangalaen… no mida krt! Sellised sopakad on need, kes viivadki ajakirjanduse maine alla… Mul on tutvusringkonnas mitmeid ajakirjanikke, ka neid, kes õppisid vana J.Peegli ajal ja kes nüüd Pulleritsu ajal… väga erinevad koolkonnad…
Ja Kägu, kes pakkus välja vanuse ja välimuse_ sinu kirjeldus vastab tõele, minu suhtes. Kas perekoolis võivad olla kasutajaks noored ja mittemutistunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Juba tüli tekitanud teemat – boikoteerida Eesti kirjanikke – lugedes sain pildi teema autorist kui erakordselt juhmist ja piiratud inimesest, kes Eesti kirjandust nagunii ei loe, kui, siis Tohvrit ja Lembet, põhimenüüs ikka Sandra Brown ja Nora Roberts.
Käesolev teema muutis mulje veendumuseks.[/tsitaat]
Ja juba läksidki isiklikuks ning ega sa sellele ka pihta saanud, mida teemaalgataja öelda tahtis – mitte autorites polnud asi, vaid VALIKUVÕIMALUSES ning võimatuses otsustada, mis on \”väärt\” ja mis mitte. Kui nüüd isiklikuks minna – siis sina paistad arvavat, et on \”kultuurne\” lugeda teatud raamatuid. Selline pealiskaudsus pole ka minu meelest midagi väärt. Samuti mitte teiste halvustamine ükskõik mille eest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sa oled oma sõnad juba avalikut avalikus foorumis esitanud, siis need ongi kõigile kasutamiseks.

On või? Mina küll nii ei arva. Minu meelest näitab see Perekoolist teemade pätsamine ikka tõsist ideede kriisi.

Teisalt aga: Perekoolis lahatakse süstemaatiliselt erinevate meediaväljaannete poolt avaldatud artiklite sisu üle (näiteks see Netchajeva teema, aga ka muud hetkel kuumad teemad) . Mõni tsiteerib, mõni kägu kopeerib terve artikli. On see eetiline, ma mõtlen just seda teksti kopeerimist? Ei ole ju. Seega- siin on küll ühed mustad mõlemad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa oled oma sõnad juba avalikut avalikus foorumis esitanud, siis need ongi kõigile kasutamiseks.

On või? Mina küll nii ei arva. Minu meelest näitab see Perekoolist teemade pätsamine ikka tõsist ideede kriisi.

Teisalt aga: Perekoolis lahatakse süstemaatiliselt erinevate meediaväljaannete poolt avaldatud artiklite sisu üle (näiteks see Netchajeva teema, aga ka muud hetkel kuumad teemad) . Mõni tsiteerib, mõni kägu kopeerib terve artikli. On see eetiline, ma mõtlen just seda teksti kopeerimist? Ei ole ju. Seega- siin on küll ühed mustad mõlemad.

Kuule, mis su eesmärk on neid vanu teemasid välja kaevates?

Please wait...
Postitas:
Kägu

perekooliga ei ole juhust olnud. küll aga maaklerid üritavad minu city24 müügikuulutust kopeerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui artikkel on täismahus vabalt ilma tasuta internetis üleval siis ei peaks küll mingit probleemi olema selle linkimisega. Nüüd on juba PK ka niipalju targemaks saanud, et ei liba oma sisu vähemalt otse ja omadega avaldada väljaspool portaali. Ikka peab ajakirjaniku tööd ka tegema, et leib lauale saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, minu kirjutisi on ka aastate jooksul paar korda kopeeritud aga see on siiski köki-möki. Kirjutasin kunagi Postimehele arvamusloo ja ajakirjanik avaldas selle nii nagu oleks ta mind intervjueerinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

..ja üks kana leidis oma firmale nime mu “väga originaalsest” kirjutisest..igasugu copy paste ahve liikvel..

Please wait...
Postitas:
Kägu

..ja üks kana leidis oma firmale nime mu “väga originaalsest” kirjutisest..igasugu copy paste ahve liikvel..

Mis nimi ? 🙂

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 61 kuni 80 (kokku 80 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jälle ajakirjanik Perekoolist ainest kogumas käinud