Esileht Pereelu ja suhted Jälle arsti armunud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Jälle arsti armunud

Postitas:

Ma olen viimase 10 aasta jooksul olnud kontaktis 4 meesarstiga. Kaks omavanust jätsid täiesti külmaks. Aga kahte arsti, kes minust umbes 20 aastat vanemad mehed, olen nii armunud olnud, et endal on ka imelik.
Üks oli hambaarst, see läks ammu üle, aga mitu nädalat fantaseerisin ja ootasin uusi kohtumisi (juureravi oli).
Nüüd siis silmaarst. Ühine nimetaja on nende arstide juures see, et mõlemad ravivad midagi mu näol toimetades.Hambaarst oli väga õrn ja meeldivate liigutustega ja häälega. Silmaarst on ka nii sõbralik ja sümpaatne, rääkis kõik nii põhjalikult lahti, ei vaadanud kella, surus nii kaua mu kätt ja see oli meeldiv ja soe tugev käepigistus, nüüd ajaviiteks fantaseerin temast.
Mul on endal armuelus kõik korras, algusaja liblikaid enam pole, aga mehega on armastus, kirg ja kõik tundub õige. Kas see, et ma aegajalt vanematesse võõrastesse meestesse armun, on märk sellest, et mul pole kunagi isaga lähedast suhet olnud, ei tea. Isa on mulle väga armas, aga ta ei võtnud mind lapsena sülle, ei kallistanud, ei mänginud. Ta oli peres olemas, aga lasteteema oli puhtalt ema pärusmaa.

On väga imelik, et ma aegajalt vanemasse mehesse armun, sest ma reaalelus üldse ei sooviks nii palju vanemat meest. Mul on mitukümmend meeskolleegi, ma pole neist kellessegi armunud olnud. Või ongi nii, et mõne inimesega kohe ongi nii suur keemia ja see on juhus, et need on minust palju vanemad arstid?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 00:43; 23.11 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juhtus ka, aga pole enam selle arsti juurde läinud ja läks üle 🙂

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 00:47; 10.11 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi on ikkagi puudu kusagilt, kui sellised asjad toimuvad ja korduvalt.
Ise olen armunud oma treenerisse, nii et samas paadis.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 01:04; 23.11 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi terapeut. Tekstist jääb mulje, et asi on heas suhtumises ja tähelepanus. Arst on vähemalt mõned ajad jäägitult oma tähelepanuga patsiendil. Ja üks osa kogeb seda elus nii harva, et tekib vastureaktsioon.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin kunagi armunud oma autosõidu õpetajasse. Võtsin lisatunde juurde koguaeg, et saaks temaga rohkem koos olla.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama lugu. Olen armunud korraga oma psühhiaatrisse, hambaarsti ja plastikakirurgi. Ei ole vist ühegagi lootust. Minu puhul pole muidugi ime, sest olen vallaline.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 08:32; 23.11 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin kunagi armunud oma autosõidu õpetajasse. Võtsin lisatunde juurde koguaeg, et saaks taga rohkem koos olla.

Kaua te taga olite ja kas sõitsite selleks linnast välja, et keegi ei näeks?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haa, arstid on ohtlik teema – nad on reeglina kenad, targad, huvitavad, jõulised, päästavad elusid/parandavad inimest. Nende käed ja naise keha tundmine…
Aga – nad on täielikud egomaniakid ja tahavad, et neid imetletaks, hoidku taevas selle eest, kui keegi TEMAST arukam olnud.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 09:41; 23.11 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga – nad on täielikud egomaniakid ja tahavad, et neid imetletaks, hoidku taevas selle eest, kui keegi TEMAST arukam olnud.

Ei ole ikka ka kõik sellised. Töötan ülikoolis, kus need tublimad ja populaarsemad soovivad doktorikraadi omandada ja ikka igasuguseid arste on. Mõni on tõesti egomaniakk, aga neid imeinimesi on ikka ka, kellele suu laiali alt üles vaatad. Umbes pooleks on neid võrreldes egomaniakkidega.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 08:32; 23.11 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin kunagi armunud oma autosõidu õpetajasse. Võtsin lisatunde juurde koguaeg, et saaks taga rohkem koos olla.

Üks naine läks sõiduõpetaja pärast autokooli. Varjas, et load olemas. Mees lahutaski ja praegu elavad koos, ühine lapski suur.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah ja siis ma olen veel armunud olnud loomarsti 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 01:04; 23.11 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arstidesse armumine on nii levinud nagu siin vastustest tundub, siis ma ei olegi ju nii veider kui arvasin.
Teraapiasse ma sellepärast küll minna ei taha, sest see ei häiri mu elu nii suurel määral, et peaks terapeudi peale aega ja raha kulutamine ning on ju tõenäosus, et armun hoopis terapeuti. Ausalt öeldes ei kujuta ette, mis näoga ma räägiks terapeudile, et minu pöördumise põhjus on arstidesse armumine. Teistel inimestel tõsised mured ja nüüd tuleb üks patsient sellise “probleemiga”. See ju selles suhtes ka turvaline armumine, et minu pereelu ei ohusta kuidagi, sest reaalselt sealt kunagi midagi tulla ei saa.
Oleks vist hullem kui sel viisil armuksin kolleegi, kellega ühine firmareis, kuid nagu öeldud, pole ma veel sellist kolleegi kohanud, kellesse armuda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 00:43; 23.11 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga – nad on täielikud egomaniakid ja tahavad, et neid imetletaks, hoidku taevas selle eest, kui keegi TEMAST arukam olnud.

Ei ole ikka ka kõik sellised. Töötan ülikoolis, kus need tublimad ja populaarsemad soovivad doktorikraadi omandada ja ikka igasuguseid arste on. Mõni on tõesti egomaniakk, aga neid imeinimesi on ikka ka, kellele suu laiali alt üles vaatad. Umbes pooleks on neid võrreldes egomaniakkidega.

25 aastat haiglat, erinevad osakonnad, erinevad kogemused, aga enamik arste on EGOMANIAKID, nad pole halvad, aga soovivad aupaistet enda pea ümber.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 09:41; 23.11 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga enamik arste on EGOMANIAKID,

Üks ütles, et pooles, sina ütlesid, et enamik. Pooled on 50%, enamik on 51%.

Et kumb siis?
Mittearstidest ehk tavainimestest on kah umbes pooled egomaniakid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 15:51; 24.11 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arstidesse armumine on nii levinud nagu siin vastustest tundub, siis ma ei olegi ju nii veider kui arvasin.

Teraapiasse ma sellepärast küll minna ei taha, sest see ei häiri mu elu nii suurel määral, et peaks terapeudi peale aega ja raha kulutamine ning on ju tõenäosus, et armun hoopis terapeuti. Ausalt öeldes ei kujuta ette, mis näoga ma räägiks terapeudile, et minu pöördumise põhjus on arstidesse armumine. Teistel inimestel tõsised mured ja nüüd tuleb üks patsient sellise “probleemiga”. See ju selles suhtes ka turvaline armumine, et minu pereelu ei ohusta kuidagi, sest reaalselt sealt kunagi midagi tulla ei saa.

Oleks vist hullem kui sel viisil armuksin kolleegi, kellega ühine firmareis, kuid nagu öeldud, pole ma veel sellist kolleegi kohanud, kellesse armuda.

Mitte arstidesse armumine ei ole levinud, vaid armumine üldse. See ei ole kontrollitav, et nüüd temasse armun aga temasse mitte. See ei pruugi tähendada, et midagi on puudu. Aga võib-olla on tõesti mingeid lahendamata asju lapsepõlvest, mis võiks lahti harutada.

Terapeudiks ei pea tingimata meest valima. Terapeudid on õppinud ja kogenud inimesed, nad ei üllatu kergesti enam millegi peale. See, mida rääkisid oma isa kohta, ei ole otsene probleem, kui sa sellisena seda ei tunneta. Kui aga see teema huvi pakub, siis võib tõesti terapeudist kasu olla, sest ta suudab kõrvalvaatajana märgata asju, millele sina tähelepanu pöörata ei oska või mida sa ei pea oluliseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid mind üldse ei huvita, minu nõrkus on igasugu loomeinimesed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud nooruses meesgünekoloogi juures – oli alandav ja üleolev ja karmikäeline, minuga vähemalt. Olin autokoolis ka nooruses, õpetaja oli mees ja väga kuri ja ülbe, kartsin lausa teda. Mis veel. nahahaiguste arst, mees, ka vanem.Jälle kuri mees. Pole sellist kogemust nagu temas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen käinud nooruses meesgünekoloogi juures – oli alandav ja üleolev ja karmikäeline, minuga vähemalt. Olin autokoolis ka nooruses, õpetaja oli mees ja väga kuri ja ülbe, kartsin lausa teda. Mis veel. nahahaiguste arst, mees, ka vanem.Jälle kuri mees. Pole sellist kogemust nagu temas.

Miks sa siis kirjutad siia? Oleks ju imelik, kui nüüd kõik, kellel sellist kogemust olnud ei ole, hakkaks seda siia kirja panema 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 14:28; 12.11 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks ju imelik, kui nüüd kõik, kellel sellist kogemust olnud ei ole, hakkaks seda siia kirja panema ????

Mul mehena on samuti (nais)arstidega ülihea kogemus.
Kas nüüd just armumine, aga kui ta on sulle juba igemesse kaks tuimestavat süsti järjest teinud, kogu oma mittelõhnamise paketi ja kehaga su peale kummardunud (nad ei lõhnasta end peale seebi üldse mitte millegagi) ja ma ise juba peast umbes sama, mis “purjus”, siis on hoolimata artikuleeritud kõnevõime puudumisest ikka väga raske on oma hambaarstilt MITTE küsida, et “mitha tha päthast thööd teed” vms.

Selles mõttes on teema täiesti mõistetav.
Naisarstid vist ei ole egomaniakid ka, pigem vastupidi. Naisarstid on kõik ülinunnud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 15:51; 24.11 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

daddy issues jah

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma armusin ka arsti, suhteliselt imelik ja ootan, et üle lâheks,kes siis teisi pereinimesi vaatama nii hakkab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 00:12; 14.11 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ka kord sellise teema siia. Paar aastat ei käinud selle arsti juures nimme, et üle läheks. Läkski. Kauem siiski venitada ei saanud tervislikel põhjustel  ja pidin jällegi minema. Arst oli seekord veidi imelik, vastuvõtu alguses  tõreda olekuga. Ju tal oli pingeline päev ja ma rahul, et kõik on möödanik. Siiski eksisin, sest kuu hiljem nägin teda unes, kus olime koos. Mul on ennegi meesarste olnud, aga sellist jama pole küll varem juhtunud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 00:47; 10.11 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen viimase 10 aasta jooksul olnud kontaktis 4 meesarstiga. Kaks omavanust jätsid täiesti külmaks. Aga kahte arsti, kes minust umbes 20 aastat vanemad mehed, olen nii armunud olnud, et endal on ka imelik.

Üks oli hambaarst, see läks ammu üle, aga mitu nädalat fantaseerisin ja ootasin uusi kohtumisi (juureravi oli).

Nüüd siis silmaarst. Ühine nimetaja on nende arstide juures see, et mõlemad ravivad midagi mu näol toimetades.Hambaarst oli väga õrn ja meeldivate liigutustega ja häälega. Silmaarst on ka nii sõbralik ja sümpaatne, rääkis kõik nii põhjalikult lahti, ei vaadanud kella, surus nii kaua mu kätt ja see oli meeldiv ja soe tugev käepigistus, nüüd ajaviiteks fantaseerin temast.

Mul on endal armuelus kõik korras, algusaja liblikaid enam pole, aga mehega on armastus, kirg ja kõik tundub õige. Kas see, et ma aegajalt vanematesse võõrastesse meestesse armun, on märk sellest, et mul pole kunagi isaga lähedast suhet olnud, ei tea. Isa on mulle väga armas, aga ta ei võtnud mind lapsena sülle, ei kallistanud, ei mänginud. Ta oli peres olemas, aga lasteteema oli puhtalt ema pärusmaa.

On väga imelik, et ma aegajalt vanemasse mehesse armun, sest ma reaalelus üldse ei sooviks nii palju vanemat meest. Mul on mitukümmend meeskolleegi, ma pole neist kellessegi armunud olnud. Või ongi nii, et mõne inimesega kohe ongi nii suur keemia ja see on juhus, et need on minust palju vanemad arstid?

Sa oled siis üks väheseid, kes ootab hambaarsti juurde minekut. Vähemalt see hea külg on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin kunagi armunud oma autosõidu õpetajasse.

Ma olin sõiduõpetajana õpilasse armunud. Mõne aasta pärast saan trellide tagant välja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 07:23; 12.11 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled siis üks väheseid, kes ootab hambaarsti juurde minekut. Vähemalt see hea külg on.

Ma tahtsin ka öelda, et see peab tõesti suur armastus olema, kui inimene ootab juureravi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahtsin ka öelda, et see peab tõesti suur armastus olema, kui inimene ootab juureravi.

Hambakivi eemaldamine on minu jaoks nt hulga hullem kui juureravi.

Aga teemasse: kui teil on muidu eraelu korras ja mingit uut suhet ei oota, mis see armumine teid siis häirib üldse? Nii lahe ju, kui liblikad kõhus. Või kardate ennast kuidagi reeta ja lolliks teha?

Ma ise otseselt armunud ei ole arstidesse, aga sellist tõmmet või elektrit olen küll tundnud. Teismelisena oli üks silmaarst, ilmselt ka minust paarkümmend aastat vanem (või ma ei tea, meeles on ta tegelikult nagu noorem mees), kellel oli täiesti vastupandamatu lõhn. Ilmselt oli tegu mingi hormonaalse klapiga ja võibolla oleksin ma temaga eriti heade geenidega lapsi saanud 🙂 Ja loomaarst on meil ka hästi sümpaatne, selline ülirahustav, et tahaks kas või oma kassi asemel olla 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

surus nii kaua mu kätt ja see oli meeldiv ja soe tugev käepigistus

Praegusel Corona-perioodil ma armuksin ka kohe ära arsti, kes kätt suruma hakkab. Füüsiline kontakt pereväliste inimestega on ju muidu täitsa nullis ja kui korra saab, siis on kohe jalad nõrgad. Või ei tea ka, järsku vastupidi… arvaksin, et mis arst see selline on kes elementaarsetest hügieeninõuetest kinni ei pea ja kätt suruma hakkab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma armun kolleegidesse pidevalt, eriti neisse kes mind juhendavad, koolitavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin sõiduõpetajana õpilasse armunud. Mõne aasta pärast saan trellide tagant välja.

Alla 14 aastane õpilane soovis juhiluba saada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on selline üsna levinud ja normaalne armumine vist. Ma olin ka natuke armunud ühte kenasse noorde treenitud arsti. Minu arust on asi ka selles, et keegi hoolitseb su eest ja tekitab sellega hea tunde. Ükskord talvel libastusin õues ja kukkusin oma käe katki. Ja siis üks meeskolleeg puhastas mu haava ja sidus seda nii hellalt ja hoolitsevalt, et see tekitas minus super hea tunde. Kellegi hoolitsus. Seda tunnet tahaks palju rohkem tunda.

vist ka daddy issues. Isa oli mul hea ja hoolitsev, kuid suri, kui olin alles väike laps.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Jälle arsti armunud