Esileht Pereelu ja suhted Jälle imesta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Jälle imesta

Postitas:
Kägu

Elus tuleb ikka hetki kus ikka imestad inimeste üle. No nagu näiteks, kuus aastat tagasi vahetasid mehe vanemad vana köögi uue vastu. Kuna meie just kolisime ja oli kööki uut kraani vaja siis andsid nad oma vana köögi kraani meile. Me asendasime siis oma vana katkise kraani selle nende vanaga sest mõtlesime et mingi moment niikuinii ostame uue köögi et vahet pole et vana kraan. Aga nagu ikka uus köök venis ja alles oma 6a ostsime uue köögi. Ehk nagu praegu. Eile siis helistas äi et tahab seda oma vana kraani tagasi! 12a vana koledat kasutatud kraani.
Neil igal pool uued kraanid nii et otstarbet sellel pole. Lasime siis kraani eraldi panna sest normaalne köögipaigaldaja oleks selle välja visanud. Mees veel ütles äiale et kraan on juba kole ja vana aga ei, peab tagasi saama. No nagu mida? Nüüd pean seda vana kraani veel putitama hakkama? Muidu kuule veel et issand ei näegi nii välja kui uus.
Ütleme nii et äi käib kepiga ja mingit töömeest temast pole. Olen ausalt sõnatu et keegi annab midagi ja siis 6a tahab tagasi. Mul on tunne et hakkab dementseks mnema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Enne surma muutuvad inimesed kiuslikumaks. Võta seda, kui nende vanadusega kaasnevat veidrust huumoriga. Ärge selle pärast tülli minge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanu inimesi tulebki võtta läbi väikese huumoriprisma. Tekivad kiiksud ja kõik. Saada see logu kraan tagasi, mis sul sest?

Mul on ämm selline, et kui maal käime, siis mees ostab neile toidupoest mingi laari sööki kappi. Pood mõne km kauguse ja ta vanematel autot pole ka. No ja eks mees siis vahel suvaliselt haarab poest erinevaid asju kaasa (mingit nimekirja talle ei tehta). Ja siis ämm praagib osa ostetust välja kui mittekõlbliku ja annab mehele tagasi. Selle asemel, et täpselt öelda, mida tuua. Iga kord sama jant 🙂 Aga mehe vanemad, las kemplevad omavahel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta ju niigi kaua ootas oma kraani tagasi, teil läks uue köögiga nii kaua. Milles probleem? 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks Sina peaksid üleelama kui teine käitub nagu käitub. Küsiti kraan, teil on võimalus see tagasi anda, panete kotti ja viite ära. Sa ei tea, mis tal mõttes on ja milleks tal seda kraani vaja on. See polegi kellegi teise asi, milleks tal seda kraani vaja on. Ta ei peagi selgitama, miks ta seda tahab. Sul on ilmselt väga suured probleemid kui see teema nüüd tõsine on. Tohtu allasurutud frustratsioon paistab siin välja, seal kus peaks reageerima, surud oma arvamuse alla ja seal kus ei peaks reageerima, lased kogu oma pinge välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll ei imesta selliste asjade üle. Ma tean täiesti noori inimesi, kes teiste rämpsust lausa tänapäeval maja ehitavad. Pannaksegi vanad kortermaja plastikaknad ette, mis on kuskilt tasuta saadud, kui kortermajasid renoveeriti ja aknad välja vahetati. Ma tean ehitusmehi, kes vana maja renoveerides kõik kraanid pihta panevad või noh, õigemini ei lase omanikul ära visata vaid võtavad endale. On ka vanu wc pottegi endale koju tassitud. Seda tänapäeval nimetatakse taaskasutuseks ja see jube popp (teiste rämpsust elamine). Nii et kui vanainimene tahab oma kraani tagasi, siis ta lihtsalt mõtleb, et las olla see tagavaraks. Juhtub uue kraaniga midagi ja saab kohe vana asemele panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütleme nii et äi käib kepiga ja mingit töömeest temast pole. Olen ausalt sõnatu et keegi annab midagi ja siis 6a tahab tagasi. Mul on tunne et hakkab dementseks mnema.

Ütleme nii, et tõesti võta ja imesta.
Selle asemel, et vanainimesi nüüd oMAKORDA aidata ja pakkuda, et me ostame teile uue kraani, kuna vana hakkas tilkuma ja seda on ebaviisakas tagastada, kruvib perekoolikas selle vana käsna maha ja viib südamerahuga tagasi.
Kokkuhoid missugune!

Kusjuures teeb veel loomulikult ka perekooli oma lameduse kohta teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahmitakse nii ei aitab. Kirjutasin neil kõik uued kraanid, käib kepiga ja töömeest temast pole ja nüüd loe et pidid kohe kraanid neil tilkuma ja tahab kohe ise paigaldama ja uuskasutama. Minul pidi kohutav frustreerimise tase olema. Kõik diagnoosid paigas kohe. Anna kannatust.
Peaasi et saaks tüli norida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis vahet, milleks neil kraani vaja on? Nende kraan, sul enam vaja pole, anna tagasi. Kui kraan on katkine, siis muidugi ütle, mis seal katki on, ja küsi, kas sel juhul ikka tahavad tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu äi oli solvunud, kui tema poeg garaaži koristades vanad värvipurgid aastast 1985 minema lasi viia koos muude ohtlike jäätmetega (õlijäätmed jms).
Kolm kuud juba räägib oma kasutamata värvidest, millega kindlasti saanuks midagi kunagi värvida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on see “äkki läheb vaja”. vanematel inimestel kes on kogenud seda, et midagi pole saada või pole raha osta, on see “äkki läheb vaja” nagu veres. kogetud. kuigi mõistusega võid ju aru saada ja isegi mõelda, et mis see uus kraan ikka maksab. nüüd on ju seda alati saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See “äkki läheb vaja” teema on vanadel inimestel veres. Oleks kohe huvitav teada, kas välismaa vanainimestel ka, või on see ülim kokkuhoidlikus ja asjade kogumine meie vanemal põlvkonnal seotud nõuka-ajaga, kui mitte midagi saada polnud?
Minu vanemad elavad maamajas, kus on pikk kõrvalhoone, kus on ühe katuse all: garaaž veoautole, üks kitsas panipaik, kus ema hoiab vanu purke ja isa on selle täis tassinud vanu katkiseid kodumasinaid (hea varuosasid võtta :D) , saun koos ruumika eesruumiga riiete vahetamiseks, puukuur. Lisaks on eraldi kõrvalhoone garaaž sõiduautole. Kui ma lastega maale lähen, pole mul lapsevankrit kuhugi varju alla jätta, sest kõik on träni täis. Ka autod seisavad õues, sest nii veoauto garaaž kui ka sõiduauto garaaž on täis mingit kirjeldamatut koli. Ka sauna eesruum on koli täis. Ma ei saa vanematekoju jätta vana dressipluusi, vanemaid pükse ja tosse, et ei peaks iga kord riidekotti kaasa tassima. Ei saa, sest pole kohta, kuhu neid jätta. Kui kapiuksed lahti teha, kukuvad pähe käterätid aastast 1985 ja terve pere vanad riided alates 1970. aastast. Ööbimiseks pean kõigepealt oma vanas toas voodi pealt kaltsuhunnikud põrandale tõstma. Aga ära visata midagi ei tohi, sest äkki läheb vaja?
Aa, ja loomulikult on maja ümbruses väljapanek kõigist meie pere kasutuses olnud vanadest sõiduvahenditest, sest ega ära viidud ega müüdud pole midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, schaisse!

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Mõned mu vanemad sugulased, kes vähemalt yhe sõja yle elanud, olid veendunud, et tuleb ka järgmine, & valmistusid sellex vääramatu virkusega. Kõik, mis polnud veel nii mäda, et pihku võtta polex kannatanud, tuli koju lohistada & ladustada, sest äkki läheb vaja.

Mehe vanaema, kellega mõned aastad yhes majas elasime, oli eriti ere exemplar. Imetlesin tema krapsakust, et ta veel 90-aastasena iga ilmaga viitsis päev läbi mööda väikelinna & selle ymbrust kolada, aga eeeem . . . esemed, mida ta neilt rännakutelt kohale tiris, olid ikka tõeliselt võikad. Tere, katkise ekraaniga kineskoopteler! Ohhoo, mõnevõrra mõrane lambikuppel! Jeeeeee, liimendav diivan tihkelt täis lutikaid! Igal talvel kyll kirusin jääd & lund, aga kevadel sulasid selle alt välja kõik needsinased aiakaunistused & ma tabasin end mõttelt, et ehk olex Antarktikas päris tore elada . . .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga nagu ikka uus köök venis ja alles oma 6a ostsime uue köögi. Ehk nagu praegu

Lasime siis kraani eraldi panna sest normaalne köögipaigaldaja oleks selle välja visanud. Mees veel ütles äiale et kraan on juba kole ja vana aga ei, peab tagasi saama. No nagu mida? Nüüd pean seda vana kraani veel putitama hakkama? Muidu kuule veel et issand ei näegi nii välja kui uus.

Ausalt, mina ei saa sellest jamast (probleemsed kohad välja toodud) lihtsalt aru.
Praegu panite uue köögi, ja see vana kraan on siis olnud 6 aastat teie käes? Hea küll, siit maalt on arusaadav veel. Mis kraani te lasite “eraldi panna”, kuhu? Ja sa pead hakkama vana kraani putitama, et keegi ei saaks öelda, et see ei näe välja nagu uus?

Mis jama sa ajad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja sa pead hakkama vana kraani putitama, et keegi ei saaks öelda, et see ei näe välja nagu uus?

Mõtles vist, et peaks puhtaks pesema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsis tagasi, kuna teil ei ole enam vaja. Anna siis tagasi ja ära vaeva enda pead sellega, mida ta sellega tegema hakkab.
Minu vanaema näiteks kinkis mulle keskkooli lõpetamiseks ilusad filigraanhõbedast prossi ja kõrvarõngad. Prossi küsis hiljem tagasi, et tal sellega hea kleiti kinni panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja sa pead hakkama vana kraani putitama, et keegi ei saaks öelda, et see ei näe välja nagu uus?

Aga kuhu eraldi ta selle panna lasi? Pani uue köögi, aga vana kraani pani eraldi selle uue köögi külge või misasja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kuhu eraldi ta selle panna lasi? Pani uue köögi, aga vana kraani pani eraldi selle uue köögi külge või misasja?

Mis siin siis nüüd eriti keerulist taibata on? Kui vana köögimööbel läks prügimäele/müügiks või kuhu iganes, siis eraldi panemine tähendab ilmselt seda, et see kraan võeti valamu küljest enne seda lahti ja pandi kuhugi hoiule, mitte ei visatud/müüdud koos valamukapiga ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul pidi kohutav frustreerimise tase olema. Kõik diagnoosid paigas kohe. Anna kannatust.

Siin vist selgus selle naissoost “onuheino” tõeline olemus.

Kusjuures, ma ei saanud kah aru, miks vanadele poest uut kraani ei võinud osta ja selle asemel hakati imestama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pese puhtaks, paki kenasse kotti koos isale meeldiva maiusega, täna ja vabanda, et nii kaua läks. Ilma igasuguse tagamõtteta. (Kui suudad).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostaks lihtsalt poest uue kraani papile ja annaks talle tänades ja “intressidega”. See ei maksa ju midagi, kindlasti alla 100€ – aga säilitaksid eneseväärikuse ja saaksid üles näidata suuremeelsust, lugupidamist, tänu ja lihtsalt head suhtumist.
Õudne asi nüüd.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostaks lihtsalt poest uue kraani papile ja annaks talle tänades ja “intressidega”. See ei maksa ju midagi, kindlasti alla 100€ – aga säilitaksid eneseväärikuse ja saaksid üles näidata suuremeelsust, lugupidamist, tänu ja lihtsalt head suhtumist.

Õudne asi nüüd.

Kuidas sa aru ei saa et nad tahavad oma vana kraani saada. Neil on juba uued kraanid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pese puhtaks, paki kenasse kotti koos isale meeldiva maiusega, täna ja vabanda, et nii kaua läks. Ilma igasuguse tagamõtteta. (Kui suudad).

No nagu imelik või, kraan kotti koos maiusega?? Anna kannatust. Mille eest vabandanda, nende poeg sai kraani. Kraan anti meile mitte laenuks. Issand jumal, 12a vana kraan koos nänniga kotti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul pidi kohutav frustreerimise tase olema. Kõik diagnoosid paigas kohe. Anna kannatust.

Kusjuures, ma ei saanud kah aru, miks vanadele poest uut kraani ei võinud osta ja selle asemel hakati imestama.

??ee?? Nagu keda tsiteerid või kellele vastad, täiesti arusaamatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna kannatust.

Anna kannatust tõesti. Kui tema tahab oma kraani, mida sa plõksid siin siis. Las võtab. Kahju on tagasi anda või.

Please wait...
Postitas:
Kägu

??ee?? Nagu keda tsiteerid või kellele vastad, täiesti arusaamatu.

Mis siin siis nüüd eriti keerulist taibata on? Kui vana köögimööbel läks prügimäele/müügiks või kuhu iganes, siis eraldi panemine tähendab ilmselt seda, et see kraan võeti valamu küljest enne seda lahti ja pandi kuhugi hoiule, mitte ei visatud/müüdud koos valamukapiga ära.

No seda ma just mõistsin et suurem osa mu jutust midagi ei taibanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna kannatust..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna kannatust..

Aga nagu ikka uus köök venis ja alles oma 6a ostsime uue köögi. Ehk nagu praegu

Lasime siis kraani eraldi panna sest normaalne köögipaigaldaja oleks selle välja visanud. Mees veel ütles äiale et kraan on juba kole ja vana aga ei, peab tagasi saama. No nagu mida? Nüüd pean seda vana kraani veel putitama hakkama? Muidu kuule veel et issand ei näegi nii välja kui uus.

Ausalt, mina ei saa sellest jamast (probleemsed kohad välja toodud) lihtsalt aru.

Praegu panite uue köögi, ja see vana kraan on siis olnud 6 aastat teie käes? Hea küll, siit maalt on arusaadav veel. Mis kraani te lasite “eraldi panna”, kuhu? Ja sa pead hakkama vana kraani putitama, et keegi ei saaks öelda, et see ei näe välja nagu uus?

Mis jama sa ajad?

Sul nagu kõik korras muidu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anna kannatust.

Anna kannatust tõesti. Kui tema tahab oma kraani, mida sa plõksid siin siis. Las võtab. Kahju on tagasi anda või.

Kusjuures mida sa plõksid, sinu kraan või?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Esileht Pereelu ja suhted Jälle imesta