Esileht Pereelu ja suhted Jälle imesta

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Jälle imesta

Postitas:

Anna kannatust.

Anna kannatust tõesti. Kui tema tahab oma kraani, mida sa plõksid siin siis. Las võtab. Kahju on tagasi anda või.

Kusjuures mida sa plõksid, sinu kraan või?

Sinu oma või?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.07 10:27; 09.07 13:00; 09.07 21:00; 09.07 21:03; 09.07 21:05; 09.07 21:07; 09.07 21:10; 09.07 21:11; 09.07 21:13; 09.07 21:32; 10.07 08:55; 10.07 10:43; 10.07 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ise saad ka kord vanaks ja ei tea ette, milliseks krõhvaks muutud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ise saad ka kord vanaks ja ei tea ette, milliseks krõhvaks muutud.

Kahjuks me muutume kõik, meeldib see meile või ei meeldi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seda ma just mõistsin et suurem osa mu jutust midagi ei taibanud.

Hea, et vähemalt sellestki aru said.
Aga väljendusoskust saad juba ühe üpris lihtsa nipiga tõsta: kasutad kirjavahemärke. Vastase korral ei peagi keegi su üheülbalisest mulinast midagi aru saama.
Nojah, ja selle asemel, et imestada, oleks võinud kirjutada, et vanamees kogub vanu kraane. Võimalik, et tal on neid terve kollektsioon juba, siis pole ju selline soov imelik.
Lahe ja odav hobi.

Imesta parem oma vaimsete võimete (või nende puudumise) üle.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 20:29; 10.07 08:27; 10.07 19:33; 11.07 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No seda ma just mõistsin et suurem osa mu jutust midagi ei taibanud.

Hea, et vähemalt sellestki aru said.

Aga väljendusoskust saad juba ühe üpris lihtsa nipiga tõsta: kasutad kirjavahemärke. Vastase korral ei peagi keegi su üheülbalisest mulinast midagi aru saama.

Nojah, ja selle asemel, et imestada, oleks võinud kirjutada, et vanamees kogub vanu kraane. Võimalik, et tal on neid terve kollektsioon juba, siis pole ju selline soov imelik.

Lahe ja odav hobi.

Imesta parem oma vaimsete võimete (või nende puudumise) üle.

Ahah, jälle diagnoos pandud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.07 10:27; 09.07 13:00; 09.07 21:00; 09.07 21:03; 09.07 21:05; 09.07 21:07; 09.07 21:10; 09.07 21:11; 09.07 21:13; 09.07 21:32; 10.07 08:55; 10.07 10:43; 10.07 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas vanad kraanid võivad olla tunduvalt vastupidavamad kui tänapäeva odavama otsa kraanid. Milleks sellest nii suurt draamat teha. Kui soovib, annadki tagasi. Vanade inimeste sissetulek on nii pisike, et neil on kuklas pidevalt hirm, et kuidas ma hakkama saan kui mingi suurem asi ootamatult parandamist vajsb. 400 eurose kuusissetuleku juures pole see hirm põhjendamatu. Ole parem rahul, et ta püüab võimalikult palju oma jõududega hakkama saada ja plaaniv veidi ette. Ja tänapäeva raiskajalikus ühiskonnas on lausa tervitatav, kui keegi taaskasutab.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas vanad kraanid võivad olla tunduvalt vastupidavamad kui tänapäeva odavama otsa kraanid. Milleks sellest nii suurt draamat teha. Kui soovib, annadki tagasi. Vanade inimeste sissetulek on nii pisike, et neil on kuklas pidevalt hirm, et kuidas ma hakkama saan kui mingi suurem asi ootamatult parandamist vajsb. 400 eurose kuusissetuleku juures pole see hirm põhjendamatu. Ole parem rahul, et ta püüab võimalikult palju oma jõududega hakkama saada ja plaaniv veidi ette. Ja tänapäeva raiskajalikus ühiskonnas on lausa tervitatav, kui keegi taaskasutab.

No sissetulek on neil piisav, seda hirmu küll neil pole. Ja veelkord kui keegi viitsib lugeda et neil on uued kraanid, uus köök. Vana kõnnib kepiga ja mingit taaskasutamist pole. Hakkab juba imelik kui pead seda 5x kordama, kas keegi ei loegi algupärast teemat? Või lahmib lihtsalt mingi muu kommentaari põhjal?

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.07 10:27; 09.07 13:00; 09.07 21:00; 09.07 21:03; 09.07 21:05; 09.07 21:07; 09.07 21:10; 09.07 21:11; 09.07 21:13; 09.07 21:32; 10.07 08:55; 10.07 10:43; 10.07 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sissetulek on neil piisav, seda hirmu küll neil pole. Ja veelkord kui keegi viitsib lugeda et neil on uued kraanid, uus köök. Vana kõnnib kepiga ja mingit taaskasutamist pole. Hakkab juba imelik kui pead seda 5x kordama, kas keegi ei loegi algupärast teemat? Või lahmib lihtsalt mingi muu kommentaari põhjal?

Ja ikkagi, milles su probleem on? Et kui keegi käib kepiga, siis ei tohi oma asju tagasi tahta? Vahet pole, mis ta sellega teeb või ei tee. Saite selle 6 aastat tagasi, järelikult on nende kraanid ka juba 6 aastat vanad. Äkki need uued kraanid pole nii head, see vana meeldis rohkem. Te ju nagunii vahetate selle välja, ta ei tule teilt kraani ära kiskuma. No tõesti, milles probleem?

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 10:50; 10.07 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu äi töötas kuksil ehitusettevõttes varustajana ning ämm laohoidajana ja seda staffi on koju veetud ikka mõnuga, külla tulles toovad kaasa igasuguseid huvitavaid asju, kusjuures hinnasildid küljes, muidugi rublades. Paras ENSV saates näitamiseks.
Aga mina annaks selle kraani tagasi, üldse ei saa ma aru, milleks peaks endale mingi vana kraani küsima, see ei maksa ju midagi, eriti kui 6 aastat oli aega köögi jaoks raha koguda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah, jälle diagnoos pandud.

Sa ju ise alustasid diagnooside loopimisega. (“mõistsin et suurem osa mu jutust midagi ei taibanud”) = kõik on siin lollid peale minu…

Hakkab juba imelik kui pead seda 5x kordama, kas keegi ei loegi algupärast teemat?

Algupärases teemas oli ju mingi hämamine teemal, kuidas sa imestad ja sul on kahju seda vana kraani tagasi anda: “Neil igal pool uued kraanid nii et otstarbet sellel pole. Lasime siis kraani eraldi panna sest normaalne köögipaigaldaja oleks selle välja visanud. Mees veel ütles äiale et kraan on juba kole ja vana aga ei, peab tagasi saama. No nagu mida? Nüüd pean seda vana kraani veel putitama hakkama? Muidu kuule veel et issand ei näegi nii välja kui uus.”

No nagu mida? :)- Äi ju ei öelnud, et putitama pead, seda ei saagi putitada. Pühi oma rasvased sõrmejäljed maha ja anna tagasi.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 20:29; 10.07 08:27; 10.07 19:33; 11.07 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand mis psykod siin koos.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.07 10:27; 09.07 13:00; 09.07 21:00; 09.07 21:03; 09.07 21:05; 09.07 21:07; 09.07 21:10; 09.07 21:11; 09.07 21:13; 09.07 21:32; 10.07 08:55; 10.07 10:43; 10.07 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista teemaalgataja muret. Äi soovis kraani tagasi. Kui see sul olemas on, no anna ometi tagasi. Tõmba niiske lapiga korra üle ja anna tagasi. Milles probleem.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista teemaalgataja muret. Äi soovis kraani tagasi. Kui see sul olemas on, no anna ometi tagasi. Tõmba niiske lapiga korra üle ja anna tagasi. Milles probleem.

Selle asemel aga teemaalgataja:

1. Imestab
2. Ei anna kraani tagasi
3. Teeb perekooli teema sellest, et ta imestab.
4. Siis, omakorda, imestab, miks tema kehvast väljendusoskusest hoolimata keegi murest aru ei saanud.
5. Sõimab pk kommenteerijaid hulludeks. (Issand, psykod!)

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.07 20:29; 10.07 08:27; 10.07 19:33; 11.07 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ise saad ka kord vanaks ja ei tea ette, milliseks krõhvaks muutud.

Ma kardan, et see muutus on juba toimunud…

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 11:44; 11.07 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugsin kaks lehte ja aru ei saa, milles probleem on. Kas kahju on tagasi anda või mis? Milleks või mis ta sellega teeb ja ehk ongi vanadusest imelik, ei pea ta midagi sulle seletama ega õigustama ja see pole tegelikult sinu mure ka. Milles siis asi on, kui inimene palus oma asja tagasi? Ju ta siis oma meelest laenas teile kraani, mitte ei andnud. Peaks nagu selge olema, mida teha. Või sulle tundub teisiti?
Imelikke imestajaid ikka leidub, ma ka nüüd imestan, kui lubate…

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 12:07; 11.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugsin kaks lehte ja aru ei saa, milles probleem on. Kas kahju on tagasi anda või mis? Milleks või mis ta sellega teeb ja ehk ongi vanadusest imelik, see pole tegelikult sinu mure ka. Milles siis asi on, kui inimene palus oma asja tagasi? Peaks nagu selge olema, mida teha.

Inimene ootas vastuseid stiilis “issand, on jah täitsa hull vanamees,” et siis ise rõõmust käsi hõõruda – näe, teised arvavad ka samamoodi nagu mina.

Aga selliseid vastuseid ei tulnud. Mõeldakse hoopis, et heh, igaühel omad veidrused ja äia sellisest kiiksust on palju suuremaid probleeme olemas.

Paki kraan sisse, anna ära ja üles putitamise pärast hakka alles siis muretsema, kui äi seda nõuab. Hetkel pole sinult midagi muud nõutud kui vaid kraani tagastamist.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 11:44; 11.07 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene ootas vastuseid stiilis “issand, on jah täitsa hull vanamees,” et siis ise rõõmust käsi hõõruda – näe, teised arvavad ka samamoodi nagu mina.

Sinnapoole tüürib jah.

Aga edaspidi võibki vist perekoolika “imestamist” käsitleda hüüdena “Öelge, et te mõtlete nagu mina ja ma järelikult ei eksi!”

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 12:42; 11.07 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ga edaspidi võibki vist perekoolika “imestamist” käsitleda hüüdena “Öelge, et te mõtlete nagu mina ja ma järelikult ei eksi!”

Selliseid teemasid on siin alati olnud, u pooled.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 12:07; 11.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See asjadekogumine on nõuka-aegse pärandiga inimestele väga omane (kuigi mujalgi on nn korilasi, kes kõike, eriti rämpsu koguvad paaniliselt). Aga vene ajal tõesti teisiti elada ei saanud, sul pidi olema kõike tagavaraks, sest poes midagi ei olnud, ja sa pidid siis ise putitama ja mitmest asjast kokku ühe ehitama, sest uuedki asjad ei olnud lihtsalt töökindlad. Kui nüüd äi ei ole selline hull rämpsukoguja, siis ma ka mingit probleemi ei näe, vanainimene pidas seda kraani heaks, see töötas 12 aastat ja töötab tõenäoliselt veel sama kaua kui mitte kauemgi. Võib olla, et nad on juba pidanud vahetama või remontima oma praeguseid kraane, siis hindab ta seda vana täitsa põhjusega.
Mul enda isa tõi oma ära müüdud suvilast ära 20 aastat vana pesumasina umbes 15 aastat tagasi ja ma pidasin seda tollal väga imelikuks, aga nüüd, veel 10 aastat hiljem, töötab see 45 aastat vana pesumasin ikka tal uues suvilas, kus talvel ei köeta, on külm ja niiske, samas kui mina olen kodus juba vist 3 uut pesumasinat selle ajaga ostnud. Ei imesta enam üldse vaid isegi mõtlen, et ta väga targasti tegi. Ei usu, et ükski uus pesumasin tal aastatki seal suvilas, niiskes ja kütmata ruumis, vastu peaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kah paras silmade pööritamise koht, sest ilmselgelt pole vanapaaril selle vana kraaniga midagi teha. Eks papi mõtleb, et näe, kraan töötas, noored tahavad ära visata, aga ma ei lase, sest seda saab vajadusel veel kasutada. Samas ärrituda pole ka mõtet.

Aga käod ei peaks kogu aeg näägutama, kui keegi siin auru välja tahab lasta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Jälle imesta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.