Esileht Väikelaps Jälle köha….:(

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Jälle köha….:(

Postitas:

Köha meil juba pikemalt kestnud, umbes 2,5 nädalat.Andsin Brontex siirupit 7 päeva, ei midagi.Lasteaia kasvataja ütles ka, et minu poeg kõige suurem lumesööja.Ei tea kas sellepärast ei taha köha ära minna aga tahaks hoopis küsida kas tärpentiinisalv, hanerasv või VapoRug salv(mis mul praegu kodus on)on toime poolest kõik samasugused?Paljud kasutavad hanerasva määrimiseks nahale, on see tõhusam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kasvataja ja hoidja sõnul Maailma kõige suurem lumesööja istub juba teist kuud kodus. Kestis selline rögane köha nädalaid. Muidu muud viga polnud midagi, ei pidanud isegi auru tegemist vajalikuks, tundus kõige süütum köha olevat. Köhis vaid hommikul ja kui jooksis, igaks juhuks tegime vereproovi, oli väga põletikuline. Tegime sinepivanni, hanerasvaga määrisime, miski ei aidanud. Lõpuks andsime veeniverd. Bakter mingisugune, läksime ikkagi ABle üle. Ju siis lasteaiast sai, mina olengi see hull, kes lapse iga teistmoodi hingamise peale jätab ta koju ennetavalt ja siis uurin, kas võib haige olla, paljud seda ei tee ja nüüd loen postkastist, et lapsed rühmas kopsupõletikus…kõik pahased.
Tahan ütelda, kui köha üle 2 nädala ja ei hakka kusagile minema, siis pole see tavaline viirushaigus. Minge arsti juurde, tehke testid, saate õige ravi ja vaevast lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Jälle köha….:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.