Esileht Beebi ja mitmikud Jälle lisatoidust

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Jälle lisatoidust

Postitas:

Alustasin kõrvitsaga. Teiseks oli plaan proovida lillkapsast, aga eestimaist praegu vist võimatu saada!?
Mida teie andsite teise lisatoiduna oma lapsele või mida kindlasti ei soovita anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma alustasin eestimaisest ahjuõunast, täna just kavatsen järgmiseks proovida lillkapsast. ostsin eile gerberi purke (84% lillkapsast ja vesi), hetkel müügilolevat nn värsket ei julge proovidagi oma allergikule. edasi ootab u 20-kilone kõrvits avamist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile nägin Selveris ja Prismas müügil eesti kõrvitsa tükke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvits on meil olemas ja püreestatud juba. Tänan info eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alustasin kõrvitsaga. Järgmine ahjuõun. Siis eelmise kahe segu, mmm, see oli nii hea, absoluutselt hõrk kraam…mis tuli aga sama hõrguna ka välja, ehk siis absoluutselt ei seedinud ära. Kas Gerberi lillkapsast on igal pool müüa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga poole kohta ei oska öelda, tallinnas sadama rimis oli eile ja soodukaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustasin kõrvitsast ja järgmiseks lillkapsas ning siis kartul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuskilt lugesin, et soovitatakse enne anda köögivilju ja kui nendega juba laps harjunud, siis puuvilju. Muidu pidi nii olema, et laps harjub puuviljadega ära ja ei tahagi köögivilju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta nii ole jah, asi eeskätt magusas maitses. samas see eestimaine ahjuõun küll väga magus ei olnud, pigem ikka hapupoolne. purgilillkapsas oli oluliselt neutraalsem. pirni, aprikoosi, ploomi ja purgipuuvilju ma sellegipoolest niipea ei anna, hakkab saama alles putrudele lisandiks kui asi nii kaugele jõuab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise teen püreesid. Kõigepealt kõrvits, siis lillkapsas+ kõrvits, siis kõrvits+brokkoli. Brokkoli on väga hea, rauda sisaldab. Siis veel kõrvits+ kartul, ja ka suvikõrvits. Nüüd tahaks ka maisi proovida. Lisaks olen andnud ka ahjuõuna (seda küll mitu ndl peale esimesi toitusid). Hipp pudrud , kaabitud õun, pirn. Porgandimehu.Veiseliha köögivljale lisaks. Rohkem pole andnud. Lisatoitu hakkas saama 5. kuul.Sööb kuidas kunagi, vahel paremini vahel halvasti.Portsjonid väiksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Jälle lisatoidust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.