Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jälle õõvastav koerarünnak

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 210 )

Teema: Jälle õõvastav koerarünnak

Postitas:
Kägu

Ja kuidas on koerarünnaku puhul kuidagigi oluline, kas ohvriks sattus öökole või piltilus naine?

Pane ajud tööle, kallis inimene! On päris suur erinevus, kas inimene töötab modelline või sorteerib keldris porgandeid. Esimesel juhul inimene kaotab oma sissetuleku.

Meil on tegelikult palju ameteid, kus välimus on oluline. Sind ei võeta tööle müüjana, teenindajana, õpetajana, jne

+5
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saad natuke näpuga viibutamist ja väikse trahvi. Kõik. Kahte korda sama asja eest trahvida ei tohi. Mida see KOV siis veel teha saab?

Tüüpiline KOV ametniku suhtumine. Ikka saab midagi teha. Kui mitte muud, siis pideva tegutsemisega omanikule pinda käia. Aga selleks peaks ju mugavustsoonist välja tulema.

Mina ei ole KOV ametnik.

Selle koerte omanikuga on mitu korda räägitud, kuid tema vastab, et koerad pole rohkem lahti olnud, kui need paar varasemat korda ja naabrid valetavad. Ma ei õigusta KOV-i vaid räägin seal kohas tegelikult toimuvast. Mida KOV teha saab siis veel?

Meie seadused on totaalselt mädad selle koha pealt.

Täiesti jabur, varasemalt ei saanud menetlust algatada, sest puudus varaline kahju. Aga inimese vaimne trauma, kui tema kodus tema koera rünnatakse kaks korda pole nagu midagi ja rünnatud koera trauma ka nagu mitte.

Tõestama peab, et koerad lahti on, muidu ei saa midagi teha. See tõestada püüdmine lõppes nüüd väga kohutavalt. Noore piltilusa naise elu on igaveseks rikutud. Jah, ma olen selle asjaga kursis.

Tohoh! Nüüd on ohver juba piltilusaks mõeldud, et rohkem stoorit oleks?

Sa ikka tead, mida piltilus tähendab?

Ja kuidas on koerarünnaku puhul kuidagigi oluline, kas ohvriks sattus öökole või piltilus naine? Minu meelest pole mingit vahet, võrdsed inimesed, kellest on võrdselt kahju.

Jah, see neiu on piltilus. Ma tunnen teda isiklikult. Tal on ka imeliselt ilus hing erinevalt paljudest õelatest kommenteerijatest. Temas ei ole kurjusekübetki, väga malbe, lahke ja sõbralik inimene. Midagi pole siin sellist, et oleks rohkem stoorit. Kui Sa teda teaksid, siis oleksid minu jutuga nõus.

Ei ole vahet tõesti, kas on ilus või kole naine või ükskõik milline inimene rünnaku ohver, kahju on ikka, aga kui selline asi puudutab ennast väga lähedalt, siis ei ole võimalik samamoodi suhtuda, kui võõrasse. Lihtsalt ei ole.

+24
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Leidsin artikli, jube lugu, soovin südamest paranemist https://elu24.postimees.ee/7647683/reportaaz-poltsamaalt-naabri-koerad-rebisid-noorel-naisel-korva-peast-onneks-elukaaslane-kuulis-ta-appikarjeid#_ga=2.4173936.1538075948.1668408621-1118087890.1668408621

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tekkis paralleel ühe teise hetkel Perekoolis aktiivse teemaga. Kui selle naise lähedased paluks annetada järelraviks, siis selle ma kiidaks heaks. Seal läheb ikka korralik summa hiljem, et kannatanu välimus vähegi normaalseks jälle saaks. Igasugused ilukliinikud, nahasiirdamised jne. Muidugi on teine küsimus, et see naaber, kes süüdi on, peaks selle kõik kinni maksma. Müügu kasvõi oma talu maha, kui muidu raha kokku ei saa.

+16
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kuidas on koerarünnaku puhul kuidagigi oluline, kas ohvriks sattus öökole või piltilus naine?

Pane ajud tööle, kallis inimene! On päris suur erinevus, kas inimene töötab modelline või sorteerib keldris porgandeid. Esimesel juhul inimene kaotab oma sissetuleku.

Meil on tegelikult palju ameteid, kus välimus on oluline. Sind ei võeta tööle müüjana, teenindajana, õpetajana, jne

Ma tõesti loodan, et sa üritad provotseerida.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kuidas on koerarünnaku puhul kuidagigi oluline, kas ohvriks sattus öökole või piltilus naine? Minu meelest pole mingit vahet, võrdsed inimesed, kellest on võrdselt kahju.

Mina olen samal arvamusel. Tekitab mõtte, et kas kui inimene oleks vähem piltilus olnud, kas siis võib rünnata ja siis oleks kuidagi parem lugu olnud või? Kas ainult ilus naine on väärtuslik ja tema ründamine halb, aga kui oleks kole olnud, siis oleks olnud okei? Ma ei saa aru, miks sellises kontekstis seda ilu niimoodi rõhutatakse. Mingis teises teemas ka keegi kirjutas, et just päev enne postitas imeilusa pildi FB-s. Kuidas see asjasse puutub?

+13
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu loogika järgi ju probleemi pole, kannatanu võib edaspidi vabalt keldris porgandeid sorteerida. Ülinõme inimene oled.

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kannatanud on tõesti väga kena naine.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu loogika järgi ju probleemi pole, kannatanu võib edaspidi vabalt keldris porgandeid sorteerida. Ülinõme inimene oled.

Ära muretse,kui sinuga midagi juhtub,sis küll leitakse sulle ka mingi hea omadus.Sellest on kõik juba ary saanud et sa inety part oled.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei töötanud see naine mingi modellina, tulge nüüd pilvedest alla. Mõtlete tõesti kuldse kuu selga tavalisele noorele maanaisele.

Veelkord. Mind häirib see, et lugu toonitatakse poole traagilisemaks, kuna justnagu oleks tegu olnud vähemalt Carmen Kassi suguse maailmatasemel iludusega. See on ju absoluutselt kõrvaline, isegi kui see oleks tõsi!

Iga inimene on väärtuslik ja tähtis. Sama traagiline oleks see lugu, kui ohvriks oleks 60-aastane poisipeaga pereema, kel kortsud näos.

Mis vahet siin on?

Ja mis keldris porgandite koorimine? Sa tõesti elad mingil omal kitsarinnalisel planeedil, kus inetumad inimesed kõlbavad vaid keldrisse? Tule jumal appi tõesti.

Sa oled ilmselt ka yks neist, kes puudega inimesi jõllitab. Need peaks ju ka silma alt ära koristama.

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi viitaks mõne grupi või avaliku postituseni, kus Facebooki sama teemat kajastatakse?

Leidsin vaid naise profiili ja kaks tasulist artiklit. Need saan osta alles nädala pärast kui uus pangakaart jõuab.

Jumal tänatud, et koerad eutaneeriti. Kohutav juhtum.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliste koerte omanikud tuleks esmajärjekorras eutaneerida. Loom on selline nagu teda on (mitte)õpetatud.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks võetakse koer ja koheldakse seda kui last, koer peab teadma, kes on peremees ja alluma temale.  Tuttav kasvatabki sedasi oma koera,  et kui näiteks grillime ja koer passib seal, üritab varastada – võtab koera ära ning kui koer julgeb uriseda – siis paneb koera istuma, võtab koonust kinni ja karmi häälega räägib nii kaua, kui koer taltub.  Et koerale ei piisa, kui naerunäoga ütled – ei tohi, Pitsu, pähh.

+8
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Omanik vastutab, mis tahes kasvatus siis loomal ka oli, mis tahes tõug jne. On jope lõhki, maksab kinni, on inimene töövõimetu, maksab elamiskulud kinni. Vaba käega, mitte ingudes.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära muretse,kui sinuga midagi juhtub,sis küll leitakse sulle ka mingi hea omadus.Sellest on kõik juba ary saanud et sa inety part oled.

Mul on nii hea meel, et sulle vähemalt ilu on antud, muidu oleks küll tühiloos.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vist sellise asja peale paneks naabrite maja põlema.

Selle eest saad raske süüdistuse, see leiab tõestust nagunii.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, kui mage. See ‘modell’ siis võib ju edaspidi keldris porgandeid sorteerida, milles probleem on üldse? Sissetulek säilib, inimene on elus ja võib töötada. Või on see kuidagi seadusega reglementeeritud, et keda tohib koer rünnata ja keda mitte?

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vist sellise asja peale paneks naabrite maja põlema.

Selle eest saad raske süüdistuse, see leiab tõestust nagunii.

Peabki teadma kes tegi ja mille eest. Siis äkki jääb meelde, et tasuks oma käitumist korrigeerida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või on see kuidagi seadusega reglementeeritud, et keda tohib koer rünnata ja keda mitte?

Kui koerad viimati lapse maha murdsid, siis nad (või ainult üks?) viidi varjukasse ja hakati mingit käitumisteraapiat tegema, seni kuni elukas seal ka ära tõusis. Ei pandud kohe magama nagu selle juhtumi korral, kuigi siin jäi ohver isegi ellu.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või on see kuidagi seadusega reglementeeritud, et keda tohib koer rünnata ja keda mitte?

Kui koerad viimati lapse maha murdsid, siis nad (või ainult üks?) viidi varjukasse ja hakati mingit käitumisteraapiat tegema, seni kuni elukas seal ka ära tõusis. Ei pandud kohe magama nagu selle juhtumi korral, kuigi siin jäi ohver isegi ellu.

Koeri mindi politsei valve alla võtma, aga omanik valis eutaneerimise.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see valve alla tähendab? Vangi taheti viia?

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see valve alla tähendab? Vangi taheti viia?

„Loomaomanik ise tunnistas, et ta ei suuda koeri turvaliselt oma kinnistul kinni pidada. Ohu tõrjumiseks plaanis politsei vormistada protokolli, millega võetaks ohtlikud loomad kui kuriteo toimepanemise vahendid ajutiselt politsei valdusesse,“ märkis Reimaa. (Eesti Päevaleht)

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vallaametnik ütleb, et kui omanik on teada, siis saab hulkuva koera ainult omanikule tagasi viia. Mu kodukandis nt mängib kogukond sel puhul vahel lolli ja “ei tea”, kelle loom on. Las omanik lunastab siis varjupaigast välja, kui tahab, kas või ülepäeviti.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Omanik vastutab, mis tahes kasvatus siis loomal ka oli, mis tahes tõug jne. On jope lõhki, maksab kinni, on inimene töövõimetu, maksab elamiskulud kinni. Vaba käega, mitte ingudes.

Ja paraku on ka nii, et kui omanikult midagi võtta pole, siis polegi midagi võtta. Kuulutab välja eraisiku pankroti ja voilaa. Juhin tähelepanu, et talu kuulub mehele, koerad naisele…

Loodan, et ohvril oli Haigekassa ja elukindlustus sõlmitud.

Inimkahjude puhul pole Eestis riiklikku fondi, millest raha küsida nagu näiteks avariikahjude puhul ja sùùdlase mittemaksmisel Liikluskindlustusfondist saad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi viitaks mõne grupi või avaliku postituseni, kus Facebooki sama teemat kajastatakse?

Leidsin vaid naise profiili ja kaks tasulist artiklit. Need saan osta alles nädala pärast kui uus pangakaart jõuab.

Kuidas on seotud pangakaart ja artiklite ostmine?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui selle naise lähedased paluks annetada järelraviks, siis selle ma kiidaks heaks.

Saab annetada Sandra Sinimets EE352200221023649573

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas on seotud pangakaart ja artiklite ostmine?

Mine proovi nt Delfi pakett tellida 🙂 Maksmiseks on kaks valikut – kaardimakse (Visa, Mastercard) või mobiilimakse (Tele2, Elisa jne). Üllatusin ise ka, sest olen mugavate pangalingi kaudu tasumistega harjunud.

Ennetavalt juba mainin ära, et telefoniarve ei ole minu nimel, sellele ma lisatasusid (solidaarsusest maksja vastu) lisada ei soovi.

Nüüdseks pangakaart käes ja artiklid loetud. Aitäh muret tundmast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui selle naise lähedased paluks annetada järelraviks, siis selle ma kiidaks heaks.

Saab annetada Sandra Sinimets EE352200221023649573

Tegelikult maksab ravi Haigekassa kinni, ka plastilised operatsioonid, mida teeb sama kirug, mida sa ka raha eest saad.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine proovi nt Delfi pakett tellida 🙂 Maksmiseks on kaks valikut – kaardimakse (Visa, Mastercard) või mobiilimakse (Tele2, Elisa jne). Üllatusin ise ka, sest olen mugavate pangalingi kaudu tasumistega harjunud. Ennetavalt juba mainin ära, et telefoniarve ei ole minu nimel, sellele ma lisatasusid (solidaarsusest maksja vastu) lisada ei soovi. Nüüdseks pangakaart käes ja artiklid loetud. Aitäh muret tundmast.

Ikka on veel nii? Ma sõdisin nendega sel teemal 2.5 aastat tagasi, kui endale koguperepaketi tellisin. Pika sõja peale saavutasin selle, et nüüd on mul pakeett tellitud ja tulevad netipanka e-arved, mis siis ära maksan. Ma lootsin, et minu vaidluse peale nad teistele ka selle võimaluse tekitavad. Mul oli sama teema, telefoniarvele lisada ei saanud, tööandja maksab arveid. Ja kaardiga ma põhimõtteliselt ei tahtnud mingit regulaarset asja tellida. Kuidas see kaardimaksega tellimine üldse toimida saab? Kui kaardi välja vahetan pean minema seda makset kuidagi ümber tegema või?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see kaardimaksega tellimine üldse toimida saab? Kui kaardi välja vahetan pean minema seda makset kuidagi ümber tegema või?

Jah, nii. Mul on hea mitu teenust niimoodi tellitud.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 210 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jälle õõvastav koerarünnak