Esileht Väikelaps Jälle potiteema

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Jälle potiteema

Postitas:

Laps on kahene ja ei käi potil. Kui ise panen, siis teeb paar tilka, aga ise potile ei küsi. Kui viimane kord proovisin mähkmeta hoida, tegi iga natukese aja tagant sirtsukese kardinasse, vaipa jne, mul viskas üle ja panin taas mähkmed alla. Käisin nüüd perearstil, kes mind noomis ja ütles, et nii vana laps peaks ikka mähkmevaba olema. Üritaks siis nüüd uuesti last õpetama hakata. Mis need kõige paremad nipid on suurema lapse puhul? Hakkan teda siis kodus taas mähkmeta hoidma. Mis aja pärast võib märgata tulemusi? Hetkel pissib rahulikult püksi, ei häiri. Mida veel peale söömise, magamise järgselt ja veel igal täistunnil pissitamisele lisaks teha võiks? Alati kiitnud olen nagunii, pakkunud nii väikest kui suurt potti, lisaks pissi korral ilusat kleepsu potile, kommi jne. Mida veel ette võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 14:19; 01.02 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see teda ka ei häiri, kui püksid on pissised ja kohe ära ei vaheta? Meil aitas just see, käis ja hädaldas oma märgade pükstega ja varsti hakkas potti pissima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, teda ei häiri ei kakased ega pissised püksid kõige vähemalgi määral.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 14:19; 01.02 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ilmselt suurt midagi teha ei saagi. Ju ta pole sul veel ikkagi päris valmis.
On ta poiss? Minu oma hakkas kaheselt alles poti vastu huvi tundma ja võttis ikka mitu kuud, kuni ta ise potile küsima hakkas. Nüüd on ta 2.5 ja päevl mähkmevaba. Üks nipp, mis meie puhul aitas oli selline: panin kraanikaussi autokleepsu ning üritasime selle pihta pissida. Ega ta just väga pedagoogiline ja esteetiline tegevus polnud, aga vähemasti lõbus ja nalja sai kui palju. Tundus, et see oli just murdepunktiks minu lapse puhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 17:17; 02.02 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu oma saab kohe kaheseks ja poti vastu üldse huvi ei tunne. Umbes aastaselt tegi ilusti potti, kui ma ta sinna istuma panin, nüüd aga võib istuda seal tükk aega, mittemidagi ei tee. Niikui ära võtan ja mähke jälle panen, siis pissib:)

Meil ka suht lootusetu juhtum, aga samas ma väga ei põe ka, eks kõik tuleb omalajal.
Lastearstilt sain juba siis noomida, kui laps oli alles aastane, niiet ma ei pane enam tähele, mida teised ütlevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega ilmselt suurt midagi teha ei saagi. Ju ta pole sul veel ikkagi päris valmis.
On ta poiss? Minu oma hakkas kaheselt alles poti vastu huvi tundma ja võttis ikka mitu kuud, kuni ta ise potile küsima hakkas. Nüüd on ta 2.5 ja päevl mähkmevaba. Üks nipp, mis meie puhul aitas oli selline: panin kraanikaussi autokleepsu ning üritasime selle pihta pissida. Ega ta just väga pedagoogiline ja esteetiline tegevus polnud, aga vähemasti lõbus ja nalja sai kui palju. Tundus, et see oli just murdepunktiks minu lapse puhul. [/tsitaat]

Miks su laps kraanikaussi pissima peab? Ma tean, et osad emad pissitavad mõnekuuseid titasid kraanikausi kohal, aga üle 2-aastane peaks vast ikka potti tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 14:26; 02.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele: ju siis sina oled superema, kes sai oma lapse enne aastat mähkmevabaks ja kes hakkas kohe suurte inimeste tualettpotti kasutama.:P Nagu öeldud, pidin ma kasutama igasuguseid nippe ja trikke, et laps oleks üldse nõus mujale kui mähkmesse pissima. Potti kleeepsu kleepida oleks veidi raske olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 17:17; 02.02 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eelmisele: ju siis sina oled superema, kes sai oma lapse enne aastat mähkmevabaks ja kes hakkas kohe suurte inimeste tualettpotti kasutama.:P Nagu öeldud, pidin ma kasutama igasuguseid nippe ja trikke, et laps oleks üldse nõus mujale kui mähkmesse pissima. Potti kleeepsu kleepida oleks veidi raske olnud.[/tsitaat]

Ei ole superema. Tütar käis potil. 1,5-aastaselt, poiss 1a10-kuuselt, nii et superemadusest on asi kaugel. Ja käisid alguses ikka laste pissipotil, seepärast ma küsisingi, et miks kraanikausis. Huvitas, noh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 14:26; 02.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Jälle potiteema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.