Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jälle rase :) !

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Jälle rase :) !

Postitas:

Pikalt kestnud kahtlused said täna hommikul kinnitust. Olen nii õnnelik..esimene laps saab juba aastaseks ja teine nüüd tulemas 🙂
Mõtlesin küsida teie käest nõu, peaksin arsti juurde aja kinni panema, kuid ehk oskate soovitada head arsti ITK-s?
Tänud vastajatele ja päikeselist kevade tulekut ! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 09:34; 15.03 12:47; 15.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba aastaseks 😀 irw…rasestumise koha pealt vaadates on paljudele siiski ALLES aastaseks 😀
Ise olen ülirahul et sel ajal oma hormoonide möllule alla ei andnud ja rasedusplaanid nurka jätsin, kuna sellest ei oleks midagi välja tulnud. Nüüd esimene kolmene ja teine kohe-kohe sündimas ja oleme rahul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks arsti juurde? Soovitan sulle ämmaemandat Hedi Pajustet, väga tore inimene.

Ja palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnne!
Minu ämmaemand oli Inga Pardel – selline Harju keskmine 😀 Samas ka mitte midagi halba!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on Käo jutus siiski tõetera sees.
Kui mul endal oli poiss aastane, isegi enne seda ma mõtlesin, et nii vahva oleks, kui juba ootaksin teist- praegu ma mõtlen just vastupidi- nii hea, et veel teist ei ole. Kutt on kaheselt ikka sihuke rüblik ja tahab megalt tähelepanu. Sul läheb hästi raskeks, kuid siiski palju palju õnne teie perele:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 11:08; 16.03 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Palju õnne! Me planeerisime ka väikse vanusevahega, kui teine sünnib on esimene 1,6a 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Mul esimene vanusevahe 6 a nüüd tahaks ka jutti, põnn varsti aastane, aga minul pühad saabumata 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! 🙂

Mul omal polnud mingit mõtetki uut last saada kui esimene oli aastane, poleks ise suutnud vaimset tervist säilitada, minu jaoks juba üks hüperaktiivne aastane oli piisavalt õudne tegelane, aga eks lapsed ja vanemate soovid on erinevad 🙂

Praegu tuleb mul 2 lapse vanusevaheks 3a ja 1kuu, muidugi polnud veel nii vara plaanis teist teha, aga kui kõige kiuste tuleb, siis ega mina ka keelata ei saa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei lase end heidutada teiste arvamusel. Oleme väga õnnelikud, et kõik läks meie soovide kohaselt 🙂 Las kõigile jääda nende arvamus 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 09:34; 15.03 12:47; 15.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tänud kõigile õnnesoovide eest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tänud kõigile õnnesoovide eest!
Edu kõigile 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 09:34; 15.03 12:47; 15.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne teemaalgatajale ja ilusat ootust! Nii hea, kui on õnnelikke ja rõõmsaid emmesid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina unistan ka teise kohe hakkama panna, et lastel oleks võimalikult väike vanusevahe. Hetkel alles esimene kõhus 🙂
Palju õnne teemaalgatajale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lähen lausa põlema selliste lausete peale: sul läheb hästi raskeks, rrrrrrr. Mul samuti tuleb väike vanusevahe lastel ja olen ise väga rahul. Eks iga algus on raske. Ka esimese lapsega oli ju alguses raske. Pead oma elu ümber korraldama jne. Aga mitte miski ei ole võimatu. Meie vanematel ja vanavanematel olid tihtipeale väikese vanusevahega lapsed ja nad said hakkama ning neil ei olnud pooltki sellistest luksustest,mis meil tänapäeval. Ja kui inimene tunnebki,et läheb raskeks, saab alati lapsehoidja palgata. Aga pidevalt käia ja kaagutada, oi sul läheb raskeks. Ma juba vihkan seda lauset, prrrrr. Vabandust,et läksin nii põlema, aga lihtsalt teadmiseks sellistele nö kaagutajatele. Kõik naised ei ole nii saamatud ja igaüks tunnetab ise enda piirid ära:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ITK-s ämmaemand Alisa Josingut.
Palju õnne uue tita tuleku puhul!
Endal ka kodus väike plika ja uut rasedust praeguseks 24 nädalat. Vanusevahe tuleb 1a7k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õiget juttu räägid Kägu 16/03/2012 12:17
Tean, sest endal 3 (JAH 3) väikese vahega last. Olen elus,terve, rõõmus. Lapsed tublid,terved ja saavad omavahel hästi läbi.
Ütlen ausalt,et mulle tundub,et meil oma kolme \”titega\” (kõik alla 4.aastased) lihtsam, kui mõnel oma ühega.
Teemaalgatajale palju õnne ja ilusat ootusaega 🙂 !
Ise olen oma kõigi rasedusetga olnud arvel ITKs Anneli Pokku juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Mul üks laps üle aasta nats ja teine tulekul. Vanusevahe tuleb 1 aasta 9 kuud.
Kui esimesega rase olin, siis mu töökaaslane muudkui rääkis – praegu on veel hea olla, varsti hakkab paha ja valutama jne. Ei hakanud. Siis rääkis, et oh, rase on veel hea olla, aga kui imik tuleb siis esimesed kuud hullumaja. No ei olnud. Siis rääkis, et esimesed kuud pole midagi, vot gaasivalud on õudsed. Ei olnud midagi üle mõistuse hullu. Ja nii ta muudkui jätkab, väites, et iga järgnev periood on enneolematult jube ja raske. Võibolla temal oligi. Minul mitte. Ja minu üle aastane, energiline laps on lihtsalt tore. Muidugi ta jonnib ja ajab oma tahtmist, aga ta on terve ja tubli. Flegmaatiku pärast muretseks ma hulga rohkem vist.
Seega mina olen ka väga õnnelik, et lapsed tulevad väikese vahega ja saavad tulevikus koos mängida, nii nagu mina oma õega mängisin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vast ei saa ikka väga ühtset seisukohta võtta- kõik lapsed on ju tohutult erinevad. Ühe kolm võivad olla täielikud nohikud, teise üks aga sihuke põrguline. Minu kutt oli ka kuni aastani nohik, ideaalselt hea laps, nüüd on olukord täiesti vastupidine, kuid saame hakkama:)
Muidugi on ääretult tore, et oled teise ootel. Ma ise oleksin pidanud ka sünnitama teise septembris, kuid paraku ei lähe alati nii, kuidas tahaks. Minul oleks laste vanusevaheks tulnud 2,5 aastat.
Jõudu sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 11:08; 16.03 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Planeerime ka praegu kolmandat last:) esimene 17, teine kohe 1. aastaseks saab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jälle rase :) !

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.