Esileht Pereelu ja suhted jälle see abieluettepanek

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: jälle see abieluettepanek

Postitas:

Ma olen teemaalgataja. Minu meelest on selline mehepoolne venitamine selles mõttes juba ebaaus, et mina võiksin ju minna uutele jahimaadele – praegu olen veel alla 40-aasta vana, küllaltki kena ning leiaksin kindlasti mehe, kes mind nii palju armastab, et abielluda. Aga kusagil 10+ aasta pärast on ju valik kesisem tegelikult. Ja ma võiksin ka veel lapsi saada kui on väga sobiv kaaslane, aga praegu tunnen, et raiskan ainult aega selle nõmeda ootamisega ja mis kõige hullem, hakkan vaikselt kibestuma. Ja milles see väljendub- keeldun seksist aeg-ajalt näiteks, mõtlen, et paras sulle, naiseks ei ole palunud. No sellised väga tobedad käitumisjooned tulevad aga no mis teha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.02 17:01; 26.02 17:23; 26.02 18:20; 26.02 18:33; 26.02 19:29; 26.02 20:04; 26.02 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma lihtsalt ei tahtnud peale 6-kuulist kooselu ummijalu perbüroosse tormata, ja see ei tähenda, et ma abielu ei tahaks. ettepanek ei olnud muide üldse selline normaalne ettepanek, vaid selline \”lähme nüüd perbüroosse ja täidame avaldused ära – perbüroosse oleksmime sel õhtul hädavaevalt jõudnud- kell oli juba 16.00. Tundus selline imelik kiirustamine. Nüüd, kus oleks just õige aeg, on temal meelsus muutunud. Ilmselt ikka ei osutunud siis selleks õigeks…[/tsitaat]

on probleem, et ei soovita abielluda ja siis kui ettepanek tehakse, siis on probleem, kuidas seda tehakse jne. mees tahtis kohe su ära võtta, juba peale 6-kuulist kooselu, aga sulle ei sobinud. selle järgi tundub, et selles kooselus peab üldse koguaeg tants sinu pilli järgi käima? mida sa nüüd halad. kui ei sobi, jaluta siis minema, kui nii kõva mutt oled. leiadki võibolla uue mehe, a ära siis jälle pirtsutama hakka, kui ta peale mõnekuulist kooselu ettepaneku teeb, et oi nii vara, veel pole valmis ja pärast nuta, et miks mees enam ei küsi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 19:08; 26.02 22:20; 27.02 17:34; 27.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla mees lihtsalt kardab taas eitavat vastust? Kui esimese ettepaneku ajaks olite koos olnud vaid 6 kuud, pidid tunded kuumalt lõõmama, sel hetkel poleks mina küll suutnud \”ei\” öelda, oleks lihtsalt maininud, et tahaksin mõnda aega kihlatud ka olla, et see ka tore aeg. Ettepanek oleks sellega vastu võetud ja samal päeval perbüroosse poleks pidanud jooksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nagu öeldakse – kui see pole katki, siis ära paranda seda.
tegelikult pean rohkem silmas, et abielluda saab ikka ainult siis kui mõlemad seda soovivad. Sundida ju ei saa. Ja kui üks juba on lahutatud ka eelnevalt… no milleks siis muudkui per.büroo vahet joosta.[/tsitaat]

Õige. Kui ikka teine mind niiväga ei soovi, ei peaks temaga peret looma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.02 20:47; 26.02 20:52; 26.02 20:54; 27.02 06:54; 27.02 13:22; 27.02 18:34; 01.03 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen teemaalgataja. Minu meelest on selline mehepoolne venitamine selles mõttes juba ebaaus, et mina võiksin ju minna uutele jahimaadele – praegu olen veel alla 40-aasta vana, küllaltki kena ning leiaksin kindlasti mehe, kes mind nii palju armastab, et abielluda. Aga kusagil 10+ aasta pärast on ju valik kesisem tegelikult. Ja ma võiksin ka veel lapsi saada kui on väga sobiv kaaslane, aga praegu tunnen, et raiskan ainult aega selle nõmeda ootamisega ja mis kõige hullem, hakkan vaikselt kibestuma. Ja milles see väljendub- keeldun seksist aeg-ajalt näiteks, mõtlen, et paras sulle, naiseks ei ole palunud. No sellised väga tobedad käitumisjooned tulevad aga no mis teha…[/tsitaat]

Kui väga tahad abielluda, siis nii ütlegi talle, nagu üks varasem vastaja, et aeg uutele jahimaadele vist suunduda. Kuigi mina vist ei tahakski üldse abielluda enam mehega, kes minuga ei taha abielluda, mingit tsirkust ei viitsiks küll teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Õige. Kui ikka teine mind niiväga ei soovi, ei peaks temaga peret looma.[/tsitaat]

Mõndadele on tähtis armastus, teistele abielu. Loen siit kuidas plaanitakse kaaslasest loobuda, kuna kaaslane ei taha abielluda. Esiteks, arvan, et need on tühipaljad sõnad ja ei lähe keegi niisama kiusu pärast kuhugi. (kui juba laps/ed ka olemas ja nö oma meeski ei soovi abielluda, kes siis niiväga uutest kandidaatidest sooviks lastega niasega abielluda) Olulisem on aga see, et kui sellised minekumõtted peas, siis armastust seal pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 20:39; 26.02 21:38; 26.02 21:47; 27.02 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil nii oli. Mees tegi esimese ettepaneku ~6k pärast kohtumist kui teatasin, et olen rase (planeeritud laps oli). Ma seda ei osanud oodata ja ütlesin, et abiellumiseks ma küll valmis pole.——–.[/tsitaat]
abiellumiseks polnud valmis, aga lapse saamiseks küll? nii kummaline mõtlemisviis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olulisem on aga see, et kui sellised minekumõtted peas, siis armastust seal pole. [/tsitaat]

Ütlesin varem, et üks minu sõbranna läks (ja kuu pärast läks mees järele ja tegi abieluettepaneku) – tema jaoks polnud asi mitte armastuse puudumises, vaid tema jaoks (ta oli pärit ka usklikust ja traditsioonilisest perest, kuigi ise usklik ei ole) näitas mehe vastumeelsus abielu suhtes seda, et mees järelikult ei armasta teda sama palju. Ja mitte keegi ei taha olla suhtes, kus ta tunneb, et tema armastab kedagi, aga selle teise jaoks tema hetkel \”käib kah\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne mind oli mees kooselus 10 aastat, siis läks lahku. Meie olime tuttavad aasta, siis hakkasime koos elama, kuu pärast tuli ettepanek ja täpselt aasta pärast tuli üks päev töölt koju ning ütles, et ma võin hakata suveks pulmaplaane tegema 🙂
Nii lihtne kõik oligi.
Ise ta ütleb, et tunneb, et nii on õige..varem ei ole seda tunnet olnud, kuigi elas 10 aastat elukaaslasega koos.
Seega ma arvan, et need mehed, kes kipuvad teemast kõrvale hiilima tunnevad ka, et pole päris see või tunnevad, et enam ei ole mõtet nii suurt raha millegi alla panna kui asi on ainult paberis. Samas kui kumbi pool ei soovi suuri pulmi, ei saa ma aru miks võib naisega lapsi saada, kuid naiseks ei kõlba võtta. Usun abielusse ning selle terviklikku tähendusse perekonna loomisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah, kui mees peale mitut aastat abielluda ei taha, siis tõenäoliselt ta vaikselt otsib kõrvale hiilimise võimalusi. Päris kohe lahku minna ei taha, sest see on liiga ebamugav aga kui võimalus (teine naine koos pinnaga), siis teevad vehkat, nii et sa ei saa arugi, kui kähku see käis.
Muidugi, inimese meel on muutlik, poolsunnitud abielu võib ka funkata, mõni mees lausa ootab, et naine näitaks, et tahab teda ja paneb kasvõi jõuga päitsed pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mind on alati hämmastanud, kuidas paljud naised peavad sageli lapsesaamist vähemsiduvaks kui abielu. Mõnikord see tõesti nii on aga see pole kaugeltki normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mõndadele on tähtis armastus, teistele abielu. Loen siit kuidas plaanitakse kaaslasest loobuda, kuna kaaslane ei taha abielluda. Esiteks, arvan, et need on tühipaljad sõnad ja ei lähe keegi niisama kiusu pärast kuhugi. (kui juba laps/ed ka olemas ja nö oma meeski ei soovi abielluda, kes siis niiväga uutest kandidaatidest sooviks lastega niasega abielluda) Olulisem on aga see, et kui sellised minekumõtted peas, siis armastust seal pole. [/tsitaat]

Samahästi tundub mulle, et kui ikka mees kategooriliselt abielu vastu on, siis armastust seal pole. Armastuseta perre ei tohiks lapsed sündida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.02 20:47; 26.02 20:52; 26.02 20:54; 27.02 06:54; 27.02 13:22; 27.02 18:34; 01.03 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas kellelgi on olnud nii, et mees on suhte algul teinud ettepaneku (esimese 6 kooselukuu jooksul) ja naine ei ole valmis olnud (nagu mina). Aga nüüüd on ca 2 aastat möödas ja kõik see abielujutt on soiku jäänud, ehkki olen saanud ka ühe nö. kihlasõrmuse. Kui aga mingis kontekstis ütlesin mehele, et me pole ju abikaasad, vaid elukaaslased, siis mees arvas, et mis vahet seal on. No ma ütlesin, et minu jaoks on suur vahe. Mees siis jälle, et sina arvad nii, ja see sinu arvamus. No mis mulje teile, kallid kogemustega käod, jääb, kas mees siis nüüd ongi seda meelt, et pole mõtet abielluda, nagunii kooselu käes? Ja veel seda ka, et meile kummalegi ei oleks see esimene abielu. Abielu on aga mulle väga tähtis, ilma selleta ei taha küll leppida… Palun kogemusi![/tsitaat]

Issand jumal. Võta end kokku ja ütle, et sina näed end tulevikus ainult abielus ja lastega ja kui mees ei taha lapsi või ei taha abielluda, siis õelgu kohe ja sa ei raiska oma aega temaga, sest EI OLE MÕTET olla koos inimesega, kellega tuleviku plaanid ei kattu! Sa ei jää nooremaks.
Ja kuna te 2a koos olnud, ütle, et tahad 2013 suvel abielluda. Selleks ajaks 3a koos olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina põlgasid ise mehe ära, miks peaks ta ennast veelkord lolliks tegema? Seekord on sinu kord ettepanek teha või elada nii edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sina põlgasid mehe poolse ettepaneku ära, siis miks sa üldse arvad, et ta peaks teist korda ettepaneku tegema. Mina ka olen seda meelt, et nüüd oleks viisakas sinupoolne initsiatiiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 16:28; 27.02 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minule on abielu tähtis,elukaaslane tegi samuti esimesel tutvumisaastal abieluettepaneku,korraldas veel oma kodus suure kihlumispeo jne.Sel korral ma ütlesin,et ma ei ole veel valmis,ma tahan sind tundma õppida.Nüüd kui oleme juba koos olnud kaua,siis tunnen enda sees et ma tõepoolest tahan temaga abielluda,olen talle vihjeid ka jätnud,nt.eile õhtul kopeerisin arvuti töölauale mõned pulmakleidi pildid jne.Kuid ise ma peale muudmoodi käima ei hakka,minu jaoks on tähtis et see tuleks suure üllatusena,nagu esimene ettepanek.[/tsitaat]

Minu mees on mulle küll öelnud, et mehed ei saa nendest naiste poolt tehtud \”ilmselgetest\” vihjetest aru. SNeid sinu pulmakleidi pilte võib tõlgendada sadat erinevat moodi. Kõige tõenäolisemalt mõtleb mees, et näe naine vaatab netist naiste asju: nunnusid kasse, koeri, pulmakleite ja muud taolist, umbes, nagu mees jätaks sulle vaatamiseks pildid jalgpallist. Mida sa sellest järeldad : kas teda lihtsalt huvitab jalgpall, kas ta tahab hakata trennis käima, kas ta uurib, mis tulemused ta parima sõbra tiim meistrivõistlustel sai jne. Tõlgendusviise on sadu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 16:28; 27.02 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Samahästi tundub mulle, et kui ikka mees kategooriliselt abielu vastu on, siis armastust seal pole. Armastuseta perre ei tohiks lapsed sündida.[/tsitaat]

mina arvan ka, et kui mees ytleb, et mina kyll kunagi 100 % ei abiellu siis ta tegelikult ei armasta naist. ja kui pidu toesti ei taha siis registreerida voiks ju ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 16:51; 27.02 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tahtis abielluda – tema tahtis. Kui ma aga siis teda ühel päeval Perekonnaseisuametisse kutsusin, avaldusi sisse andma, oli ta äärmiselt üllatunud 🙂 Abiellutud siiski saime …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Samahästi tundub mulle, et kui ikka mees kategooriliselt abielu vastu on, siis armastust seal pole. Armastuseta perre ei tohiks lapsed sündida.[/tsitaat]

mingite kolmandate isikute juures sõlmitud leping tõestab armastust?! oh issand issand…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 19:08; 26.02 22:20; 27.02 17:34; 27.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mingite kolmandate isikute juures sõlmitud leping tõestab armastust?! oh issand issand…[/tsitaat]

Kolmandad isikud ei puutu asjasse. Kui partner pole valmis täitma minu suurimat soovi, teda ei häiri, et abielu on mulle tähtis, siis ta mind ei armasta.
Kui mina kedagi armastan, olen ma valmis talle kuu ja tähed taevast alla tooma, rääkimata siis nii lihtsalt asjast, millest endal pealegi ükskõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.02 20:47; 26.02 20:52; 26.02 20:54; 27.02 06:54; 27.02 13:22; 27.02 18:34; 01.03 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ühinen ka klubiga. Koos elanud juba 13a. Täna neid abieluteemaid lugedes tekkis nii suur trots elukaaslase vastu. Kui sündis 1. laps, olin suure surmaga nõus, et laps saab tema perek. nime. Lubas, et küll me lõpuks abiellume. Aga nüüd, kui olen teema üles võtnud, et saa ta aru, milleks see paber, vahet ju pole. Olen samamoodi nagu eelkõnelejad mõelnud, et kui mulle on oluline ja talle ükskõik, siis miks ei või registreerimas ära käia? Talle ei meeldi see õnnepalee, et nagu tola kõnni seal kõigi ees. Samamoodi saab seda ka notari juures vormistada ju!
Olen kuulnud, et kui laps saab 10a võib ta ise otsustada, millise perekonnanime valib. Vanim laps praegu 8a. Niiet võtan äärmuslikud meetmed kasutusele. Härrale on vastuvõetamatu, et laps ei ole tema nimega aga mulle on vastuvõetamatu olla peres keegi suvaline X nimega! Tal oli aega rohkem, kui 8a seda olukorda parandada, nüüd \”parandan\” seda mina omamoodi. Krdi mehed, ma ütlen, mökudekari![/tsitaat]

vaene mees kui tana koju saabub toolt 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 16:51; 27.02 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kolmandad isikud ei puutu asjasse. Kui partner pole valmis täitma minu suurimat soovi, teda ei häiri, et abielu on mulle tähtis, siis ta mind ei armasta.
Kui mina kedagi armastan, olen ma valmis talle kuu ja tähed taevast alla tooma, rääkimata siis nii lihtsalt asjast, millest endal pealegi ükskõik.[/tsitaat]

kuidas ei puutu? kui niisama üksteisele pühendumisest ja armastuse avaldusest ei piisa, vaid tuleb selle jaoks veel ametlik allkiri anda ja kellelgi kolmandal end paari panna?!
tea, et kui kedagi armastatakse, siis ei sunnita seda inimest tegema asju, mida ta teha ei soovi. sa eksid ikka sügavalt, kui arvad, et sõrmus ja allkiri kuskil paberil ongi armastus. kui ma mees oleks, siis ma juba kiuste sellise jura pärast ei abielluks ühegi naisega, kes mulle sellise jahuga ajudele käiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 19:08; 26.02 22:20; 27.02 17:34; 27.02 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kolmandad isikud ei puutu asjasse. Kui partner pole valmis täitma minu suurimat soovi, teda ei häiri, et abielu on mulle tähtis, siis ta mind ei armasta.
Kui mina kedagi armastan, olen ma valmis talle kuu ja tähed taevast alla tooma, rääkimata siis nii lihtsalt asjast, millest endal pealegi ükskõik.[/tsitaat]Kui partner pole valmis täitma minu suurimat soovi, teda ei häiri, et abielu ei ole mulle tähtis, siis ta mind ei armasta.
Kui mina kedagi armastan, olen ma valmis talle kuu ja tähed taevast alla tooma, rääkimata siis nii lihtsalt asjast, millest endal pealegi ükskõik.
Kuidas kõlaks partrneripoolne, teistpidine vaatenurk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mõistust peale 2 kuulist tutvust abieluettepaneku peale jah öelda 🙂 ja 1,5 a peale tutvust ka abiellusime. Samas ei ole meil sõrmuseid, kui aasta tagasi tundsin, et võiks midagi ilusat olla sõrmes küll, siis mees vastas, et oleme nii kaua õnnelikult koos olnud, et ta kardab nüüd midagi ära rikkuda. Sõrmuseid ei ole ja olen ikka õnnelik, enam ei tunne ka, et vaja oleks. Sama nimi on ja pere on ja superabikaasa on.

Seega naised, tõesti ka minu nõuanne on olla julge ja kui mees ikka meeldib jaaaa kohe ära öelda!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naljakas, minule on just ülioluline sõrmust kanda ja kindlasti, et ka mees seda teeks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui partner pole valmis täitma minu suurimat soovi, teda ei häiri, et abielu ei ole mulle tähtis, siis ta mind ei armasta.
Kui mina kedagi armastan, olen ma valmis talle kuu ja tähed taevast alla tooma, rääkimata siis nii lihtsalt asjast, millest endal pealegi ükskõik.
Kuidas kõlaks partrneripoolne, teistpidine vaatenurk?[/tsitaat]

Oma kõige kallima inimesega mitte mingil juhul abiellumine kui suurim soov ja unistus? Väga imelikult kõlab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.02 20:47; 26.02 20:52; 26.02 20:54; 27.02 06:54; 27.02 13:22; 27.02 18:34; 01.03 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain abieluettepaneku 3 kuud peale suhte algust, abiellusime 11 kuud peale kihlust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti abieluettepanek 9 kuud peale suhte algust. Siis ei olnud mina nõus – olin liiga noor ja ei näinud võimalust, et saaksime unistuste pulmi rahaliselt lubada. Leppisime kokku, et ootame. Ja ootame siiani – 12 aastat. Hetkel tahaksime mõlemad abielluda, aga meile ei sobi vaid registreerimine. Tahaksime mõlemad kena pulmapidu. Ja selleks hetkel ikkagi rahalised võimalused puuduvad. Me ei taha leppida mingi pooliku unistuse realiseerimisega – siis jääks ju midagi ikkagi hinge kripeldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted jälle see abieluettepanek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.