Esileht Koolilaps Jälle täid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Jälle täid

Täidest on siin 100x juttu olnud aga kuna “hooaeg” jälle algab, siis palun jagage oma kõikvõimalikke ja võimatuid nippe. Mulle tundub, et see šampoon neid ei tapa. Elektrikamm ka ei tapa. Jah, pesin ära kõik riided, voodiriided ja panin juuksekummid/kammid paariks päevaks sügavkülma. Aga loomakesed on tagasi. Värvin lapsel pea ära? Teen sirgendajaga üle?
Mida veel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 14:10; 12.09 15:14; 12.09 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektrikamm tapab küll. Lihtsalt kammi ikka nädal järjest…siis nädal vahet ja jälle kammi jne.

Kui nad kuskil liikvel on, siis sina saad oma lapse pea puhtaks aga ta saab(sai) lihtsalt uue nakkuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ok, siis hakkame sellega igal hommikul ja 6htul kammima. ma nii v2sinud nendest t2idest. äkki koolist või trennist uued elanikud peas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 14:10; 12.09 15:14; 12.09 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tingud ikka nopid ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nopin. Karvhaaval küüntega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 14:10; 12.09 15:14; 12.09 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

shampoon ei tapagi neid. paremad on need juustesse pihustatavad vedelikud ja siis peab ka kindlasti vähemalt 2x tõrjet tegema. esimesel korral saab enamuse kätte ja kindlasti nokib 99% tingudest ka välja, aga 7 päeva pärast tuleks uus tõrje teha (koos suure koristusega). edasi siis juba vaadata kas saadi elukatest lahti.
kui neid apteegi mökse kasutada ei taha, siis tegelikkuses tavaline oliivõli aitab ka. lihtsalt paar korda peab lapsel juuksed õliga üle valama ja sama moodi kammima ja nokkima. täid/tingud hingavad kehapinnaga ja õli ummistab ja takistab hingamist. edasi nagu ikka kammida, kammida ja veelkord kammida. hea abivahend on kuum föön, millega korralikult juukseid fööniteda. kuumus hävitab tinge ja väga edukalt. aitavad ka sirgendajad. häid täikamme saab lemmikloomapoest (looma kirbu ja täikammina müügis).
ökopoodides leiab veel mingeid teepuuõliga shampoone, mis on täisid tõrjub ehk siis ennetusvahend. kui enda laps puhtaks saadud, siis shampooni kasutada ja teoorias peaks teepuuõli täidele ebameeldiv olema ja neid eemale hoidma.
aga kindlasti koolis/trennis kisa tõsta, et kõik vanemad korraliku täitõrje teeks. muidu jääbki see ringiratast üksteise nakatamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka lasteaias täid ja vaatasin igal hommikul hirmuga, kuidas pannakse laste riided kõik puntrasse üksteise vastu kokku. Linasid ei vahetatud, mõnikord pandi võõrasse voodisse magama. No lootusetu sellisel viisil neist lahti saada. Minu lapsel õnneks on lühikesed juuksed ja asi on lihtsam, aga iga päev ajasin neid tinge taga mitu nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan ennetavat šampooni. Muidugi võib juhus olla aga iga kord, kui on lasteaiast infot tulnud, et täid levivad oleme seda kasutanud ning kumbki laps pole veel täisid koju toonud.

Meil selline http://ecokids.ee/shop/prevent-sampoon-225ml/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil kammiga selline kogemus, et täi peab täpselt kahe pii vahel olema vähemalt 10-15 sekundit ja alles siis sureb. Kuidas aga siis pikki juukseid kammides täpselt seda õiget hetke tabada? Ühesõnaga ei olnud sellest kammist absoluutselt mingit abi. Paranit lahus jätab pikad juuksed rasvaseks ja pärast läheb aega mitu pesu, et seda mineraalõli juustest välja pesta. Paranit shampooniga pestes jäid juuksed pärast pesu väga ilusaks ja siidiseks, aga ei julge veel hõisata, et kas saime nendest satikatest ka lõplikult lahti. Igatahes 1x ei olnud piisav ja teisel korral siis konkreetselt juba vaatasin, et kui kaua aega läheb, et shampooniga kokku puutunud täi enam ei liigutaks: test kahe elukaga näitas, et üks lõpetas liigutamise u. 5 minuti pärast, teine oli eriti visa ja läks aega vähemalt 10 minutit. Igatahes soovitaksin seda isegi veidi pikemalt peas hoida, kui pakendil kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasutanud me mingeid imenippe.

Tänapäeval on VÄGA kerge täidest-tingudest kiiresti ja mugavalt vabaneda!

1. Apteegist ostsin Hedrin – lahust.

2. Kuivadele juustele kandsid kõik pereliikmed.

3. 1 tund oli lahus peas, samal ajal vahetasime kogu pere pesu, kõigile vahetasime uue voodipesu, pluss mees tegi tavalisest hoolikama üldpuhastuse eluruumides.

4. 1 tunni pärast läksime kõik duši alla ja pesime oma pead tavašampooniga puhtaks.

5. 1 nädala möödudes kordasime igaks juhuks protseduuri.

Ei pidanud ma oma pikki juukseid värvima, lõikama ega täikammitama, ka mehel jäi habe ja lapsel ta soeng alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täidest on siin 100x juttu olnud aga kuna “hooaeg” jälle algab, siis palun jagage oma kõikvõimalikke ja võimatuid nippe. Mulle tundub, et see šampoon neid ei tapa. Elektrikamm ka ei tapa. Jah, pesin ära kõik riided, voodiriided ja panin juuksekummid/kammid paariks päevaks sügavkülma. Aga loomakesed on tagasi. Värvin lapsel pea ära? Teen sirgendajaga üle?
Mida veel?

ma muideks vahetaks kooli kui koguaeg klassis täide probleem oleks. Mul lapsed juba seitsmendas ja pole never sellist probleemi olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täidest on siin 100x juttu olnud aga kuna “hooaeg” jälle algab, siis palun jagage oma kõikvõimalikke ja võimatuid nippe. Mulle tundub, et see šampoon neid ei tapa. Elektrikamm ka ei tapa. Jah, pesin ära kõik riided, voodiriided ja panin juuksekummid/kammid paariks päevaks sügavkülma. Aga loomakesed on tagasi. Värvin lapsel pea ära? Teen sirgendajaga üle?
Mida veel?

ma muideks vahetaks kooli kui koguaeg klassis täide probleem oleks. Mul lapsed juba seitsmendas ja pole never sellist probleemi olnud

Minu lapsed ühes eesti edetabeli eesotsas olevatest koolidest ja mõlema lapse klassides on olnud täiprobleem ning rohkem kui üks kord. Selle pärast küll kooli vahetama ei hakka, samas oleks oodanud küll kooli poolsemat varasemat teavitust, mitte stiilis “x klass on sellega juba mitu kuud maadelnud”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On peresid, kus saadetakse täidega lapsed südamerahuga kooli ja lasteaeda, isegi kui teatakse, et on täid peas, paraku.
Šampoon ei tapa tinge, seega mõttetu ost, kõik muu tunniks pähe jäetav aga aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Jälle täid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.