Esileht Ajaviite- ja muud jutud jälle Tallinki kinkekaardid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: jälle Tallinki kinkekaardid

Postitas:
Kägu

Reis ammu bronnitud ja kohe minek. Bronnisin telefoni teel ja mainisin ka seal, et yks kaart on enda ja teine isa oma(tema kaasa ei tule). Öeldi, et kõik ok ja raha ka makstud. Nyyd hakkasin , aga jälle kartma, et äkki sadamas kysitakse kaarte. Mul isa omad kyll enda käes, kuid nimi ju erinev. Äkki ei lastagi laevale:(( lohutage mind palun ;(

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: jälle Tallinki kinkekaardid

Tallinki kaartidel ju enamasti ei ole nime peal, kelle oma see on. Vaata üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on veel üks ära anda, kui kellelgi vaja peaks olema:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

kaarte küsitakse sadamas tõesti, aga nime seal ju pole peal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kliendikaardil ju on. enda oma saan esitada, aga teise bronni jaoks on isa kaart.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus Su kliendikaart asub? Kui Tallinnas võibolla oleksingi huvitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei küsi keegi kohapeal kaarte.. tehke self check in masinas näiteks

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei ksüita MITTE kliendikaarte vaid ikka kinkekaarte! Need on vaja kaasa võtta! Ma käisin ka nii, et üks oli minu ja teine õe oma, aga nad ei tunne huvi kassas, et kelle oma see kinkekaart täpselt on. Pidin ütlema ainult enda nime ja teise inimese nime, kellele bronnid olid tehtud ja kinkekad andma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on veel üks ära anda, kui kellelgi vaja peaks olema:)[/tsitaat]Kui sul see tõesti niisama seisma jääb, siis oleks huvitatud küll. Rootsi ei läheks – pole raha ega aegagi. Aga mul töötab ema Soomes, temale oleks küll üks sooduspilet tõeline kingitus 🙂 Mulle saab kirjutada win.tex@mail.ee

Please wait...
Postitas:
donna-anna

[tsitaat]Ei küsi keegi kohapeal kaarte.. tehke self check in masinas näiteks [/tsitaat]Aga minu mehel just nädalavahetusel Soome poolel küsiti. Enne pole küsitud ei Tallinnas ega ka Helsingis. Tea, miks nüüd kontrtollima hakati? Ja self-check-inis ei saa teha pileteid, mille eest on tasutud kinkekaardiga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kliendikaardil ju on. enda oma saan esitada, aga teise bronni jaoks on isa kaart.
[/tsitaat]
Kliendikaarte ehk Club One kaarte saad esitada ühe check-ini kohta ikka ainult ühe ja enda oma. Kui sul endal on see kaart olemas, milleks üldse tegite kaks broneeringut kahe erineva kliendinumbriga? Meil näiteks on mehega ühe ja sama numbriga kaardid, st mehel on minu kaardi lisakaart ja punke kogume ühele kontole.
Kinkekaartide esialgsed omanikud ei huvita kedagi, nõutakse vaid, et check-ini tehes oleks kinkekaart enne näidata, kui küsitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime Rootsis dets. lõpul jõulukinkekaardiga, kruiisil. Tegime masinas ise check-in. Muidu poleks vist laevale saanudki, sest check-in järjekorrad olid nii pikad ja me olime \”vaid\” tund enne laeva väljumist sadamas. Keegi kinkekaarti näha ei küsinud, kuigi see oli kaasas.

Please wait...
Postitas:
segasumma

Milline kinkekaart Sul on? Kinkekaarte ja nende tingimusi on palju erinevaid. Kui kaart on koodiga VIP BRONZE, SILVER või GOLD, siis neid võib ka edasi anda ja reisival isikul ei pea olema ClubOne kliendikaarti.
Teinekord soovitan sellises küsimuses pöörduda ikka Tallinki poole – muidu küsid perekoolis nõu, igaüks vastab sulle oma äranägemise järgi ja lõpuks avastadki sadamas, et ei saagi reisile. Milleks riskida oma reisiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks moderaator osad vastused on ära kustutanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]donna-anna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Aga minu mehel just nädalavahetusel Soome poolel küsiti. Enne pole küsitud ei Tallinnas ega ka Helsingis. Tea, miks nüüd kontrtollima hakati? Ja self-check-inis ei saa teha pileteid, mille eest on tasutud kinkekaardiga![/tsitaat]

Saab ikka. Maksad netis bronni tehes sadama- ja kütusemaksud ära ja sadamas sisestad masinasse ainult bronni numbri (või tõmbad Club One kaardi läbi masina) ning see köhib sulle pardakaardid välja. Pole vaja kassasse ronida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kaarte küsitakse sadamas tõesti, aga nime seal ju pole peal. [/tsitaat]

minul võeti kinkekaart juba reisi broneerides ja selle eest makstes stockmanni tallinki klienditeeninduses ära

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]miks moderaator osad vastused on ära kustutanud?[/tsitaat]

jqah huvitav

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

minul võeti kinkekaart juba reisi broneerides ja selle eest makstes stockmanni tallinki klienditeeninduses ära[/tsitaat]Miks sa üldse klienditeenindusse läksid broneerima ja maksma – nii on ju kallim. Ikka online tee seda, siis on lisatasudeta.

Please wait...
Postitas:
vahtra_leht

milleks sa kasutasid isa kliendikaarti kui lähed reisile kinkekaartitega?
Tegelikult on jah nii, et isa klinedikaarti ei saa kasutada broneeringus kus isa ise ei ole reisija. Selleks ei pea nad sult mitte mingit kaarti küsima vaid nad näevad kohe broneeringus, et isa nimi sealt puudub aga kaart on. Sellest võib 80% tulla jama. Imelik, et sul üldse nii broneerida lasti.
Tõesti ehk õnnestub kui maksad enne ära ja sadamas ted self check-ini.

Edu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa üldse klienditeenindusse läksid broneerima ja maksma – nii on ju kallim. Ikka online tee seda, siis on lisatasudeta.[/tsitaat]

Eelregistreerimistasu võetakse VAID siis, kui kohe ei maksa. Meie bronnisime ka Stocki kassas, maksime kohe need sadamamaksud ka ära ja kõik. Kinkekaart võeti ka seal ära. Muideks, kui tahetakse kajutikategooriat punktide eest tõsta, siis seda saabki vaid kassas teha, onlines ei saa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
maiiii

Me käisime ka enne jõule ja meilt nõuti kinkekaarti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Eelregistreerimistasu võetakse VAID siis, kui kohe ei maksa. Meie bronnisime ka Stocki kassas, maksime kohe need sadamamaksud ka ära ja kõik. Kinkekaart võeti ka seal ära. Muideks, kui tahetakse kajutikategooriat punktide eest tõsta, siis seda saabki vaid kassas teha, onlines ei saa.[/tsitaat]
Online’is maksad samuti kohe ja saab ka kajutikategooriat tõsta. Kohe broneeringu alguses tuleb panna linnuke vastavasse kasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Online’is maksad samuti kohe ja saab ka kajutikategooriat tõsta. Kohe broneeringu alguses tuleb panna linnuke vastavasse kasti. [/tsitaat]

Boonuspunktide eest kajutikategooria tõstmise võimalust seal pole. Raha eest saab.

Please wait...
Postitas:
donna-anna

Mismoodi te siiski saate teha self check-ini kui olete reisi eest maksnud netis kinkekaardiga?? Mul mees on mitu korda nendega reisinud Soome vahet. Kuni möödunud laupäevani ei küsitud kassas kordagi kinkekaarti, nüüd siis küsiti. On ka korduvalt proovinud teha enne laevale minekut aparaadis check-ini, aga ei saa – ütleb, et broneeringut pole vms. ja kassas saab selgituse, et kuna reis on bronnitud ja tasutud kinkekaardiga, siis seepärast ei saagi masinast pardakaarti kätte :(( hea meeelga kasutaks ju seda võimalust, kuna nüüd on meil selline juhus, et on olemas kinkekaardi id-nr, aga kaart on siin eestis, kodus. unustas, vana udu:(( Kas teda ei lasta nüüd helsingis laeva?

Please wait...
Postitas:
pilliroog

[small]donna-anna kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mismoodi te siiski saate teha self check-ini kui olete reisi eest maksnud netis kinkekaardiga?? Mul mees on mitu korda nendega reisinud Soome vahet. Kuni möödunud laupäevani ei küsitud kassas kordagi kinkekaarti, nüüd siis küsiti. On ka korduvalt proovinud teha enne laevale minekut aparaadis check-ini, aga ei saa – ütleb, et broneeringut pole vms. ja kassas saab selgituse, et kuna reis on bronnitud ja tasutud kinkekaardiga, siis seepärast ei saagi masinast pardakaarti kätte :(( hea meeelga kasutaks ju seda võimalust, kuna nüüd on meil selline juhus, et on olemas kinkekaardi id-nr, aga kaart on siin eestis, kodus. unustas, vana udu:(( Kas teda ei lasta nüüd helsingis laeva?[/tsitaat] sama küsimus mul, kas oskab ehk keegi vastata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] boonuspunktide eest kajutikategooria tõstmise võimalust seal pole. Raha eest saab.[/tsitaat]On küll. Saad valida, kas tõstad kategooriat raha eest, raha + boonuspunktide eest või boonuspunktide eest. Vastavasse kasti paned linnukese ja hakkad siis broneerima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On küll. Saad valida, kas tõstad kategooriat raha eest, raha + boonuspunktide eest või boonuspunktide eest. Vastavasse kasti paned linnukese ja hakkad siis broneerima. [/tsitaat]

Vaatan mis ma vaatan, aga mingit kasti ma küll kuskil ei näe..

Please wait...
Postitas:
segasumma

On küll. Saad valida, kas tõstad kategooriat raha eest, raha + boonuspunktide eest või boonuspunktide eest. Vastavasse kasti paned linnukese ja hakkad siis broneerima. [/tsitaat]

Kui selle valid, siis saadki kajuti raha ja boonuspunktide eest. Eeldan aga, et inimene tahaks kajutit kinkekaardi ja boonuspunktide eest. Küsimus on summas – kinkekaardiga tuleb ka raha maksta, aga vaid 10¤ inimene. Eelpoolnimetatud valikut tehes on makstav summa aga tunduvalt suurem. Palun ärge seda küll valige, kui kinkekaardiga broneerite.

Õigus oli sellel, kes ütles, et boonuspunktide eest saab ClubOne kinkekaardiga kajutikategooriat tõsta vaid esindustes või klienditeeninduse kaudu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]segasumma kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kui selle valid, siis saadki kajuti raha ja boonuspunktide eest. Eeldan aga, et inimene tahaks kajutit kinkekaardi ja boonuspunktide eest. Küsimus on summas – kinkekaardiga tuleb ka raha maksta, aga vaid 10¤ inimene. Eelpoolnimetatud valikut tehes on makstav summa aga tunduvalt suurem. Palun ärge seda küll valige, kui kinkekaardiga broneerite.

Õigus oli sellel, kes ütles, et boonuspunktide eest saab ClubOne kinkekaardiga kajutikategooriat tõsta vaid esindustes või klienditeeninduse kaudu.[/tsitaat]
Ei, sa ei saanud aru. See broneerimissüsteem võimaldab oma misiganes valitud paketti upgrade’ida kas rahaga, raha + boonuspunktidega (kui punkte pole piisavalt) või siis ainult punktidega. Oma koodi sisestad ikka selleks ettenähtud kohta ja selle allahindluse saad pärast seda, kui oled koodi sisestanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suudab keegi seletada, milleks neid kinkekaarte näha küsitakse? Läksin ka laevale, olin oma kinkekaardi koodiga reisi broneerinud ja siis tädi check-in-is küsib seda näha. Kuna ma kaarti kaasa ei võtnud, siis küsisin, et mis siis nüüd saab? Tädi vastas, et sellisel juhul ei saa ta mind soodushinnaga laevale lubada. No hästi, palju siis juurde tuleb maksta, küsisin. Tädi vaatab mulle hea näoga otsa ja ütleb: ma luban teid laevale. Milleks siis see kaardikontroll üldse?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud jälle Tallinki kinkekaardid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.