Esileht Ajaviite- ja muud jutud jälle Tallinki kinkekaardid

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: jälle Tallinki kinkekaardid

Postitas:
Kägu

RE: jälle Tallinki kinkekaardid

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suudab keegi seletada, milleks neid kinkekaarte näha küsitakse? [/tsitaat]
Selleks, et kaardiomanik ropu raha eest seda koodi seitsmele sõbrale ei lekitaks ja nood siis kõik poolmuidu sõita ei saaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Käoline

Oskab keegi öelda, kas boonuspunkte saab siis ka kajuti muutmiseks kasutada, kui kinkekaarti pole? Ei pea silmas boonusreisi. Tallinki lehel nagu oleks see kirjas, aga kajuti tõstmiseks vajalikke punkte pole näidatud. Boonusreiside puntid on, aga ka vaid mai lõpuni.

Please wait...
Postitas:
anni187

Huvitav, me käisime Rootsis ja meil küll keegi kinkekaarti näha ei tahtnud. Kaasas oli igaksjuhuks küll, aga vaja ei läinud..

Ja minuarust peaks sellest küll piisama kui sul see club one kaart olemas, mis sest et isa oma.
Samas ma ei saa aru miks sa mõlemat bronni siis enda kaardiga ei teinud?? Ega seal ju pole mingit limiiti, et aint ühe bronni korraga saad teha 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei viitsinud tervet teemat lugeda ja täpselt ei saanud ka aru, milles asi, mul on ära anda VIP BRONZE kinkekaart, sai ise juba detsembris käidud ja enam ei plaani. Kaart kehtib kuni 31.01, ehk siis kohe läbi. Kui vaja võin anda, kirjuta: ga.kalliga@mail.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]donna-anna kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mismoodi te siiski saate teha self check-ini kui olete reisi eest maksnud netis kinkekaardiga?? Mul mees on mitu korda nendega reisinud Soome vahet. Kuni möödunud laupäevani ei küsitud kassas kordagi kinkekaarti, nüüd siis küsiti. On ka korduvalt proovinud teha enne laevale minekut aparaadis check-ini, aga ei saa – ütleb, et broneeringut pole vms. ja kassas saab selgituse, et kuna reis on bronnitud ja tasutud kinkekaardiga, siis seepärast ei saagi masinast pardakaarti kätte :(( hea meeelga kasutaks ju seda võimalust, kuna nüüd on meil selline juhus, et on olemas kinkekaardi id-nr, aga kaart on siin eestis, kodus. unustas, vana udu:(( Kas teda ei lasta nüüd helsingis laeva?[/tsitaat]

Ma ei käi kunagi kassas- alati teen selfis. Maksad netis ära(no need sadama- ja kütusemaksud), saad meilile bronni kinnituse. Selle lehe ülaservas on bronni number ja mingi salakood. Need võid aparaati sisestada. Või tõmbad selfi masinast clube one kaardi läbi ja ta leiab ise bronni ning annab vastavad pardakaardid. Minul on alati toiminud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
donna-anna

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selleks, et kaardiomanik ropu raha eest seda koodi seitsmele sõbrale ei lekitaks ja nood siis kõik poolmuidu sõita ei saaks. [/tsitaat]seitsemele ei saa ju jagada – kui kord on kühe koodiga reis ostetud, siis rohkem seda ju kasutada ei saa!

Please wait...
Postitas:
donna-anna

[tsitaat] [small]donna-anna kirjutas:[/small]

Ma ei käi kunagi kassas- alati teen selfis. Maksad netis ära(no need sadama- ja kütusemaksud), saad meilile bronni kinnituse. Selle lehe ülaservas on bronni number ja mingi salakood. Need võid aparaati sisestada. Või tõmbad selfi masinast clube one kaardi läbi ja ta leiab ise bronni ning annab vastavad pardakaardid. Minul on alati toiminud.[/tsitaat]No see kehtib siis, kui on nö tavareis, ehk siis MITTE ostetud kinkekaardiga. Siis ei saa ju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see kehtib siis, kui on nö tavareis, ehk siis MITTE ostetud kinkekaardiga. Siis ei saa ju![/tsitaat]

Meie just tegime kinkekaardireisi check ini automaadis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
donna-anna

Meie just tegime kinkekaardireisi check ini automaadis.[/tsitaat]Helsingi liinil või Stocki liinil? ja kas eesti masinas või välismaal? minu mees väidab, et helsingi terminalis tema kinkekaaridga tehtud bronni kätte ei saa 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Helsingi liinil või Stocki liinil? ja kas eesti masinas või välismaal? minu mees väidab, et helsingi terminalis tema kinkekaaridga tehtud bronni kätte ei saa :([/tsitaat]

Kruiis tallinn-stockholm-tallinn.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see kehtib siis, kui on nö tavareis, ehk siis MITTE ostetud kinkekaardiga. Siis ei saa ju![/tsitaat]

Vahet pole, kuidas sa maksad- bronn on bronn!

Please wait...
Postitas:
donna-anna

Vahet pole, kuidas sa maksad- bronn on bronn![/tsitaat]No sel juhul ma ei saa aru, miks ei saa. Sest ka kassast öeldi, et kinkekaardiga ostetud reise masinast kätte ei saagi. Ja nüüd siin väidate, et teglikult saab. ja kui ma olen seal aparaadi ees ja see väidab mulle, et seda bronni pole… no siis tuleb välja, et osad saavad, osad mitte 🙁 Igatahes selgub siis laup, mis helsingi kassas saab. tegin mehele bronni kinkekaariga (tasusin loomulikutl sadamamaksud), aga kinkekaarti se on eestis. Saab näha, kas lubavad ikka laeva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No sel juhul ma ei saa aru, miks ei saa. Sest ka kassast öeldi, et kinkekaardiga ostetud reise masinast kätte ei saagi. Ja nüüd siin väidate, et teglikult saab. ja kui ma olen seal aparaadi ees ja see väidab mulle, et seda bronni pole… no siis tuleb välja, et osad saavad, osad mitte 🙁 Igatahes selgub siis laup, mis helsingi kassas saab. tegin mehele bronni kinkekaariga (tasusin loomulikutl sadamamaksud), aga kinkekaarti se on eestis. Saab näha, kas lubavad ikka laeva. [/tsitaat]

Ega siis check ini ei saagi ju mitu päeva varem teha, muidugi siis automaat näitab, et bronne pole.

Please wait...
Postitas:
donna-anna

Ega siis check ini ei saagi ju mitu päeva varem teha, muidugi siis automaat näitab, et bronne pole.[/tsitaat]Mismoodi mitu päeva varem??? Enne laevale minekut ta ikka masinast tahab pardakaarit saada. aga ei saa – kaart ütleb, et bronni pole. kassast aga saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mismoodi mitu päeva varem??? Enne laevale minekut ta ikka masinast tahab pardakaarit saada. aga ei saa – kaart ütleb, et bronni pole. kassast aga saab.[/tsitaat]

No sul on ju bronni number! Ja see salakood! Siis on ju broneeritud ega see süsteem ju niisama mingeid numbreid ei anna. Need sisestabki sinna masinasse.

Please wait...
Postitas:
donna-anna

No sul on ju bronni number! Ja see salakood! Siis on ju broneeritud ega see süsteem ju niisama mingeid numbreid ei anna. Need sisestabki sinna masinasse.[/tsitaat]jah, just need sisestabki. on seda juba kümneid kordi proovinud – ei saa piletiti kätte. iga kord, kui kassast selle kohta aru pärisb, saab vastuseks, et ega kinkekaardiga tehud bronne (ka makstud brnne) ei saagi aparaadist kätte. mismoodi see siis mõnel toimib ja mõnel mitte? noh, eks ta laup. proovib.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud jälle Tallinki kinkekaardid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.