Esileht Hobinurk Jälle TV3 ja MKR

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Jälle TV3 ja MKR

Postitas:

Ikka ja jälle tuleme sama teema juurde tagasi, mis paistab TV3-e mitte huvitavat ja Eesti kliendid neile ilmselgelt korda ei lähe. Nad on viimased MKR saated nii ära hekseldanud ja lühendanud, et halb vaadata. Originaalist ei ole peaaegu midagi alles, omasaadete reklaamid on pikad vahele pandud ja saadet on kõvasti lühendatud. Saade on nii absurdne, hinnangud on poolikud, pikad reklaamipausid on vahel ja saade on lõigutud nagu poolest lausest.
Nendega rääkimisest ei ole midagi kasu, kirjadele ei vasta ja neiuke telefonis küsib, et kas AINULT teie kaebate?? Originaalist on vähe alles ja kuidas nad lasevad niimoodi originaalist üle, et kõik on rikutud. Kas Viasat on omanikuna ülbeks läinud või jälle Eesti reklaamiosakond laseb montaazil suvalistes kohtades lõigata?

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 18:38; 23.07 18:44; 23.07 19:52; 23.07 20:02; 23.07 20:59; 24.07 11:23;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ah?
Mis saade?
Miks vaatad siis seda?

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 18:39; 23.07 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah?

Mis saade?

Miks vaatad siis seda?

Muidugi, laseme Rootsi teleomanikel koti pähe tõmmata ja lepime orjalikult jamaga mida meile kalli raha eest pakutakse. Turumajandus on vaba kui meile siin saasta ei pakuta, vaid kvaliteetset originaalsaadet. Miks ma peaks sellega leppima, mida praegu pakutakse?
Soovitan sul lugeda viimast H.Luige kirjutist ja saad aru, millest räägin.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 18:38; 23.07 18:44; 23.07 19:52; 23.07 20:02; 23.07 20:59; 24.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis MKR?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MKR Miljoner Kronor

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 18:56; 23.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arvad, et kui Perekooli teema teed, siis saab probleem või mis iganes selle teema mõte on, lahendatud? TV3 ja Perekool pole samad asjad.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 18:39; 23.07 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, kui teemapealkirja nähes saad juba enne teema avamist täpselt aru, millest teema räägib. JÄLLE.

Teemaalgataja, palun tee endale ja kõigile teistele teene ja ÄRA VAATA seda saadet ega telekanalit, millega sa rahul ei ole.

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 19:00; 23.07 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arvad, et kui Perekooli teema teed, siis saab probleem või mis iganes selle teema mõte on, lahendatud? TV3 ja Perekool pole samad asjad.

Ma eelmiste aastate teemadest mäletan, et ei piirdutud Perekoolis hädaldamisega, kirjad saadeti ikka Rootsi peakontorisse ja Austraalia Seven Networki. Kui midagi ei juhtunud, ju siis sarja omanikud ei hooli või siis on TV3-l luba nii teha olemas.

Lahtiütlus: minu arvamus ainult, mis ei pretendeeri tõele.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 18:56; 23.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja arvad, et kui Perekooli teema teed, siis saab probleem või mis iganes selle teema mõte on, lahendatud? TV3 ja Perekool pole samad asjad.

Ma eelmiste aastate teemadest mäletan, et ei piirdutud Perekoolis hädaldamisega, kirjad saadeti ikka Rootsi peakontorisse ja Austraalia Seven Networki. Kui midagi ei juhtunud, ju siis sarja omanikud ei hooli või siis on TV3-l luba nii teha olemas.

Lahtiütlus: minu arvamus ainult, mis ei pretendeeri tõele.

Muudeti ära peale Austriaaliasse kaebamist ja reklaam tõmmati kokku, kuna ületas Eesti reklaamiseadust, mis määrab kui palju tohib ühes tunnis reklaami näidata.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 18:38; 23.07 18:44; 23.07 19:52; 23.07 20:02; 23.07 20:59; 24.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, kui teemapealkirja nähes saad juba enne teema avamist täpselt aru, millest teema räägib. JÄLLE.

Teemaalgataja, palun tee endale ja kõigile teistele teene ja ÄRA VAATA seda saadet ega telekanalit, millega sa rahul ei ole.

Huvitav suhtumine, et kui telekanal ei paku originaali milleks nad on kohustatud, siis mina pean kõrvad lonti laskma ja sellega leppima? Miks TV3 ei võiks saate korda teha ja näidata nii nagu peab saateid? Miks peab iga kord kirjutama saate originaali omanikule, et TV3 siin liigutama hakkaks? Miks nad ei või kõiki hooaegu nii näidata, nagu need on Austriaalias toodetud?

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 18:38; 23.07 18:44; 23.07 19:52; 23.07 20:02; 23.07 20:59; 24.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, kui teemapealkirja nähes saad juba enne teema avamist täpselt aru, millest teema räägib. JÄLLE.

Teemaalgataja, palun tee endale ja kõigile teistele teene ja ÄRA VAATA seda saadet ega telekanalit, millega sa rahul ei ole.

Huvitav suhtumine, et kui telekanal ei paku originaali milleks nad on kohustatud, siis mina pean kõrvad lonti laskma ja sellega leppima? Miks TV3 ei võiks saate korda teha ja näidata nii nagu peab saateid? Miks peab iga kord kirjutama saate originaali omanikule, et TV3 siin liigutama hakkaks? Miks nad ei või kõiki hooaegu nii näidata, nagu need on Austriaalias toodetud?

Ma ei tea, ma ei vaata telekat, seega ma ei oska ette kujutada, milles su probleem on.

+1
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 19:00; 23.07 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, kui teemapealkirja nähes saad juba enne teema avamist täpselt aru, millest teema räägib. JÄLLE.

Teemaalgataja, palun tee endale ja kõigile teistele teene ja ÄRA VAATA seda saadet ega telekanalit, millega sa rahul ei ole.

Huvitav suhtumine, et kui telekanal ei paku originaali milleks nad on kohustatud, siis mina pean kõrvad lonti laskma ja sellega leppima? Miks TV3 ei võiks saate korda teha ja näidata nii nagu peab saateid? Miks peab iga kord kirjutama saate originaali omanikule, et TV3 siin liigutama hakkaks? Miks nad ei või kõiki hooaegu nii näidata, nagu need on Austriaalias toodetud?

Jah aga tv programmi nägemine ei olegi põhiseaduslik kodanikuõigus. See on eraettevõtte pakutav teenus ja sina kui klient otsustad, kas sa soovid nende pakutud programmi vaadata või mitte.
Kui sa kahtled nende omaprogrammi mahu väiksuses siis saada märgukiri Tehnilise Järelvalve Ametile ja nad siis hakkavad teemat menetlema vajadusel.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, kui teemapealkirja nähes saad juba enne teema avamist täpselt aru, millest teema räägib. JÄLLE.

Teemaalgataja, palun tee endale ja kõigile teistele teene ja ÄRA VAATA seda saadet ega telekanalit, millega sa rahul ei ole.

Huvitav suhtumine, et kui telekanal ei paku originaali milleks nad on kohustatud, siis mina pean kõrvad lonti laskma ja sellega leppima? Miks TV3 ei võiks saate korda teha ja näidata nii nagu peab saateid? Miks peab iga kord kirjutama saate originaali omanikule, et TV3 siin liigutama hakkaks? Miks nad ei või kõiki hooaegu nii näidata, nagu need on Austriaalias toodetud?

Ma ei tea, ma ei vaata telekat, seega ma ei oska ette kujutada, milles su probleem on.

Aga miks sa siis selle teema avasid?
Jah, mäletan, kuidas talvel MKR käkiti, ühest osast tehtu kaks, näitati pikki kordusi. Kuna olen selle saate fänn, siis vihastusin eriti.

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, kui teemapealkirja nähes saad juba enne teema avamist täpselt aru, millest teema räägib. JÄLLE.

Teemaalgataja, palun tee endale ja kõigile teistele teene ja ÄRA VAATA seda saadet ega telekanalit, millega sa rahul ei ole.

Huvitav suhtumine, et kui telekanal ei paku originaali milleks nad on kohustatud, siis mina pean kõrvad lonti laskma ja sellega leppima? Miks TV3 ei võiks saate korda teha ja näidata nii nagu peab saateid? Miks peab iga kord kirjutama saate originaali omanikule, et TV3 siin liigutama hakkaks? Miks nad ei või kõiki hooaegu nii näidata, nagu need on Austriaalias toodetud?

Ma ei tea, ma ei vaata telekat, seega ma ei oska ette kujutada, milles su probleem on.

Kui sa telekat ei vaata, miks sa siin teemas aega veedad? Telekast vaba kvaliteetaega asendad teiste kallal õiendamisega?

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 18:38; 23.07 18:44; 23.07 19:52; 23.07 20:02; 23.07 20:59; 24.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin juba ammu MKR vaatamisest TV3 pealt, aga mäletan selgelt Perekoolist analoogset teemat ja seal nuriseti täpselt selle sama probleemi üle. Need, kes ei vaata telekat või ei tea, mis on MKR need ei ole selle saata sihtgrupp ilmselgelt ja ei pea siin teemas teemaalgataja kallal jaurama. MKR naitamisel on teatud kohustused, millest TV3 ei tohiks mööda hiilida. Miks aga telekanal sülitab oma vaatajaskonna peale ja miks saate fännid peavad iga kord lõputuid kirju ja pöördumisi tegema, see on üpris veider.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, ma ei vaata telekat, seega ma ei oska ette kujutada, milles su probleem on.

Mis krõbised siin siis?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mingid uued osad on tulnud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah?

Mis saade?

Miks vaatad siis seda?

Muidugi, laseme Rootsi teleomanikel koti pähe tõmmata ja lepime orjalikult jamaga mida meile kalli raha eest pakutakse. Turumajandus on vaba kui meile siin saasta ei pakuta, vaid kvaliteetset originaalsaadet. Miks ma peaks sellega leppima, mida praegu pakutakse?

Soovitan sul lugeda viimast H.Luige kirjutist ja saad aru, millest räägin.

Kui sa vaatad, siis oled rahakott nende firmale. Iga vaatamine on investeering neile ja ka märk, et väga hea saade on. MItte sinu rahuliolu ei ole raha,vaid see, et naelutatult vahid nende saadet ja pärast oled nende jaoks veel reklaami agent ka. Teed teema. Minnakse järelvaatama, et kui hull see asi on. Sa kas oled naiivne või väga tark, sest tead, ka negatiivne reklaam on reklaam. Ainus asi, mis neid mõjutab on raha. Vaatajaid pole, enam saadet ei tehta. On vaataja, kedagi ei huvita, kas sa oksendad saate ajal või oled vaimustuses. Raha on sinu vaatamine, sina rahastad oma vaatamisega seda saadet. Miks sa seda teed?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah?

Mis saade?

Miks vaatad siis seda?

Muidugi, laseme Rootsi teleomanikel koti pähe tõmmata ja lepime orjalikult jamaga mida meile kalli raha eest pakutakse. Turumajandus on vaba kui meile siin saasta ei pakuta, vaid kvaliteetset originaalsaadet. Miks ma peaks sellega leppima, mida praegu pakutakse?

Soovitan sul lugeda viimast H.Luige kirjutist ja saad aru, millest räägin.

Kui sa vaatad, siis oled rahakott nende firmale. Iga vaatamine on investeering neile ja ka märk, et väga hea saade on. MItte sinu rahuliolu ei ole raha,vaid see, et naelutatult vahid nende saadet ja pärast oled nende jaoks veel reklaami agent ka. Teed teema. Minnakse järelvaatama, et kui hull see asi on. Sa kas oled naiivne või väga tark, sest tead, ka negatiivne reklaam on reklaam. Ainus asi, mis neid mõjutab on raha. Vaatajaid pole, enam saadet ei tehta. On vaataja, kedagi ei huvita, kas sa oksendad saate ajal või oled vaimustuses. Raha on sinu vaatamine, sina rahastad oma vaatamisega seda saadet. Miks sa seda teed?

Vastupidi, nad kaotavad vaatajaid ja reklaamitulu tuleb vaatajate pealt. Teles nii ei käi asjad. Kui nüüd originaalsaate tegija saab teada, et Eestis kärbitakse saadet ja seda korduvalt, siis ootab neid trahv või lepingu ülesütlemine. Kui rootslased ise oma juhtkonnas saavad teada, et Eestis nii tehakse (võimalik, et teavad) siis keegi ei paita eestlaste päid. Kui TV3 Eestis ei reageeri klientide märkustele, tuleb otse Rootsi peakontorisse kirjutada, samuti Austriaaliasse ja rõhutada, et sama teema on korduvalt toimunud. Eks vaatame, mis edasi saab. Parem üldse mitte saadet, kui see absurdne saade mis on praegu.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 18:38; 23.07 18:44; 23.07 19:52; 23.07 20:02; 23.07 20:59; 24.07 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on vanad osad, mis juba eelmisel aastal ära olid ju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin Tv3 meilile kirja, kus kirjeldasin täpselt kuidas on saade lõigatud ja mis kohad originaalist erinevad. Küsisin mitmed küsimused, et kas tootja lubab saate alguse ära võtta ja muid küsimusi. Vastust ei ole senini ja paistab, et ei tulegi. Eilne saade oli selline, kus isegi toidunimetused jäeti vahele, rääkimata muust. Mõtlesin, et peaks kirjutama saate reklaami ostjatele otse, et nad raiskavad oma reklaamiraha ebakvaliteetse saate peale, mis fännid saatest eemale peletab. Mina jätsin eilse saate pooleli.
Peaks Rakverele ja paljudele ettevõtetele kirjutama, millise saate jaoks raha kulutatakse ja 100% on teada fakt, et Austriaalia omanik originaali muuta ei luba. Võib-olla reageerib telekanal sellele, raha peaks neid huvitama.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin selle teema lahti, et teada saada mis on MKR. Ikka ei saanud teada.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin Tv3 meilile kirja, kus kirjeldasin täpselt kuidas on saade lõigatud ja mis kohad originaalist erinevad. Küsisin mitmed küsimused, et kas tootja lubab saate alguse ära võtta ja muid küsimusi. Vastust ei ole senini ja paistab, et ei tulegi. Eilne saade oli selline, kus isegi toidunimetused jäeti vahele, rääkimata muust. Mõtlesin, et peaks kirjutama saate reklaami ostjatele otse, et nad raiskavad oma reklaamiraha ebakvaliteetse saate peale, mis fännid saatest eemale peletab. Mina jätsin eilse saate pooleli.

Peaks Rakverele ja paljudele ettevõtetele kirjutama, millise saate jaoks raha kulutatakse ja 100% on teada fakt, et Austriaalia omanik originaali muuta ei luba. Võib-olla reageerib telekanal sellele, raha peaks neid huvitama.

No mis sa jaurad selle vana hooaja näitamise üle. Kas keegi vaatab üldse neid korduseid?
Kui uut hooaega näitama ja samamoodi hakkima hakatakse, siis oleks ehk põhjust kurta.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 16:34; 29.07 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin selle teema lahti, et teada saada mis on MKR. Ikka ei saanud teada.

Telesaade toiduvalmistamisest – “Minu Köögi Reeglid”

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin selle teema lahti, et teada saada mis on MKR. Ikka ei saanud teada.

Austraalia kokandussaade “My Kitchen Rules”, juhuks kui keegi veel selleks teema lahti teeb. Mind ka häiriks selline hakkimine, aga ma ei vaatagi seepärast sealt kanalilt saadet. Kanal Kaks tegi välismaise remondisaatega ka ükskord nii, et jättis kõige põnevama osa- selle, kus erinevad sisustajad valmis kortereid hindasid, lihtsalt välja ja andis edasi ainult koondpunktide edastamise osa. Netist otsisin selle osa ja vaatasin, seal oli ka individuaalne hindamine koos kommentaaridega olemas. Võiks vähemalt vaatajaid hoiatada, et saade pole originaalkujul, vaid on mingi hakitud variant.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin selle teema lahti, et teada saada mis on MKR. Ikka ei saanud teada.

Telesaade toiduvalmistamisest – “Minu Köögi Reeglid”

Eiiii 🙂
Rules on seal ikka tähenduses “juhib”, on parim, nagu pealkiri tõlgitudki on – Minu köök on parim

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 16:34; 29.07 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

laseme Rootsi teleomanikel koti pähe tõmmata ja

TV3 pole rootslastega kohe kuidagi seotud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole, kes on omanik, aga vastutus on saate esitamise eest kindlasti omanikul. Vaatasin täna ainult lõppu ja seegi kümmekond minutit oli kohutav, Dan ja Stephi toidu kommenteerimisel lõigati enamus välja, põhimõtteliselt poolelt lauselt hüpati edasi, ei mingit emotsiooni ja teema lõpetamist, lause pooleks ja käib küll, ükskõik mida saate vaataja arvab. Kas teletegijatel endal ei ole halb sellist saadet vaadata? Päris hale töö Eesti kanalil, aga õnneks on Sony peal originaal, teine hooaeg, aga siis pea TV 3 õuduste saadet taluma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll meie enda telekanal 3 on “kõrgel tasemel” – üks saade jäeti üldse vahelt ära ja järgmist alustati poole pealt, algus puudus üldse, saade algas poolelt sõnalt.
Selline tunne, et neil ei olegi kedagi teles tööl või pannakse saateid eetrisse joobes peaga?
Kõik tutvustavad tekstid on saadetel valed, nii kavas kui sissejuhatuses, kas sellel telekanalil on mingit juhti või on telekanal töötab autopiloodiga?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Hobinurk Jälle TV3 ja MKR