Esileht Pereelu ja suhted Jälle üks petja mees?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Jälle üks petja mees?

Postitas:

Kui mu mees kirjutab siivutuid sms-sse naistele, käib armastusesaalis,kas ta on siis ka petja? Ma poleks iial uskunud, aga ajaviite juttudest lugesin ja tundsin oma abikaasa ära. Ma pole kunagi ta mbl.-is sorinud ja ta teab, et usaldan, aga täna leidsingi ühe kustutamata nilbe sms.-i. Eks hakkan nüüd vaikselt jälgima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 00:13; 15.07 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas te kokkuolete leppinud. Kui olete laulatatud, siis olete andnud üksteisele lubaduse. Aga kui ei ole laulatatud, siis võib juhtuda, et sina pead petmiseks nilbet sõnumit ja mees ei pea petmiseks ka teisega naisega magamist. Kuidas te olete kokkuleppinud, mis on petmine ? Olete üksteisele andnud mingeid lubadusi ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt, 2/3 siinsetest naistest kiitleb sellega, et paneb kõrvalt, asi nüüd siis ühes nilbes sms-is. Lollakad, ausõna. Miks teie-naised võite ja mehed ei või? AH?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petab jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petmine on siis kui teine ei tohi teada saada.
Ükskõik, mis teoga tegemist on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mis sinu jaoks petmine on siis? Mõtle järgi ja saad vastuse. Aga mis mõttes ajaviitejuttudest said teada? Mees käis ajaviitefoorumis kirjutamas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rehepapp kirjutas:[/small]
[tsitaat]Krt, 2/3 siinsetest naistest kiitleb sellega, et paneb kõrvalt, asi nüüd siis ühes nilbes sms-is. Lollakad, ausõna. Miks teie-naised võite ja mehed ei või? AH?[/tsitaat]mina aga ei saa aru, miks te üldse püsisuhteid loote kui tegelikult soovite vallaline olemise mõnusid nautida?
Kahel toolil ei ole paraku võimalik korraga istuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega see Petja siis jälle hakkama sai?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Millega see Petja siis jälle hakkama sai?[/tsitaat]
Petja on pede ja võttis jälle (uue) mehe
kusjuures ka mina lugesin seda pealkirja sedamoodi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees lisab elule vürtsi…..eks ta kurvaks teeb jah, kui sellise asja avastad arvates oma suhte igati korras olevat. Teeb haiget, rohkem kui arvata võib, et mees sellist meelelahutust otsib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rehepapp kirjutas:[/small]
[tsitaat]Krt, 2/3 siinsetest naistest kiitleb sellega, et paneb kõrvalt, asi nüüd siis ühes nilbes sms-is. Lollakad, ausõna. Miks teie-naised võite ja mehed ei või? AH?[/tsitaat] Lollakas oled sa ise, ei ole see kindlasti mitte 2/3 siinsetest naistest, kes sellise asjaga kiitleb, halvemal juhul moodustavad need kiitlejad ehk 1/100. Palju rohkem on siin neid naisi, kes eluaeg truud olnud, avastavad ühel hetkel, et mees petab ja vähe sellest, just meeste suhtumine on see, et nemad küll võivad, aga naine ei või.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka sms-ide abil petmisele jälile. Need sms-id on ainult jäämäe tipp, seda, mida ta kirja ei pane, sa ju ei tea. Ilmselgelt võib ta ka nende naistega seksida, tõenäoliselt teebki seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Petja on pede ja võttis jälle (uue) mehe
kusjuures ka mina lugesin seda pealkirja sedamoodi :)[/tsitaat]
Petja, kui nimi, kirjutatakse siiski suure tähega. Olin piisavalt ähmi täis nii pealkirja, kui jutu kirjutamisel. Mures ja kurb olen ka. Kahju, et inimesed on nii kalgid ja teiste eksimuste arvel \”nalja teevad\”. Kõige kehvem nali, on teise inimese arvel tehtud nali….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 00:13; 15.07 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba nuhkima pead, siis hakkab rong ära sõitma.
See, et sa enese õigustuseks tood välja, et sa eriti ei nuhi aga näed, see ja too…Milleks seda vaja on. Endal hakkab parem sellest valest?
Ise oled ju põhimõtteliselt samas seltskonnas, \”ajaviite\” jutte lugemas.

Istuge maha ja rääkige asjad selgeks, mitte ärge hakake vaikselt jälgima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Jälle üks petja mees?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.