Esileht Pereelu ja suhted Jälle üks tore paar on saanud kokku

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Jälle üks tore paar on saanud kokku

Postitas:
Kägu

Tunnen rõõmu, et toredad pered ainult ei lagune, vaid ka tekivad! Pisut ootamatu paar, aga miks mitte?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120037080/uus-kuum-paar-laura-poldvere-porutas-beebiloustaga-prantsusmaale-ning-paljastas-mis-nende-vahel-on

 

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120023524/rappar-beebilousta-kallim-raagib-avameelselt-ekskihlatuga-elamise-telgitagustest-panin-oma-lapse-elu-ohtu

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tunnen rõõmu, et toredad pered ainult ei lagune, vaid ka tekivad! Pisut ootamatu paar, aga miks mitte?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120037080/uus-kuum-paar-laura-poldvere-porutas-beebiloustaga-prantsusmaale-ning-paljastas-mis-nende-vahel-on

Eks varsti on järgmine naine olemas, kes mehelt peksa saab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mõista, mida sellistes meestes küll leitakse.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen siiski skeptiline, kas see ikka tõsi on. Kahtlustan jätkuvalt turundustrikki ja muusikalist koostööd.

Aga mine sa teada. Fifty-sixty, et äkki leidsidki midagi teineteises.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loen ja imestan. Ma ei saa aru.. see inimene on korduvalt kriminaalkorras karistatud alkohoolik, mis on piisavalt ka meedias kajastust leidnud ja ikka ülistatakse teda. Jah, vanglast vabanenud inimesele tuleb anda uus võimalus aga.. ma ei saa sellest lauljannast aru –  oled just lugenud, kuidas mees peksis endist naist ja võtad sellise oma reisikaaslaseks/sõbraks või lausa millekski enamaks. Kas mitte midagi ei ole kuulnud kuritegude mustrist ja korduvuseat. Või järgmine naiivitar arvab, et ma suudan inimest muuta, minuga ta nii ju ei tee. Asi on minu silmis veelgi laiem. Miks ei ole kriitilist suhtumist. Kogu muusikaseltskond peaks seda tüüpi ignoreerima, näidates sellega meelsust, et selline käitumine ei ole okei. Aga ei, isegi peale tanklaröövi tõsteti ta meedias ikka pahalase-kangelase staatusesse. Jätkati sama moodi koostööd lausete “ikka juhtub” saatel.  Ta võib olla andekas mõnede silmis aga no tõesti. Ja nüüd seda inimest üles upitada jälle uue lauljannaga..nagu PR kus vanad teod kiiresti unustatakse ja jälle on nagu tore poiss. Kollane ajakirjandus muodigi ka kasutab klikkide jaoks olukorda ära.

Seni kuni uus neiu peksa saab …. ja taas saab klikke juurde.

Jäk!

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen siiski skeptiline, kas see ikka tõsi on. Kahtlustan jätkuvalt turundustrikki ja muusikalist koostööd.

Aga mine sa teada. Fifty-sixty, et äkki leidsidki midagi teineteises.

Millegipärast ma ka ei usu, et nad päriselt paar on või võiksid olla.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvasin, et need kaks elavad täiesti erinevates universumites…

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen rõõmu, et toredad pered ainult ei lagune, vaid ka tekivad! Pisut ootamatu paar, aga miks mitte?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120037080/uus-kuum-paar-laura-poldvere-porutas-beebiloustaga-prantsusmaale-ning-paljastas-mis-nende-vahel-on

Eks varsti on järgmine naine olemas, kes mehelt peksa saab.

Usute ka tähelepanu näljas olevate inimeste artikleid? See kõik on show

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi uue muusikapala  promo ilmselt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen rõõmu

No lase siis “õnnehormoonidel” jälle lennelda.  Muideks uus valitsus astus ametisse, kas see ka mingeid emotsioone sinus tekitab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi uue muusikapala promo ilmselt.

Normaalne inimene ei teeks muusikapalagi koos sellise tüübiga, kes on oma väikese lapse ema peksnud.

+19
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kuulsin ka seda uudist ja ei jõua ära imestada, kuidas see diivatsejast Laura nii madalale on langenud, olgu tegemist siis suhte, promo või koostööga

 

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi uue muusikapala promo ilmselt.

Normaalne inimene ei teeks muusikapalagi koos sellise tüübiga, kes on oma väikese lapse ema peksnud.

Huvitav, miks seda kommentaar miinustatud on?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen siiski skeptiline, kas see ikka tõsi on. Kahtlustan jätkuvalt turundustrikki ja muusikalist koostööd.

Arvan sama, et tegemist on nö “vastastikkuse abi projektiga”. Tuntud inimesed ikka teevad üksteise toodetele reklaami, seal pole midagi imelikku.

Teema on muidugi provokatsioon ja õngitsus, et äkki keegi teab midagi enamat.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi on minu silmis veelgi laiem. Miks ei ole kriitilist suhtumist. Kogu muusikaseltskond peaks seda tüüpi ignoreerima, näidates sellega meelsust, et selline käitumine ei ole okei. Aga ei, isegi peale tanklaröövi tõsteti ta meedias ikka pahalase-kangelase staatusesse. Jätkati sama moodi koostööd lausete “ikka juhtub” saatel.

See on tüüpiline võimalik-vaid-Ida-Euroopas–juhtum. Normaalsemates riikides oleks tüüp mõnda aega kindlasti tühistatud, näitamaks, et vägivald ei ole okei. Eestis aga…

 

 

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi uue muusikapala promo ilmselt.

Normaalne inimene ei teeks muusikapalagi koos sellise tüübiga, kes on oma väikese lapse ema peksnud.

Huvitav, miks seda kommentaar miinustatud on?

Eks miinustajad on lõusta fännid.
Kuigi mind paneb imestama, et teda kuulatakse, sest ta on nii s*tt selles, mis ta teha üritab.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi on minu silmis veelgi laiem. Miks ei ole kriitilist suhtumist. Kogu muusikaseltskond peaks seda tüüpi ignoreerima, näidates sellega meelsust, et selline käitumine ei ole okei. Aga ei, isegi peale tanklaröövi tõsteti ta meedias ikka pahalase-kangelase staatusesse. Jätkati sama moodi koostööd lausete “ikka juhtub” saatel.

See on tüüpiline võimalik-vaid-Ida-Euroopas–juhtum. Normaalsemates riikides oleks tüüp mõnda aega kindlasti tühistatud, näitamaks, et vägivald ei ole okei. Eestis aga…

Vägivalla korral pöördutakse politseisse, mitte ei teha IG stoorisid.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks miinustajad on lõusta fännid.

Milline normaalne inimene on vägivaldse inimese fänn?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägivalla korral pöördutakse politseisse, mitte ei teha IG stoorisid.

Jah, absoluutselt. Ma väga loodan, et Eesti ühiskond on tasapisi sinnapoole liikumas, et üha enam  vägivaldses suhtes olevaid naisi hakkavad politsei poole pöörduma. Vastasel juhul ei muutu mitte midagi. Naistevastasele vägivallale vaadatakse kahjuks tihti läbi sõrmede.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahtlustan jätkuvalt turundustrikki ja muusikalist koostööd.

Kui see peaks olema mingi Laura mainekampaania või turundustrikk, siis see teda paraku paremas valguses küll ei näita, pigem kaotab neid väheseidki fänne, kes tal seni olid.

Kui ta just ei arvestagi sellega, et laseb end natuke peksta ja siis saab hiljem suurt ohvrit mängida. Niisugustele naistele ma ei oska kaasa tunda, kes teadlikult sebivad mingi vägivaldse tüübiga, kes on eelmises suhtes naist peksnud, veel enam, kes on sõna otseses mõttes kriminaal. Kui see oleks mingi saladus, no hea küll, aga see kõik on ju avalikult teada kogu Eesti rahvale…

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just tahtsin ka öelda, et isegi kui tegu muusikalise koostööga, siis Laura oli ju ise kohutavas abielus, kus mees ei lubanud mitte midagi teha, ega mitte kuskil käia, kellegiga suhelda jnejne.

PM sa oled nagu põrgust juba läbi käinud ja ilmselt ka haavad parandanud ja nüüd siis siukse eks(?)-kriminaaliga koostööd tegema?!

+5
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma just tahtsin ka öelda, et isegi kui tegu muusikalise koostööga, siis Laura oli ju ise kohutavas abielus, kus mees ei lubanud mitte midagi teha, ega mitte kuskil käia, kellegiga suhelda jnejne.

No mis jutt see selline on???

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägivalla korral pöördutakse politseisse, mitte ei teha IG stoorisid.

Jah, absoluutselt. Ma väga loodan, et Eesti ühiskond on tasapisi sinnapoole liikumas, et üha enam vägivaldses suhtes olevaid naisi hakkavad politsei poole pöörduma. Vastasel juhul ei muutu mitte midagi. Naistevastasele vägivallale vaadatakse kahjuks tihti läbi sõrmede.

Selline asi on vägivalla pisendamine ja tõeliste ohvrite naeruvääristamine.
Stoorid, kõmulehed, fotod. Kuid politsei sekkumisest pole daamid miskipärast üldse huvitatud.
Sama lugu oli teelusikaga ja uudu pruudiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline asi on vägivalla pisendamine ja tõeliste ohvrite naeruvääristamine. Stoorid, kõmulehed, fotod. Kuid politsei sekkumisest pole daamid miskipärast üldse huvitatud. Sama lugu oli teelusikaga ja uudu pruudiga.

Teelusikaga? T.A? Tema küll vägivaldses suhtes ei olnud. Mees lihtsalt haihtus ja minu teada on siiani kadunud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just tahtsin ka öelda, et isegi kui tegu muusikalise koostööga, siis Laura oli ju ise kohutavas abielus, kus mees ei lubanud mitte midagi teha, ega mitte kuskil käia, kellegiga suhelda jnejne.

No mis jutt see selline on???

Mis mõttes mis jutt?! Inimestel lühike mälu vist. Andis ju Laura korduvalt peale lahutamist intekaid, et miks ta nii kiirelt abielu lahutama pidi ja milline ta abikaasa oli.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Andis ju Laura korduvalt peale lahutamist intekaid, et miks ta nii kiirelt abielu lahutama pidi ja milline ta abikaasa oli.

Mina sain küll aru, et siin oli hoiakute ja väärtuste konflikt, kuna mees oli väga religioosne ja võib-olla konservatiivsemate vaadetega kui Laura. Mitte et mees oleks olnud kuidagi vägivaldne. Nüüd saab seesama mees edukalt näitlejannaga abielus olla ja mingit konflikti pole.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline asi on vägivalla pisendamine ja tõeliste ohvrite naeruvääristamine. Stoorid, kõmulehed, fotod. Kuid politsei sekkumisest pole daamid miskipärast üldse huvitatud. Sama lugu oli teelusikaga ja uudu pruudiga.

Teelusikaga? T.A? Tema küll vägivaldses suhtes ei olnud. Mees lihtsalt haihtus ja minu teada on siiani kadunud.

Mis T.A? Strippari naisest jutt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi uue muusikapala promo ilmselt.

Normaalne inimene ei teeks muusikapalagi koos sellise tüübiga, kes on oma väikese lapse ema peksnud.

Huvitav, miks seda kommentaar miinustatud on?

Nagu suure lapse ema vöiks peksta või?
Miinust ma ei pannud, pole siin ühtegi kommi hinnanud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu suure lapse ema vöiks peksta või?

Ei või suure lapse ema peksta, aga väikese lapse ema on eriti haavatavas seisus. Ei suuda alati päris adekvaatselt mõelda, kardab, et ei saa üksi hakkama, et lapsel on isa vaja jne, seega on ta kergem sihtmärk. Kui laps natuke suuremaks kasvab ja ema hormoonid taastuvad, siis tavaliselt naised lõpetavad selle suhte ära, nagu siingi juhtus. Aga kui naine on rase, just sünnitanud vms, on ta eriti kerge saak ja kui mees sellises olukorras teda peksab, on tegemist ikka täieliku jätisega, seda oli mõeldud.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Jälle üks tore paar on saanud kokku