Esileht Pereelu ja suhted Jälle üks tore paar on saanud kokku

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Jälle üks tore paar on saanud kokku

Postitas:
Kägu

Nagu suure lapse ema vöiks peksta või?

Ei või suure lapse ema peksta, aga väikese lapse ema on eriti haavatavas seisus. Ei suuda alati päris adekvaatselt mõelda, kardab, et ei saa üksi hakkama, et lapsel on isa vaja jne, seega on ta kergem sihtmärk. Kui laps natuke suuremaks kasvab ja ema hormoonid taastuvad, siis tavaliselt naised lõpetavad selle suhte ära, nagu siingi juhtus. Aga kui naine on rase, just sünnitanud vms, on ta eriti kerge saak ja kui mees sellises olukorras teda peksab, on tegemist ikka täieliku jätisega, seda oli mõeldud.

Äkki lõpetaks selle patroneerimise ja naiste halvustamiae?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just tahtsin ka öelda, et isegi kui tegu muusikalise koostööga, siis Laura oli ju ise kohutavas abielus, kus mees ei lubanud mitte midagi teha, ega mitte kuskil käia, kellegiga suhelda jnejne.

No mis jutt see selline on???

Mis mõttes mis jutt?! Inimestel lühike mälu vist. Andis ju Laura korduvalt peale lahutamist intekaid, et miks ta nii kiirelt abielu lahutama pidi ja milline ta abikaasa oli.

Mina lugesin neist intervjuudest välja seda, et Laura ikka ei osutunud nii pöördunud kristlaseks, nagu ta algul püüdis näidata. Olen lugenud mitmeid temaga tehtud intervjuusid, muuhulgas ühte, kus ta ise rääkis oma kristlaseks saamisest ja elu muutmisest, hiljem aga justkui polnud sellest muutumisest midagi järel. Arvata võib, et nii kristliku taustaga mees, nagu tema mees oli, ei olnud kuigi rõõmus, kui Laura ühtäkki vanade eluviiside juurde tagasi kippus. Olgem ausad – ainuüksi tema esinemiskostüümid on üsna väljakutsuvad ja kohati vulgaarsedki. Nii et mulle tundub pigem, et Laura vedas hoopis oma meest ninapidi ja etendas suhte algusaastatel kedagi, kes ta tegelikult ei olnud.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline asi on vägivalla pisendamine ja tõeliste ohvrite naeruvääristamine. Stoorid, kõmulehed, fotod. Kuid politsei sekkumisest pole daamid miskipärast üldse huvitatud. Sama lugu oli teelusikaga ja uudu pruudiga.

Teelusikaga? T.A? Tema küll vägivaldses suhtes ei olnud. Mees lihtsalt haihtus ja minu teada on siiani kadunud.

Mis T.A? Strippari naisest jutt.

Kust mina pean teadma, kui sina oma peas kellegi teelusikaks ristid?

Mina arvasin, et jutt käib kunagisest seltskonnastaarist T.A-st, kes kollases ajakirjanduses kirjeldas, kuidas ta ennast teelusika ja karvamütsiga rahuldab.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki lõpetaks selle patroneerimise ja naiste halvustamiae?

Kui su enda peas on midagi rikkis, siis ära süüdista teisi. Loomulikult on lapseootel ja äsja sünnitanud naine haavatavamas olukorras kui tavaliselt. See on loodus, mitte kellegi halvustamine. Võiks ikka vahet teha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas nüüd Laura IG kontot vaadates jääb küll kahetine mulje. Võib vabalt olla suhe, aga samas ka lihtsalt õrritamiseks tehtud, et muusikalist koostööd promoda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas nüüd Laura IG kontot vaadates jääb küll kahetine mulje. Võib vabalt olla suhe, aga samas ka lihtsalt õrritamiseks tehtud, et muusikalist koostööd promoda.

Nende kohta ei tea, aga nt Kim Kardashian ja Pete Davidson ja JLo (Affleck) ja tema abikaasa?! Ben Affleck karjuvad PR mulle. Nagu Shawn Mendes ja Camilla Cabello olid või Timmy Chalamet ja Lily-Rose Depp ja paljud teised. Ja kas keegi veel mäletab Tom Hiddlestoni ja I love Taylor Swift särki.. eks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki lõpetaks selle patroneerimise ja naiste halvustamiae?

Kui su enda peas on midagi rikkis, siis ära süüdista teisi. Loomulikult on lapseootel ja äsja sünnitanud naine haavatavamas olukorras kui tavaliselt. See on loodus, mitte kellegi halvustamine. Võiks ikka vahet teha.

Olen alati sama arvanud, et seal tuleb mehe pale ikka kähku välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki lõpetaks selle patroneerimise ja naiste halvustamiae?

Kui su enda peas on midagi rikkis, siis ära süüdista teisi. Loomulikult on lapseootel ja äsja sünnitanud naine haavatavamas olukorras kui tavaliselt. See on loodus, mitte kellegi halvustamine. Võiks ikka vahet teha.

Olen alati sama arvanud, et seal tuleb mehe pale ikka kähku välja.

Just, väga paljud mehed lasevad ennast lõdvaks just siis, kui naine lapseootele jääb ja beebiga kodus on. Mõtlevad, et nüüd on naine käes, kus ta enam läheb, ei pea enam pingutama. Võib vabalt nii juua, peksta kui armukesi pidada. Kui enne võis naine mehe arvates iga kell minema kõndida, siis nüüd on ta ju suure kõhuga, beebiga, kes sellist enam tahab. Selline on paljude nõmedate meeste mõtteviis ja minu arust on see küll väga põlastusväärne.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas nüüd Laura IG kontot vaadates jääb küll kahetine mulje. Võib vabalt olla suhe, aga samas ka lihtsalt õrritamiseks tehtud, et muusikalist koostööd promoda.

Nende kohta ei tea, aga nt Kim Kardashian ja Pete Davidson ja JLo (Affleck) ja tema abikaasa?! Ben Affleck karjuvad PR mulle. Nagu Shawn Mendes ja Camilla Cabello olid või Timmy Chalamet ja Lily-Rose Depp ja paljud teised. Ja kas keegi veel mäletab Tom Hiddlestoni ja I love Taylor Swift särki.. eks.

Oota, sa mtahad öelda, et JLo ja Afflecki abielu on PR-trikk? Kelle huvides siis? Ma saaks aru, kui mõlemad oleks algajad staarihakatised ja vajaks tõuget tribüünile tõusmiseks, aga nemad on ju mõlemad väga edukad. Milleks kõik see näitemäng siis? Ei usu.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, väga paljud mehed lasevad ennast lõdvaks just siis, kui naine lapseootele jääb ja beebiga kodus on. Mõtlevad, et nüüd on naine käes, kus ta enam läheb, ei pea enam pingutama. Võib vabalt nii juua, peksta kui armukesi pidada. Kui enne võis naine mehe arvates iga kell minema kõndida, siis nüüd on ta ju suure kõhuga, beebiga, kes sellist enam tahab. Selline on paljude nõmedate meeste mõtteviis ja minu arust on see küll väga põlastusväärne.

Eks mehed ole omandihimulised, mis teha. Osad mehed on sellised, kellel kama, mis nende naisest ja lastest saab, teises osas tekib mingi ärkamine ja kohutav armukadedus, et keegi neilt ometi lapsi ja naist ei võtaks. Kuid ajalugu ju näitab, et naised leiavad alati mehi ja ka ajakirjandusest on aastate jooksul näha, et väga rikkaid mehi, olgu mitu last tahes. Mõnel on lapsi mitme erineva mehega ja keegi ei köhi. Ise tean ka selliseid vaesepoolseid naisi, kellel juba mitme erineva mehega lapsed ja alati leiavad uue. Inimesed lihtsalt elavad, ega oma käitumisele ja tagajärgedele ei mõelda. Samuti ei mõtle mees, et kui ta ühe korra midagi ütleb, jääb see naisele sügavale hinge. Võibolla oli vererõhk kõrge, vbla suri lähedane, vbla pole raha jne, aga hinge jääb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota, sa mtahad öelda, et JLo ja Afflecki abielu on PR-trikk? Kelle huvides siis? Ma saaks aru, kui mõlemad oleks algajad staarihakatised ja vajaks tõuget tribüünile tõusmiseks, aga nemad on ju mõlemad väga edukad. Milleks kõik see näitemäng siis? Ei usu.

Mina küll usun, aga eks ajalugu näitab. Arvasin sama ka Bieberi ja Hailey abielust. Võibolla nüüd siis on tekkinud Biebsil ka vastuarmastu. Aga JLO pole ju kunagi vallaline olnud ja Affleckil ka polnud vahepeal naist, selline kunagi koos-jälle kokku PR võib vabalt olla. Eriti need Pariisi pildid, mis nüüd pärast pulmi tehti pingi peal. Mina ütlen, et feik, aga ma ei karda eksida. https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-11039277/Newlyweds-Jennifer-Lopez-Affleck-stop-kissing-honeymoon-Paris.html

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota, sa mtahad öelda, et JLo ja Afflecki abielu on PR-trikk? Kelle huvides siis? Ma saaks aru, kui mõlemad oleks algajad staarihakatised ja vajaks tõuget tribüünile tõusmiseks, aga nemad on ju mõlemad väga edukad. Milleks kõik see näitemäng siis? Ei usu.

Mina küll usun, aga eks ajalugu näitab. Arvasin sama ka Bieberi ja Hailey abielust. Võibolla nüüd siis on tekkinud Biebsil ka vastuarmastu. Aga JLO pole ju kunagi vallaline olnud ja Affleckil ka polnud vahepeal naist, selline kunagi koos-jälle kokku PR võib vabalt olla. Eriti need Pariisi pildid, mis nüüd pärast pulmi tehti pingi peal. Mina ütlen, et feik, aga ma ei karda eksida. https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-11039277/Newlyweds-Jennifer-Lopez-Affleck-stop-kissing-honeymoon-Paris.html

Vaatasin pilte. Esmane mulje on positiivne– lihtsas riietuses paarike Pariisi nautimas. Kui see on PR, siis on see tõesti hästi mängitud, algusest lõpuni. Mõlemad tunduvad olukorda nautivat, on lõdvestunud ja võtavad asja vabalt. Mees teeb oma naisest pilte. Naisest, kes muidu on nii ülevõlli meigitud. Seekord mitte. Suudlevad ennastunustavalt pargipingil. Kes teab, äkki ongi neil kõigist ja kõigest savi, vähemasti neid jalailma jälitavatest piltnikest ja hullunud fänniarmeest. Aga jah, võib tõesti olla ka PR. Aga sel juhul– miks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin pilte. Esmane mulje on positiivne– lihtsas riietuses paarike Pariisi nautimas. Kui see on PR, siis on see tõesti hästi mängitud, algusest lõpuni. Mõlemad tunduvad olukorda nautivat, on lõdvestunud ja võtavad asja vabalt. Mees teeb oma naisest pilte. Naisest, kes muidu on nii ülevõlli meigitud. Seekord mitte. Suudlevad ennastunustavalt pargipingil. Kes teab, äkki ongi neil kõigist ja kõigest savi, vähemasti neid jalailma jälitavatest piltnikest ja hullunud fänniarmeest. Aga jah, võib tõesti olla ka PR. Aga sel juhul– miks?

Ma juba ütlesin, mida mina arvan ja ma ei karda absoluutselt eksida. Väga tihti tekivad paarid nt mingite filmide promomisel ja paparazzo kutsutakse siis, kui just mingi sari või film linastub. Siis on jälle eetrivaikus. Ma ei ole mingi ekspert ja see kõik on minu enda väljamõeldis, aga kui on väga suured rahad mängus ja tuntus, et pidevalt pildil olla, siis peab feikdramat tegema ja publikule midagi pakkuma. Kui midagi ei paku, unustatakse üsna kiirelt. Nii käivad asjad minu hinnangul. Inimesed on suurepärased näitlejad, isegi omas kodus, et saada, mis kasulik on. Ja mina absoluutselt ei räägi meie Eesti kuulsustest. Ainus teema, mis selle teema kohta ütlen, et Laura on ilus naine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus teema, mis selle teema kohta ütlen, et Laura on ilus naine.

On. Lisaks veel andekas.

Minu jaoks täielik mõistatus see praegune samm.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Jälle üks tore paar on saanud kokku