Esileht Väikelaps jalutuskäru

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: jalutuskäru

Postitas:

On olemas vanker ja kergkäru ja seniajani linnas sõidetud. Nüüd tuleb peamiselt sõita metsarada või maantee ääres. Vanker on maastiku jaoks sobilik, aga tülikas kaasa võtta. Kergkäru on väikeste topeltratastega tavaline linnakäru ja metsasõiduks sobimatu.

Kas jogger-tüüpi käruga on maastikul hea sõita? Peaks vist olema suured rattad ja õhkkummid? netist leidsin veel chariot cheetah käru. Kus Eestis cheetah käru müügil võib olla? Suuremad lastetarvikutepoed pakuvad neljarattalisi, joggereid on ka vähe.

Võiksite jagada omi kogemusi.

Või peaksin kolmanda käru mõtte ära unustama ja vankriga edasi sõitma. Sel vähemalt vedrustus ja sobivad rattad.

Laps pooleteisene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et saad vankriga suurepäraselt hakkama. enamasti on neil hea vedrustus ja suured rattad, vajadusel saad kartulipõllul ka kõndida 🙂 sa lähed ju mööda metsarada jalutama, selleks on vanker-käru küll ja küll. sa ei lähe ju hooldamata metsa sisse, kus endalgi on raskusi sisse saamisega. seal üks kõik mis käruga oleksid hätta jäänud. Mina ise soovitan sul vanker-käruga edasi sõita. Ega laps üle 3a reeglina kärus ei istu, sul on kärutamisaega vähe jäänud, Eks pead ise otsustama, kas sul on vaja seda veel ühte käru või mitte. mina sain küll matkaradadel tavalisele käruga hakkama, 4 rattalisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps jalutuskäru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.