Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Jama

Postitas:
Kägu

Mees tahab, et minu poeg välja koliks. Poiss sai just 18 ja ta õpib. Ütlesin, et kui poeg peaks minema, siis lähen mina ka ja selle peale mees vihastas, et miks ometi, 18-aastane peab ise hakkama saama.

Seni on meil läbisaamine olnud hea, nûüd ma ei tunne ennast selles suhtes hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ka mõelda, et mehel oli told hetkel lihtsalt halb tuju, see oli eile, täna pole ta sellest rohkem rääkinud, toob kohvi voodisse ja püüab kena olla, aga mulle tundub, et ta isegi ei saa aru, mis tema soovis kohatut oli. Ja rääkida ma temaga ei taha, sest kui ma ei püüdsin selgitada, et niimoodi ei vista lapsi pesast välja, siis ta sai veel vihasemaks ja hakkas süüdistama, etm minu poeg ei tee kodus piisavalt kodutöid.

Olgu siinkohal öeldud, et minu poeg on teinud raudselt rohkem tööd selle majapidamise heaks, sest mees pole oma poegadega koos elanud ja külas nood ka eriti ei käi, ja kui vahel harva käivadki, siis lund ei lükka, seina ei värvi, muru ei niida ja komposti ei kaeva. Asjad, mida minu poeg on teinud kõvasti. Kindlasti teeb mees ise palju rohkem, kindlasti saaks alati ka poeg teha rohkem või varasemal kellaajal või paremini – aga öelda, et minu poeg ei tee tööd ja peab sellepärast välja kolima, see oli õudselt ebaõiglane.

Olen alati jälginud, et poja kulud oleks minu poolt kaetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )