Esileht Beebi ja mitmikud Jama, jälle laigud. Palun aidake:((

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Jama, jälle laigud. Palun aidake:((

Postitas:

Täiesti masendav:( ravisin beebi nahka 5 päeva sibicortiga. Laigud olid ninasõõrmete juures, küünarnukkidel ja kaenla juures. Küll väiksed ca poolt hernetera suurusest, aga ikka punased olid. Peale hormooni sai korda, 3 päeva oli ilus ja nüüd jälle! Midagi uut ei ole andnud. Muidu siiamaani on tundunud, et toit teeb laike. Väljas pole käinud ja toas on meil +23. Ei tea mida teha, kas määrida jälle hormooni? nutt tuleb kurku lausa…kas sellest ei saa mitte kunagi siis lahti või?:((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 18:51; 31.01 22:26; 01.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps rinnapiima peal , siis ikka ilmselt toidust või pesuvahendist vms allergia tundub. konsulteeri arstiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu 🙂 Raske on kommenteerida, sest sa ei kirjuta lapse vanust, ega seda, kas rp või rpa laps.
Ega kreem ju põhjust välja ei ravi, leevendab vaid sümptome. Eks sa pead ikka üritama allergeenile jälile saada. Kas arst diagnoosi on pannud? Teste on tehtud? Sinu jutus on liiga vähe infot 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]gedvil kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rahu 🙂 Raske on kommenteerida, sest sa ei kirjuta lapse vanust, ega seda, kas rp või rpa laps.
Ega kreem ju põhjust välja ei ravi, leevendab vaid sümptome. Eks sa pead ikka üritama allergeenile jälile saada. Kas arst diagnoosi on pannud? Teste on tehtud? Sinu jutus on liiga vähe infot :)[/tsitaat]

Lihtsalt kohutav tunne on, tahaks ainult nutta, sest ei suuda midagi selle vastu teha. Diagnoos pandi, aga 2 kuuselt ja testid tehti ka siis, ei näidanud midagi.Kuigi jälginud olen kõike. Ise ei söögi enam midagi, laps rp-l ja varsti aastane. Pole midagi uut süüa saanud ja ei saa aru miks on laigud. Muidu olen saanud kontrolli all hoida asja, lihtsalt ei anna teatud asju (kuigi nende allergiatekitas pole kindle, lihtsalt ei taha riskida).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 18:51; 31.01 22:26; 01.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks uued testid teha. Nüüd on laps suurem ja vastused peaks tulema oluliselt täpsemad. Meile tehti ka alla 3 kuuselt ja allergoloog kutsus u poole aasta pärast tagasi.Meil näitas muidu piima ja ise olen aru saanud, et mõjuvad ka vist mingid E ained toitudes.
Olin ka haiguse alguses hästi löödud ja õnnetu, kuid nüüd olen maha rahunenud. Igasugused allergiad ei ole surmahaigus ja väga-väga paljud lapsed kasvavad neist välja. Jälgi last ja kui laigud väga põletikulisteks lähevad, pane rohtu. Vabalt võib ägenemise põhjuseks olla ka kuivem õhk, kuna külma ilmaga köetakse rohkem. Aga jah, ma arvan, et võiksid uuesti arsti poole pöörduda. Allergoloogide järjekorrad on pikad, kuid kui vähegi võimalik, siis tasulisse vastuvõttu saab kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine nahaarsti juurde. Las perearst sebib teid vahele ja saate lahenduse. Perearst ei tohi väga tugevat kreemi kirjutada. Sibicord ainult leevendab.
Kas teil allergia teste on tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]-kellu22- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mine nahaarsti juurde. Las perearst sebib teid vahele ja saate lahenduse. Perearst ei tohi väga tugevat kreemi kirjutada. Sibicord ainult leevendab.
Kas teil allergia teste on tehtud?[/tsitaat]

No sibicort on aidanud seni, aga praegu nagu ei aita, ei saa aru:S testid ei ole näidanud midagi, tegime 2 kuuselt. varsti jälle allergoloogile ehk siis selgub, loodan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 18:51; 31.01 22:26; 01.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Jama, jälle laigud. Palun aidake:((

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.