Esileht Kodunurk Jama pesupulbriga!

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Jama pesupulbriga!

Postitas:

Pesumasina sahtel peale pesu pesemist ikka pulbri jääke täis. Pesen Mayer sensitiviga. Puhastasin neid düüse, mis seal pulbri sahtlis on, kuid asi eriti ei paranenud. Panen pulbrit vähem ja hästi taha, kuid mingi kogus pulbrit ikka alles :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki on probleem veesurves, või on veefilter umbes ja masinasse tuleb väga vähe vett korraga.
kontrolli seda kohta, kust veetoru masinasse läheb, seal on vähemalt meie pesumasinal siuke plastist sõrmeotsa suurune söel ja meil oli see söel liivapuru ja roostet täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta pesupalli. Meile soovitati kohe uut masinat ostes, et ärge pange pulbrit sinna sahtliise vaid palli sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolinud ei ole, so masinat liigutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissetulev vesi on okei, veesurve ideaalne. Parandusest öeldi, et sahtel ise võib olla katlakivi täis. Päästab vaid remont. Tekkis mõte, et äkki annab kuidagi ise seda asja klaarida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pese sahtel ja kogu masin katlakivieemaldajaga läbi.

Võib ka lihtsalt sidrunhappega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks ka teema sekka.
Ok, kui on pesupulbriga jama, saab ju panna masinasse palliga.
Aga mul on pealtlaetav whirpool ja sellel pesuloputusvahendi saht näeb kole välja, olen üritanud pudeliharjaga kraapida, 1/10 s*tast tuleb ära.
Mis lahendus sellele probleemile oleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 19:22; 01.03 23:11; 02.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas need pesupulbri sahtlid küljest ära ei käi? meil on whirpooli pealtlaetav, millel saab selle blokki kaane küljest ära võtta ning mitmel korral olen seda puhastanud kraani all.
kui ära ei saa võtta, siis kasutaks veega lahjendatud äädikat puhastamiseks. pesekski äädikalahusega ühe pesukorra mingit suvalist pesu. äädikas pehmendab vett ja toimib pesupehmendajana üsna hästi. haisu ei jäta, aga puhastab ka masinat.

emal on aga selline eakas, umbes 10 a vanune pealtlaetav masin, millele ei saagi sahtlisse pulbrit panna, sest masin ei saa sealt seda enam kätte. juba aastaid seal pestes paneme vajaliku koguse pulbrit lihtsalt trummlisse, kõige viimasena. muidugi kui on uus masin, siis tahaks küll, et see funkaks nagu vaja, aga ema vana läheb ilmselt niigi varsti väljavahetamisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole ka kunagi aru saanud kuidas on võimalik seda pesupulbri sahtlit puhtana hoida. Ega pole ka ühelgi tuttaval näinud ideaalselt puhast pulbrisahtlit. Ikka mingi sete, hallitus vms

Kas tõesti need, kel see sahtel absoluutselt puhas, võtavad IGA pesukorra järel sahtli ning küürivad puhtaks?

Isegi kui sahtlit ennast saaks äädikas leotada ja ehk enam-vähem korralikult puhtaks siis põhimõtteliselt tekib hallitus ju ka selle sahtli laes olevate veepihustamise avade ümber ja sisse, sealt ei ole võimalik minu meelest küll mitte kuidagi täiesti puhtaks saada 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 21:52; 02.03 00:01; 02.03 23:51; 04.03 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]piibeluht kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas need pesupulbri sahtlid küljest ära ei käi? meil on whirpooli pealtlaetav, millel saab selle blokki kaane küljest ära võtta ning mitmel korral olen seda puhastanud kraani all.
kui ära ei saa võtta, siis kasutaks veega lahjendatud äädikat puhastamiseks. pesekski äädikalahusega ühe pesukorra mingit suvalist pesu. äädikas pehmendab vett ja toimib pesupehmendajana üsna hästi. haisu ei jäta, aga puhastab ka masinat.

emal on aga selline eakas, umbes 10 a vanune pealtlaetav masin, millele ei saagi sahtlisse pulbrit panna, sest masin ei saa sealt seda enam kätte. juba aastaid seal pestes paneme vajaliku koguse pulbrit lihtsalt trummlisse, kõige viimasena. muidugi kui on uus masin, siis tahaks küll, et see funkaks nagu vaja, aga ema vana läheb ilmselt niigi varsti väljavahetamisele. [/tsitaat]
See sahtel käib ära küll, aga lahti teda ikka võtta ei saa, valge plastiku läbipaistvast saab lahti, aga sisse poole, kus mustus on, ei mahu millegagi:( Ma olen leotanud ja domestost lisanud jnejne…
Analoogne pilt(võibolla ka sama isend) http://cache.osta.ee/i/auctions/large/8a/7b/244f579359a73e76a38c04f88ade7b8a.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 19:22; 01.03 23:11; 02.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äädika sisse likku, kas see siis ei aita?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 21:52; 02.03 00:01; 02.03 23:51; 04.03 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul jättis näiteks hoopis vana masin triibud ja jutid. kui ostsin uue, siis topi pulbrit palju tahad, ei jäta enam. seda panin siis mina tähele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei ole ka kunagi aru saanud kuidas on võimalik seda pesupulbri sahtlit puhtana hoida. Ega pole ka ühelgi tuttaval näinud ideaalselt puhast pulbrisahtlit. Ikka mingi sete, hallitus vms

Kas tõesti need, kel see sahtel absoluutselt puhas, võtavad IGA pesukorra järel sahtli ning küürivad puhtaks?

Isegi kui sahtlit ennast saaks äädikas leotada ja ehk enam-vähem korralikult puhtaks siis põhimõtteliselt tekib hallitus ju ka selle sahtli laes olevate veepihustamise avade ümber ja sisse, sealt ei ole võimalik minu meelest küll mitte kuidagi täiesti puhtaks saada :([/tsitaat]
Mul on see sahtel enam-vähem puhas. Kasutan pesugeeli ja loputusvahendit ei pane. Ja kui pesumasin ei tööta, siis on sahtel veidi avatud olekus. Varem kui kasutasin pulbrit + loputusvahendit, siis oli see sahtel ikka tükkmaad mustem. Ja tihtipeale oli ka pool pulbrist lahustumata jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jutujätkuks võin õelda, et emal ka selline koguja sahtel.
Aga lahendus selles, kui masin hakkas algul vett võtma, siis kohe võttis ka pulbri, samal ajal ema loksutas seda sahtlit. Ja probleem kadus.

Ise aga pealtlaetavaga pulbrisalhtlis probleeme näinud pole, küll, aga just pesuloputusvahendiga. Kuigi masin on avatud olekus KOGU aeg jnejne…
Ju talle siis meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 19:22; 01.03 23:11; 02.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on see sahtel enam-vähem puhas. Kasutan pesugeeli ja loputusvahendit ei pane. Ja kui pesumasin ei tööta, siis on sahtel veidi avatud olekus. Varem kui kasutasin pulbrit + loputusvahendit, siis oli see sahtel ikka tükkmaad mustem. Ja tihtipeale oli ka pool pulbrist lahustumata jäänud.[/tsitaat]

Pesugeel siis otse pesutrumlisse pesupalliga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 21:52; 02.03 00:01; 02.03 23:51; 04.03 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te seda pesupalli saate?
Ma olen pesugeeli või pulbri valanud otse masinasse pesude peale. Kas see on kuidagi halvem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kohe masina käima paned, siis ehk ei ole halvem. Samas mina kallaks mõne eseme peale, mis vähemalt otse vastu ihu ei käiks. Või siis võibolla lahjendaks enne selle pesugeeli umbes ühes liitris jahedas vees ja kallaks enne pesude masinasse panemist trumlisse.
Enamasti kasutan pesupalli, aga kui on ntx püksisäärte allotsad eriti mustad või lapse dressikal varrukaotsad hullult räpased, siis kallan geeli suure osa geelist ju nagunii sinna peale…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 21:52; 02.03 00:01; 02.03 23:51; 04.03 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen ka pulbri otse trumlisse. Miks ei tohi?
Mingit palli ma küll ei kasuta.
Mitte midgi ei ole juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sahtel käib välja küll, see läigib nagu uus, kuid sahtli laes olevad pihustid olid umbes. Proovisin nii, et võtsin süstlaga äädikat ja pihustasin siis igast august sortsuke sisse. Jätsin mõnda aega toimima. Ahjaa – katlakivi eemaldus vahendiga teen küll, kuid sealt sahtlist see katlakivi eemaldus läbi ei lähe, vaid tiirleb trumlis.
Aga pärast äädikat (katlakivi oli otsas) läks tiba paremaks. Pesupulbri jääke jäi päras seda vähemaks. Nii et 100% asi korda ei saanud. Proovin veel spetsiaalse (piima, õlle jne)tööstustele mõeldud katlakivi eemaldus vahendiga teha, siis saab näha, kas pääseb remondist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju sidrunihapet olete pannud(mitu pakki)? mul 5-6kg masin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutage vedelat pesuvahendit. Selle viskad korgi sees trumlisse ja kogu moos.
Veel uuem leiutis on lahustuvad geelipadjakesed, mis samuti käivad trumlisse. Ma ei tea, kas Eestis müüakse.
Pesupulber on igand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Kodunurk Jama pesupulbriga!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.