Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: Jama

Postitas:
Kägu

Mees tahab, et minu poeg välja koliks. Poiss sai just 18 ja ta õpib. Ütlesin, et kui poeg peaks minema, siis lähen mina ka ja selle peale mees vihastas, et miks ometi, 18-aastane peab ise hakkama saama.

Seni on meil läbisaamine olnud hea, nûüd ma ei tunne ennast selles suhtes hästi.

+18
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu poeg pole seega tema poeg. Mis seal ikka, eks siis üürige kahekesi omale elamine, sina ja sinu poeg. Seni olete elanud mehe pinnal või kuidas need vara-asjad teil on?

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, omandisuhe paneb paraku lõpuks kõik paika. Kindel on see, et mees ei ela sinu pinnal. Elate mehe pinnal? On teil ühine kinnisvara?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks läheb see, kelle pind see EI ole….

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poeg on pätt või?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 18-aastane alles õpib, siis küll toetaks teda ja võimaldaks oma kodus elada. Seda suurem on tõenäosus, et lõpetab peagi kooli, leiab töö ja saab ilusti jalad alla.

Kui ta peaks nüüd äkitselt kodust välja kolima, ilma et ta ise selleks valmis oleks, siis suure tõenäosusega võib tal jääda kool pooleli, erinevad probleemid hakkavad kuhjuma – selle kõige tulemusena jääb veel aastateks vanemate kaela peale ja/või sotsiaalsüsteemi hammasrataste vahele. On teile seda vaja?

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head inimesed, kas te teemaalgatust üldse läbi ei loe? Kirjutasin ju, et olen valmis minema koos pojaga, ei kirjutanud, et mul on mehe elamispinnale pretensioonid.

Mehel on endal täisealised pojad, mõlemad oleme teisel ringil. Mul on korter olemas, seal on praegu üürnikud sees.

Aga mees vihastas hoopis selle peale, kui ma ütlesin, et hea küll, eks ma siis lähen koos pojaga. Mitte ma ei öelnud, et ei, me jääme siia. Me oleme valmis minema. Miks mees vihastab selle peale, et ma oma poega toetada tahan? See ei ole mingi kuradima varasuhete teema. Kui ma tema juurde kolisin, ta ise kutsus mind, aastaid. Teadis, et mul on poeg ja et poeg tuleb minuga kaasa ja ainult nii olen ma nõus tema juurde minema. Alati olen ma ka vaadanud, et poja kulud oleks minu poolt kaetud.

Ei, poeg ei ole pätt, pole iial olnud, pole ka nõudlik ega pirtsakas. Istub oma toas vaikselt omaette, uusi riideid ei taha osta, arvuti ostis enda kogutud taskurahade eest.

+43
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli suur tüli, praegu mees käib nagu nööri mööda, üritab mind poputada, aga mul on ikka paha tunne sees. Kas ta tõesti mõtles, et kui õppiv laps saab 18, siis võib ta kodunt välja visata?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks läheb see, kelle pind see EI ole….

Loe palun teemaalgatus uuesti läbi. Kus ma olen öelnud, et minema peaks mees?

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest see tüli tekkis, ise tekitasid või?

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui poeg on rahumeelne ja närvidele ei käi, siis miks mees äkki tahtis ta välja visata?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua te seal mehe juures elanud olete?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on loogiline, et välja kolida võiks sii, kui kool on läbi ja töökoht olemas. Seni, kuni õpib, ei tekiks mul sellist mõtetki, et peaks teda kodust välja puksima hakkama. Kui käib samas linnas koolis, siis on ka palju soodsam. Ja kui õpib teises linnas, siis kodus külas tahab ju ikka käia, kus on oma asjad ja oma tuba, ega ta siis kogu aeg mingis ühikas ei peaks elama.

Kui poeg ise tuleks selle jutuga, et tema nüüd kolib välja, siis ma pigem esimese hooga isegi tõmbaks pidurit, et kuidas siis asjade maksmine peaks toimuma, kas tal ikka on vahendid selleks olemas.

Kui sul on oma korter, siis selles suhtes lihtsam, et kui poeg mingil hetkel tahabki ja on valmis eraldi kolima, siis saaks poja sinna oma korterisse panna, tuleks odavam kui suvaliselt üürima hakata. Rahaline kaotus oleks selles mõttes nagunii, et siis üüritulu kaob.

Mehele ütledki seda, et kuni poiss õpib, seni elab ka kodus, kui veel tööl ei käi. Loogiline.

Väljakolimine koos pojaga tundub siiski veidi ekstreemne, sest muidu hakkab veel poeg ennast süüdistama, et teie lahku läksite. Või oled sa kindel, et oleksid ilma meheta õnnelikum ja nagunii juba oledki otsinud põhjust, miks lahku minna?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua te seal mehe juures elanud olete?

Kaks aastat. Enne seda kurameerisime mehega kaua, oli kaugsuhe. Minu pojaga tutvus ta juba siis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest see tüli tekkis, ise tekitasid või?

Tüli tekkiski sellest, et mees arvas, et minu poeg peaks välja kolima ja mina läksin täiesti mõistetavatel põhjustel närvi. Kui oleks olnud mehe laps seal, kes alles õpib, ma poleks unes ka selle peale tulnud, et 18. eluaasta täitumisel hakata niisugusi ettepanekuid tegema!

Mehe lapsed on ammu täiskasvanud, elavad omaette. Mehe lapsed käivad meil külas harva, mees neid eriti külla ei kutsu, kuigi mina leian, et ta võiks nendega suhtlemise nimel rohkem pingutada. Aga ma ei saa teda sundida, eksole. Ja enne kui keegi jälle midagi leiutama hakkab – mees oli oma laste emast ka juba aastaid ja aastaid lahus, kui meie esimest korda kohtusime.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui poeg on rahumeelne ja närvidele ei käi, siis miks mees äkki tahtis ta välja visata?

Sest 18 kukkus! Ma ei tea, tegelikult.

Olime köögis, köök on kitsas, jäime üksteisele ette. Mees purtsatas siis, et poeg võiks välja kolida. Ma ei hakanud sel teemal tol hetkel pikemalt vestlema, hiljem, kui me kahekesi olime, küsisin, mida ta sellega mõtles. Selgus, et mõtles tõsiselt ja põhjusena tõi esile, et poeg ei osale kodutöödes. Mis on, muide, vale. Poeg osaleb kodutöödes. Lükkab lund, niidab muru, kaevab kompostihunnikut ümber, väiksematest tubastest töödest rääkimata. Jah, ta võiks teha rohkem, aga ei saa öelda, et ta üldse ei tee. Jah, ta võiks oma tuba rohkem koristada, aga seda ka ei ole, et üldse ei korista. Jah, ta võiks kassiliiva sagedamini vahetada, aga kord nädalas ikka vahetab.  Seda, et ta pole kohe hommikul esimese asjana võimeline ilma söömata-joomata uksest välja kargama ja lund kühveldama, nagu mees on, seda ei saa minu arust pahaks panna – mina ka ei ole selleks võimeline, ma tahan enne kohvi juua ja süüa! Aga vaat, minu kohta mees ei arva, et ma peaksin sellepärast välja kolima, poja kohta arvab.

Noh ja kui ma ütlesin mehele, et sellisel juhul ma kolin välja koos pojaga, hakkaski ta turtsuma, et mis mõttes, milleks 18-aastasel veel ema vaja peaks olema, sai päris vihaseks.

Hiljem hakkas mind nunnutama ja poputama ja püüdis teha nägu, et seda jutuajamist pole olnud. Aga minul on paha tunne sees. Poeg on teda ikka isaeeskujuks pidanud ja peab temast väga lugu, nüüd siis selline asi.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väljakolimine koos pojaga tundub siiski veidi ekstreemne, sest muidu hakkab veel poeg ennast süüdistama, et teie lahku läksite. Või oled sa kindel, et oleksid ilma meheta õnnelikum ja nagunii juba oledki otsinud põhjust, miks lahku minna?

Ma iseenesest jagan seda mõttekäiku, ent kui mees peaks jätkama poja kallal norimist, siis poleks ma ju temaga koos õnnelik niikuinii. Ei, seni on olnud hea mees, töökas mees, võibolla mõnes asjas liiga nõudlik poja suhtes, aga mitte nii üle võlli, mitte kuri, lihtsalt arvab, et kõik mehed peaksid olema sama töökad nagu tema. Mis on ka paljuski mõistetav. Kuigi, oma pojale ta selliseid nõudmisi ei esita, aga noh, eks ta kohtub ka oma pojaga harva.

Ma ei tea, ma olen tööl praegu, ega mul tegelikult ei ole aega siin heietada, mul on lihtsalt närvid püsti.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh ja kui ma ütlesin mehele, et sellisel juhul ma kolin välja koos pojaga, hakkaski ta turtsuma, et mis mõttes, milleks 18-aastasel veel ema vaja peaks olema, sai päris vihaseks.

Kas elate pojaga mehe kinnisvaras (pinnal) ja olete kostilised?

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga nõme lugu, kui mees muidu aru ei saa, siis võib ka seadust meelde tuletada, et lapsevanemana ongi sul kohustus õppivat 18aastast ülal pidada. Seega muidugi sa koliksid koos pojaga minema või siis peaksid pojale elatist maksma. Uskumatu tegelane. Soovitan teil see teema 100% korralikult läbi rääkida, kui jääb soiku, siis tõenäoliselt nähvamist ja pingeid sellel teemal.

Ülalpidamist on õigustatud saama ka laps, kes täisealisena omandab põhi-, kesk- või kõrgharidust või õpib kutseõppe tasemeõppes, kuid mitte kauem kui 21-aastaseks saamiseni.”

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see

Koli siis välja. Miks arutad?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui poeg on rahumeelne ja närvidele ei käi, siis miks mees äkki tahtis ta välja visata?

Sest 18 kukkus! Ma ei tea, tegelikult.

Olime köögis, köök on kitsas, jäime üksteisele ette. Mees purtsatas siis, et poeg võiks välja kolida. Ma ei hakanud sel teemal tol hetkel pikemalt vestlema, hiljem, kui me kahekesi olime, küsisin, mida ta sellega mõtles. Selgus, et mõtles tõsiselt ja põhjusena tõi esile, et poeg ei osale kodutöödes. Mis on, muide, vale. Poeg osaleb kodutöödes. Lükkab lund, niidab muru, kaevab kompostihunnikut ümber, väiksematest tubastest töödest rääkimata. Jah, ta võiks teha rohkem, aga ei saa öelda, et ta üldse ei tee. Jah, ta võiks oma tuba rohkem koristada, aga seda ka ei ole, et üldse ei korista. Jah, ta võiks kassiliiva sagedamini vahetada, aga kord nädalas ikka vahetab. Seda, et ta pole kohe hommikul esimese asjana võimeline ilma söömata-joomata uksest välja kargama ja lund kühveldama, nagu mees on, seda ei saa minu arust pahaks panna – mina ka ei ole selleks võimeline, ma tahan enne kohvi juua ja süüa! Aga vaat, minu kohta mees ei arva, et ma peaksin sellepärast välja kolima, poja kohta arvab.

Noh ja kui ma ütlesin mehele, et sellisel juhul ma kolin välja koos pojaga, hakkaski ta turtsuma, et mis mõttes, milleks 18-aastasel veel ema vaja peaks olema, sai päris vihaseks.

Hiljem hakkas mind nunnutama ja poputama ja püüdis teha nägu, et seda jutuajamist pole olnud. Aga minul on paha tunne sees. Poeg on teda ikka isaeeskujuks pidanud ja peab temast väga lugu, nüüd siis selline asi.

Väga tubli poeg tundub, mees on liiga nõudlik. Mingi vanaaja mõtlemisega. Võibolla mehel endal mingi noorepõlve trauma????????

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised asjad ei tule lambist, midagi on ikka pikalt vindunud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda võiks nüüd sõbranna saladust reetma kibelev moor lugeda. Võõras laps saab/jääb võõraks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tahab, et minu poeg välja koliks. Poiss sai just 18 ja ta õpib. Ütlesin, et kui poeg peaks minema, siis lähen mina ka ja selle peale mees vihastas, et miks ometi, 18-aastane peab ise hakkama saama.

Seni on meil läbisaamine olnud hea, nûüd ma ei tunne ennast selles suhtes hästi.

Hakkad lapselt nõudma raha üüri ja kommunaalkulude eest, siis kolib ise välja.

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tahab, et minu poeg välja koliks. Poiss sai just 18 ja ta õpib. Ütlesin, et kui poeg peaks minema, siis lähen mina ka ja selle peale mees vihastas, et miks ometi, 18-aastane peab ise hakkama saama.

Seni on meil läbisaamine olnud hea, nûüd ma ei tunne ennast selles suhtes hästi.

Kust naised selliseid töllakaid ometigi endale leiavad?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et meest häirib hoopis miski muu. Võib-olla oled ise liigselt poja küljes kinni ja emmetad rohkem kui täiskasvanud poja puhul normaalne oleks ja see häirib meest?

18-aastasel pole üldiselt midagi selle vastu, et iseseisvam olla ja omaette pinnal elada, enamikel pole selleks lihtsalt rahalisi võimalusi. Sul on aga isiklik korter olemas ja võiksid vabalt poja sinna elama saata, aga sina teed plaani, et kolid sinna pojaga koos… Oled sa kindel, et täiskasvanud poeg eelistaks üksi elamise asemel sinuga elamist?

Ma arvan, et te mõlemad pingutasite mehega veidi üle, aga katsuge nüüd tagasi tõmmata ja rahulikult koos edasi minna. Poeg on kohe-kohe oma elu peale minemas nagunii.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poeg on kohe-kohe oma elu peale minemas nagunii.

sa ikka tead mitu klassi tänapäeval gümnaasium on?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees ütles seda kolimise asja poja kuuldes? Mis poeg asjast arvab?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ta oma lastega eriti ei suhtle, siis tundub, et su poja sealolek käib talle närvidele. Alguses hoidis ennast tagasi, aga nüüd ei suutnud ja plärtsatas selle välja. Ta ei taha su poega sinna, ta tahab sinuga omaette elada.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tahab

Eks mõtleb nagu tavaline Eesti naine, kõik maksab. Seep, elekter, vesi, euribor jne.  Mis kulud mehel suurenevad kui sinu poja elatise maksmine on lõppenud.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )