Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Jänes!

Postitas:

Mulle tundub, et ma taipasin just praegu, miks ma suure köhaga haiglas istun 🙂
Ei oska ükski arst öelda, millest selline meeletu köha. Põhjust pole näha ka veres. Põletik nagu oleks, aga antibiootikumidega on veidi alla läinud.
Mõned kuud tagasi andis mu sõbranna mulle jänese, sest ta ise sai tänu sellele loomale omale astmapiibu. Peale jänese ära andmist köhis veel 2 kuud.Nüüd sai korda.
Järgmine siis mina?
On kellelgi samalaadset olukorda raseduse ajal olnud ? Kas võib olla põhjus jäneses?
Ma küll homme konsulteerin oma arstiga, aga huvitav teada ka siinseid arvamusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul nagu kribiks või kõditab kurgus,mul perearst tegi kindlaks,et kui kõditab siis allergia.Ja sama probleem aasta tagasi,oli mul ka jänes,muidugi suri ta ise tsipa hiljem ära mingi nina haigus oli tal,arst arvas,et mul ka see küljes.sain ravi ja nädalaga korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus (ega kellelgi tuttaval) jänest pole, aga laps köhib ka juba kolmandat nädalat. Mingi köhaga viirus on liikvel. Samas kui sul veres põletik näha, siis seda küll jänes ei tekitanud. Mul lapsel põletikunäitaja oli täitsa normis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sul nagu kribiks või kõditab kurgus,mul perearst tegi kindlaks,et kui kõditab siis allergia.Ja sama probleem aasta tagasi,oli mul ka jänes,muidugi suri ta ise tsipa hiljem ära mingi nina haigus oli tal,arst arvas,et mul ka see küljes.sain ravi ja nädalaga korras.[/tsitaat]
Kõditab täiega kõris. Köhid ja varsti tunned jälle vajadust köhida. Vahel ajab hullumoodi oksele.
No sõbranna, kes jänese ära andis, rääkis sama juttu. Pealegi köhis öösiti iga 2 minuti tagant. Mul praegu peaaegu sama. Siin haiglas on läinud veidi leebemaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil kodus (ega kellelgi tuttaval) jänest pole, aga laps köhib ka juba kolmandat nädalat. Mingi köhaga viirus on liikvel. Samas kui sul veres põletik näha, siis seda küll jänes ei tekitanud. Mul lapsel põletikunäitaja oli täitsa normis.[/tsitaat]
Et lapsel köha, aga põletikku pole veres?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal on allergia kassi, koera ja küüliku/jänese karva vastu. Äärmiselt tugevasti avaldub, esialgselt lööb köha välja, siis mõne aja pärast hakkan ka hingeldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.