Esileht Koroonaviirus COVID-19 Jannsen vs Pfizer

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Jannsen vs Pfizer

Olen kahe vahel: kas 1 doosiga Jannsen või 2 doosiga Pfizer.
Loeks hea meelega inimeste reaalseid kogemusi kõrvaltoimete jms osas.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sind huvitavad kõrvaltoimed rohkem kui vaktsiini efektiivsus? Pfizeri efektiivsust hinnatakse 60-70% peale, Jannseni oma kaks korda väiksemaks.

+9
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pfizeri ma võtaks.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sain Pfizerit. Esimese doosi järel käsi valutas 2-3 päeva ja magada sellel küljel ei saanud. Teise doosi järel käsi valutas, aga mitte nii hullusti ja läks kiiremini üle max 2 päeva. Muud ei midagi.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sain Pfizerit. Esimese doosi järel käsi valutas 2-3 päeva ja magada sellel küljel ei saanud. Teise doosi järel käsi valutas, aga mitte nii hullusti ja läks kiiremini üle max 2 päeva. Muud ei midagi.

Sain samuti pfizerit. Esimesel korral valutas õlg 4 tundi. Teisel korral polnud häda midagi. Peale kolmandat süsti valutas pool päeva ja muud midagi….

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minule tehti Janssen. Erinevad statistikad näitavad, et selle kaitsevõime on siiski veidi väiksem kui 2 süstiga vaktsiinidel. 2 päeva jooksul pärast süsti oli palavik ja nõrkus.

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud

Sind huvitavad kõrvaltoimed rohkem kui vaktsiini efektiivsus? Pfizeri efektiivsust hinnatakse 60-70% peale, Jannseni oma kaks korda väiksemaks.

Ei teadnud seda. Tänud!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Pfizeri. Esimene kord valutas käsi natuke, aga sain isegi magada sellel küljel. Teine kord polnud sedagi. Reaalselt unustasin ära, et käisin süsti saamas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moderna

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu jaoks ei olnud üldse küsimust. Pfizer on tõhusam, seda on kauem kasutatud ja kõrvaltoimed välja tulnud. Jannsen on uus, vähe kasutatud, jumal teab, mis kõrvaltoimeid veel lisandub. Juba lühikese kasutusajaga on neid rohkem kui Pfizeril. Pealegi süstisid Pfizerit endale teadlased ja arstid ning see on ainuke vaktsiin, mis sobivat  ka lastele.

 

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain Pfizerit, kõrvaltoimeid oli minimaalselt (süstekoht valus ja väsimus). Tuttavad, kes Jannseni said olid seinast seina kõrvaltoimete poolest. Mõnel ei olnud midagi, samas mõni pidi haiguslehe võtma, sest palavik tõusis mitmeks päevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Janssen. Tõhusus ei huvita, kuid süste on kaks korda vähem.

+6
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui jube see süst siis on? Seda ei tunnegi.

Sain 1x Pfizer ja 1x Moderna. Käsi oli kergelt tundlik pärast, aga midagi muud ei juhtunud. Arutleti selle üle, kas kombineerimine on halb või hea, aga pigem arvati, et hea.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind huvitavad kõrvaltoimed rohkem kui vaktsiini efektiivsus? Pfizeri efektiivsust hinnatakse 60-70% peale, Jannseni oma kaks korda väiksemaks.

Ei teadnud seda. Tänud!

Vabandust, aga kas sa oled viimased kuud koomas olnud või kivi all elanud? Kuidas on võimalik, et täiskasvanud, (eeldatavasti) lugemisoskusega inimene erinevate vaktsiinide tõhususest kuulnud pole?

+10
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain Pfizerit-esimesel korral oli süstekoht mõned tunnid valus, teisel korral polnud sedagi.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

mul 50+ kolleeg oli mõlema Pfizeri süstiga 2 päeva palavikuga siruli

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin Pfizerit, kõrvaltoimeid ei olnud.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sain Pfizerit-esimesel korral oli süstekoht mõned tunnid valus, teisel korral polnud sedagi.

Täpselt sama oli minul. Õigupoolest, süstekoht mitte ei valutanud, ainult sellele peale vajutades oli väheke tunda. Sedagi vaid mõne tunni. Teisel korral polnud üldse midagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tehti Janssen. Erinevad statistikad näitavad, et selle kaitsevõime on siiski veidi väiksem kui 2 süstiga vaktsiinidel. 2 päeva jooksul pärast süsti oli palavik ja nõrkus.

Mul oli peale Jannseniga vaktsineerimist sama, süstimiskoht andis ka 48 tunni vältel tunda. 40 päeva peale vaktsineerimist haigestusin koroonasse ja põdesin kodus nädal aega. Midagi väga hullu seejuures ei olnud, arstiabi ei vajanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve foorum, terve internet on vastavat infot täis.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain 2 doosi Pfizerit, mõlemal korral oli süstekoht paar päeva kergelt valulik, miskit muud mitte, täpselt samamoodi oli ka abikaasal. Hiljem sai teismeline ära vaktsineeritud, taas 2 doosi Pfizerit ja taas oli paar päeva vaid õlg tundlik.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvaltoimete koha pealt.

Sain hiljuti gripi vaktsiini ja selle kõrvaltoimed olid mul hullemad kui Pfizeriga.

Pfizeriga oli käsi kergelt kange (paar tundi). Gripi vaktsiiniga olin 2 päeva haiglane ja selle käe peal magada ei saanud.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tahtsin ka Jannsenit aga seda lihtsalt polnud mitte kuskil. Sain siis Pfizerit. Esimesel korral oli paar päeva lihasvalu käes ja ülakehas, pea valutas ja mega väsimus. Teisel korral ainult süstikoht kergelt valutas ja väsimus.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma jälle mõtlen seda, et 30.11 aeguvad 1500 AZ doosi. Ma oleksin küll nõus nov viimasel nädalal ühe tõhustusdoosi nahavahele võtma.

Muidu sain pfizerit, mõlemal korral oli käsivars valus mitu päeva, rohkem kõrvaltoimeid polnud.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Süstlanarkomaanide heietused.

+8
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Süstlanarkomaanide heietused.

Ja ongi lamemaalasest idioot ka siin sõna võtmas.

Aga endal polnud ühelgi kolmest Pfizeri toosist kõrvalnähtusid.

+6
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sind huvitavad kõrvaltoimed rohkem kui vaktsiini efektiivsus? Pfizeri efektiivsust hinnatakse 60-70% peale, Jannseni oma kaks korda väiksemaks.

Mõlemal mRNA vaktsiinil on tõhusus üle 90%, mis jutt see 60-70%st on???

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstlanarkomaanide heietused.

Ja ongi lamemaalasest idioot ka siin sõna võtmas.

Aga endal polnud ühelgi kolmest Pfizeri toosist kõrvalnähtusid.

Nagu katkine makk, kes muud argumenti ei oska välja tuua kui ikka ja jälle see ebaoriginaalne “lamemaalase” argument.
Head und, maga edasi.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks me magama peame?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsiinide kõrvalmõjude kohta on statistika olemas, ka vaktsiini kaupa liigitatult. Terviseameti lehel on nt statistika vaktsiinide kaupa, mis on koostatud ametile esitatud kõrvaltoimete teatiste alusel. Perekoolist küsides sa küll otsuse tegemiseks piisavat valimit kokku ei saa.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Jannsen vs Pfizer