Esileht Koroonaviirus COVID-19 Jannseni süst

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Jannseni süst

Postitas:
Kägu

Kas valiksite selle(kui on muidugi valida) ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, valisin. Saab ühe korraga tehtud. Vaktsineerimistõend hakkab kehtima 10-14 päeva pärast (ei mäleta enam, tegin juunis).
Kahe süsti vahe on 4-6 nädalat+ veel oota paar nädalat otsa.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Papa Jannsen on üks teine mees. Sina mõtled Janssenit.

Ei valiks, sest mina ei vaktsineeri end mitte üritustele saamiseks, vaid haiguse vastu kaitse saamiseks. Viimase osas on Pfizer ja Moderna ikka oluliselt tõhusamad.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://objektiiv.ee/fookuses-koroonadiktatuuri-perspektiivid-on-aarmiselt-sunged/

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina valisin ka just sellepärast, et ühe doosiga saab tehtud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oleksin koroona läbi põdenud, siis valiksin. Antikehad on juba all + jääb ära see “ehk saaks ikka 2 doosi” kemplemine, nii et tõend kehtiks ka juhul, kui vaja Eestist välja sõita.

Muul juhul eelistan 2-doosilist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin Jannseni. Ei soovinud võimalikke kõrvalmõjusid kaks korda läbi elada. Samuti meeldib mulle tootja põhimõte vaktsiini pealt mitte kasumit teenida. Pfizer ja Moderna on vastupidise põhimõttega.

Vaktsineerimistõend hakkab kehtima 10-14 päeva pärast (ei mäleta enam, tegin juunis).

Mina tegin passi paar tundi pärast süsti, kehtis kohe ilusti 🙂

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin passi paar tundi pärast süsti, kehtis kohe ilusti ????

Kus sa kehtivust proovisid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti meeldib mulle tootja põhimõte vaktsiini pealt mitte kasumit teenida. Pfizer ja Moderna on vastupidise põhimõttega.

Soh, millel selline teadmine põhineb? Tootja enda sõnadel (naer saalis)?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin Jannseni. Ei soovinud võimalikke kõrvalmõjusid kaks korda läbi elada. Samuti meeldib mulle tootja põhimõte vaktsiini pealt mitte kasumit teenida. Pfizer ja Moderna on vastupidise põhimõttega.

Vaktsineerimistõend hakkab kehtima 10-14 päeva pärast (ei mäleta enam, tegin juunis).

Mina tegin passi paar tundi pärast süsti, kehtis kohe ilusti ????

Passi saab ära teha kohe, kui vaktsineerija andmed patsiendiportaali on sisestanud.  Kehtima hakkab see siiski alles peale maksimaalse kaitse jõustumist – Pfizer 7 päeva, Moderena ja Janssen 14 päeva ning AZ 15 päeva pärast.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin Jannseni. Ei soovinud võimalikke kõrvalmõjusid kaks korda läbi elada. Samuti meeldib mulle tootja põhimõte vaktsiini pealt mitte kasumit teenida. Pfizer ja Moderna on vastupidise põhimõttega.

Vaktsineerimistõend hakkab kehtima 10-14 päeva pärast (ei mäleta enam, tegin juunis).

Mina tegin passi paar tundi pärast süsti, kehtis kohe ilusti ????

Passi saab ära teha kohe, kui vaktsineerija andmed patsiendiportaali on sisestanud. Kehtima hakkab see siiski alles peale maksimaalse kaitse jõustumist – Pfizer 7 päeva, Moderena ja Janssen 14 päeva ning AZ 15 päeva pärast.

Täiendan: kui mõtled kehtivust https://kontroll.digilugu.ee/  järgi, siis see tõendab sertifikaadil oleva koodi õigsust (st et sa ei kasuta võltsitud koodi).  Tõendi kehtivust, mille alusel pääsed isolatsioonist ja pääsed üritustele, vaadatakse siiski kuupäeva alusel.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti meeldib mulle tootja põhimõte vaktsiini pealt mitte kasumit teenida.

See on sul küll rumal arvamus, et keegi midagi ilma kasumilootuseta teeks ja Janssen midagi vaktsiini pealt ei teeni. Selle firma kohtukeisside põhjal jääb küll mulje kui väga ebaeetilisest tootjast isegi ravimitööstuse mõttes.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiendan: kui mõtled kehtivust https://kontroll.digilugu.ee/  järgi, siis see tõendab sertifikaadil oleva koodi õigsust (st et sa ei kasuta võltsitud koodi).  Tõendi kehtivust, mille alusel pääsed isolatsioonist ja pääsed üritustele, vaadatakse siiski kuupäeva alusel.

Just, seepärast küsisingi, millega too kägu kehtivust kontrollis, et teada saada, mida ta kehtivuse all üldse mõtleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti meeldib mulle tootja põhimõte vaktsiini pealt mitte kasumit teenida.

LMFAO
Ilmselt on see vaktsiin ka öko ja vegan.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ikka. Lapsed, teismelised,  said selle vaktsiiniga vaktsineeritud, kuna sai ühe doosiga ja me reisime palju.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ikka. Lapsed, teismelised, said selle vaktsiiniga vaktsineeritud, kuna sai ühe doosiga ja me reisime palju.

Vau, kus riigis teismelisi Jansseniga vaktsineeritakse? Tootjal algasid juulis alles uuringud teismelistega ja nad ise arvasid, et millalgi sügisel saavad loa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ikka. Lapsed, teismelised, said selle vaktsiiniga vaktsineeritud, kuna sai ühe doosiga ja me reisime palju.

Vau, kus riigis teismelisi Jansseniga vaktsineeritakse? Tootjal algasid juulis alles uuringud teismelistega ja nad ise arvasid, et millalgi sügisel saavad loa.

Oeh, vale muidugi. Olen meeltesegaduses millegipärast täisealiste asemel kirjutanud teismelised. Ehk siis ikka vanused 18 ja 18+.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oleks valinud.

Endal ei saanudki valida, eesliinitöötajana sain AZ. Aga nii täiskasvanud lapse kui mehe puhul (üks neist ka südameopi juba läbinud) kaalusin koos perearstiga erinevate vaktsiinide kõrvalmõjusid ning kuna suguvõsas soodumus südamehaigustele, siis oli võimalikku trombiohtu ennetades moderna ja janssen välistatud. said mõlemad Pfizeri, sest AZ enam ei pakuta eriti.
Meie pere 3st liikmest polnud tegelikult kellelgi muid kõrvalmõjusid, kui süstikoha kerge valulikkus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oleks valinud.

Endal ei saanudki valida, eesliinitöötajana sain AZ. Aga nii täiskasvanud lapse kui mehe puhul (üks neist ka südameopi juba läbinud) kaalusin koos perearstiga erinevate vaktsiinide kõrvalmõjusid ning kuna suguvõsas soodumus südamehaigustele, siis oli võimalikku trombiohtu ennetades moderna ja janssen välistatud. said mõlemad Pfizeri, sest AZ enam ei pakuta eriti.

Meie pere 3st liikmest polnud tegelikult kellelgi muid kõrvalmõjusid, kui süstikoha kerge valulikkus.

Täiskasvanud lapse ja mehe vaktsineerimisvalikuid kaalusid Sina koos perearstiga? Mis neil endal viga on, et Sina nende asju ajad? Teovõimetud mõlemad? Ja mis ajast Moderna trombiohtu põhjustab?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valisin Jannseni. Ei soovinud võimalikke kõrvalmõjusid kaks korda läbi elada. Samuti meeldib mulle tootja põhimõte vaktsiini pealt mitte kasumit teenida. Pfizer ja Moderna on vastupidise põhimõttega.

Vaktsineerimistõend hakkab kehtima 10-14 päeva pärast (ei mäleta enam, tegin juunis).

Mina tegin passi paar tundi pärast süsti, kehtis kohe ilusti ????

Passi saab ära teha kohe, kui vaktsineerija andmed patsiendiportaali on sisestanud. Kehtima hakkab see siiski alles peale maksimaalse kaitse jõustumist – Pfizer 7 päeva, Moderena ja Janssen 14 päeva ning AZ 15 päeva pärast.

Täiendan: kui mõtled kehtivust https://kontroll.digilugu.ee/ järgi, siis see tõendab sertifikaadil oleva koodi õigsust (st et sa ei kasuta võltsitud koodi). Tõendi kehtivust, mille alusel pääsed isolatsioonist ja pääsed üritustele, vaadatakse siiski kuupäeva alusel.

No ei tea jah, millest see sõltub. Mina sain oma 1 doosi Modernaga ka üritusele sisse ja öeldi kohe, et kui QR kood läbi läheb, siis palun väga. Läks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nii täiskasvanud lapse kui mehe puhul (üks neist ka südameopi juba läbinud) kaalusin koos perearstiga erinevate vaktsiinide kõrvalmõjusid ning kuna suguvõsas soodumus südamehaigustele, siis oli võimalikku trombiohtu ennetades moderna ja janssen välistatud. said mõlemad Pfizeri, sest AZ enam ei pakuta eriti.

Et muidu oleks AZ valinud või? AZ, millega on trombioht. Ma ei saa enam midagi aru.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et muidu oleks AZ valinud või? AZ, millega on trombioht. Ma ei saa enam midagi aru.

Ega ta ise ka saa …

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Jannseni süst